CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Software > Openwrt na AirCA8 a Ovislink WLA5000AP
« 22232425262728293031323334
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
ValXdater
Senior Member

Registrován: 14.12.2003
Příspěvků: 657

Příspěvek č. 433 

__________________

Neděkuj, poděkuj, až ti to pojede...

Old Post 17.03.2008 v 22:15
ValXdater je offline   Click Here to See the Profile for ValXdater   Find more posts by ValXdater   Click here to Send ValXdater a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lsc
Newbie

Registrován: 08.04.2008
Příspěvků: 2

slaby signal Příspěvek č. 434 

zdravim vas,
som trosku zaciatocnik v pouzivani openwrt, ale mam nasledovny problem. mozno to bude len nejaka blbost, ale mne sa to zatial nepodaril rozlusknut. skusal som aj airca8-pro aj ovislink a oba s rovnakym vysledkom. ked tam flashnem openwrt, nasetupujem to ako wds a testujem na stole, tak vsetko funguje, radia sa spoja, data sa prenasaju. ale ked to skusame osadit ako zivy spoj na strechu na linku cca 2km, tak sa ani jedno z radii nespoji nech robim co robim. uroven signalu je 0, nic neprijimam. niekde som cital ze tam je nejaky problem so silou signalu a ma to nieco spolocne s diversity a tx/rxantenna settingom, ale diversity mam nastavene na 0 a tx/rx na 1. openwrt pouzivam najnovsi build na jadre 2.6. ked tam dam original firmware, tak vsetko funguje ok. ja nepotrebujem ziadnu specialnu funkciu z toho openwrt, len aby som mohol mat nanagement ip toho zariadenia na inej vlane ako 1. viete mi prosim s tymto problemom poradit? dakujem

lsc

Old Post 08.04.2008 v 12:25
lsc je offline   Click Here to See the Profile for lsc   Find more posts by lsc   Click here to Send lsc a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr_bear
Senior Member

Registrován: 07.12.2003
Příspěvků: 674

Pomoc s preflashovanim Příspěvek č. 435 

Naposledy upravil petr_bear 08.04.2008 v 22:44

Old Post 08.04.2008 v 14:43
petr_bear je offline   Click Here to See the Profile for petr_bear   Find more posts by petr_bear   Click here to Send petr_bear a Private Message     Visit petr_bear's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zdenek_dc
Member
zastupce cloudu 10.193.64


Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 733

Příspěvek č. 436 

na diversitu jsem nikdy nesahal. pokud mas signal 0 tak asi mas spatny anteny, blbe konektory atd....

WDS bych nepouzil, vol spis ap - klient. AP muze byt jako bridge pokud budes chtit, klienta nech routovaciho.

taky je potreba nastavit vzdalenost.

to je tusim takhle nejak

iwpriv wifi0 -d 500

je na to radek v /etc/config/wireless, ale tam mi to nejak nefungovalo

__________________

Old Post 08.04.2008 v 14:46
zdenek_dc je offline   Click Here to See the Profile for zdenek_dc   Find more posts by zdenek_dc   Click here to Send zdenek_dc a Private Message   Click Here to Email zdenek_dc   Visit zdenek_dc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lsc
Newbie

Registrován: 08.04.2008
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 437 

anteny, kable, zdroje..toto vsetko je ok, to je fixne namontovane a s tym sa nemanipuluje. ked dam original firmware do airca, tak sa ten spoj chyti a funguje bez problemu a je nastaveny ako wds. firmware pouzivam 1.08e05.
ked tam dam openwrt do tych istych zariadeni, tak na stole sa to rozbehne na cca 5m cez miestnost, ale na streche na 2km to uz nekomunikuje. ack a timesloty som nastavil podla vzdialenosti cez sysctl. WDS pouzivam bez problemu na normalnom orginal fw a staci to, su to spoje medzi switchmy. nechcem od toho ziadne routovanie, firewall ani ine specialne vlastnosti. kludne by mi stacil aj original firmware, keby sa tam dala nastavit id vlany na ktorej by mi ip zariadenia pocuvalo..

