CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > Ovis 5450 a 5460 problem
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Rosi_81
Newbie

Registrován: 29.03.2006
Příspěvků: 20

Příspěvek č. 17 

Old Post 09.04.2006 v 08:28
Rosi_81 je offline   Click Here to See the Profile for Rosi_81   Find more posts by Rosi_81   Click here to Send Rosi_81 