Old Post 08.04.2008 v 16:02
lsc je offline   Click Here to See the Profile for lsc   Find more posts by lsc   Click here to Send lsc a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Příspěvek č. 438 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 09.04.2008 v 06:48
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Georgius
Newbie

Registrován: 13.06.2005
Příspěvků: 28

pppOE Příspěvek č. 439 

Máte někdo zkušenosti s touto ohavností na OpenWRT (Build valXdater) ? Nikdy jsem podobné prasečinky neprovozoval a potřeboval bych to rozchodit proti existujícícímu pppOE (ppp over ethernet) serveru (přes bezdrát).

díky za odpovědi
Georgius

Old Post 29.05.2008 v 10:22
Georgius je offline   Click Here to See the Profile for Georgius   Find more posts by Georgius   Click here to Send Georgius a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kanei
Newbie

Registrován: 14.06.2008
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 440 

Ehm... mám takový malý problém s kablem... zkousel jsem si koupit kablik na nokii 3310, ten jsem zkousel ruzne rozdelavat, stravil jsem s tim x hodin, pripojoval jsem vcc, vsechno mozne ale stejne nedostanu nikdy v hyperterminalu odezvu.... vidim to tak ze uz to asi nerozjedu a chtel jsem se zeptat, jestli nahodou nekdo pobliz Ostravy, nebo Brna nema seriovy kabel a jestli bych si to u nej nemohl preflashnout, pripadne ze by mi jej pujcil ( poslal, ja pak poslal zpet a zaplatil ) nebo neco podobneho...

Old Post 14.06.2008 v 12:44
kanei je offline   Click Here to See the Profile for kanei   Find more posts by kanei   Click here to Send kanei a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Emmkey
Newbie

Registrován: 12.11.2007
Příspěvků: 5

Kompilace vlastního image Příspěvek č. 441 

Old Post 19.08.2008 v 10:23
Emmkey je offline   Click Here to See the Profile for Emmkey   Find more posts by Emmkey   Click here to Send Emmkey a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snajpa
Newbie

Registrován: 21.03.2007
Příspěvků: 5

Dead? Příspěvek č. 442 

Ahoj lidi, pracuje na tom jeste nekdo? Mam dotaz na valxdatera nebo molekulu:
Jak splacat dohromady vmlinuz a rootfs co mi vyleze z buildu aktualni kamize, tak aby se to dalo do CA8 poslat pres tftp?
Vim, ze ve starsich revizich tam mate gen_gzImage, ale jak je to ted?
Nasel by si nekdo z nich cas popsat rozdil oproti upstreamu kamikaze?

Old Post 23.12.2008 v 20:24
snajpa je offline   Click Here to See the Profile for snajpa   Find more posts by snajpa   Click here to Send snajpa a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ValXdater
Senior Member

Registrován: 14.12.2003
Příspěvků: 657

Re: Dead? Příspěvek č. 443 

__________________

Neděkuj, poděkuj, až ti to pojede...

Old Post 24.12.2008 v 01:25
ValXdater je offline   Click Here to See the Profile for ValXdater   Find more posts by ValXdater   Click here to Send ValXdater a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p0l0us
Junior Member

Registrován: 28.11.2003
Příspěvků: 261

Příspěvek č. 444 

nejak mi nevyslo flashovani u AirCA8 a potreboval bych to preflesnout na fungujici firmware. Nemel by nekdo na pujceni (pripadne prodej) seriovy kabel ?

__________________

p0l0us

Old Post 17.01.2009 v 17:28
p0l0us je offline   Click Here to See the Profile for p0l0us   Find more posts by p0l0us   Click here to Send p0l0us a Private Message   Click Here to Email p0l0us     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ValXdater
Senior Member

Registrován: 14.12.2003
Příspěvků: 657

Novejsi madwifi Příspěvek č. 445 

__________________

Neděkuj, poděkuj, až ti to pojede...

Old Post 31.01.2009 v 17:56
ValXdater je offline   Click Here to See the Profile for ValXdater   Find more posts by ValXdater   Click here to Send ValXdater a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

Příspěvek č. 446 

__________________

Old Post 02.02.2009 v 08:57
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michal-1
Newbie

Registrován: 01.09.2003
Příspěvků: 39

Příspěvek č. 447 

Old Post 21.02.2009 v 14:26
Michal-1 je offline   Click Here to See the Profile for Michal-1   Find more posts by Michal-1   Click here to Send Michal-1 a Private Message   Click Here to Email Michal-1   Visit Michal-1's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ValXdater
Senior Member

Registrován: 14.12.2003
Příspěvků: 657

Příspěvek č. 448 

__________________

Neděkuj, poděkuj, až ti to pojede...

Old Post 21.02.2009 v 14:36
ValXdater je offline   Click Here to See the Profile for ValXdater   Find more posts by ValXdater   Click here to Send ValXdater a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:50.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 22232425262728293031323334  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz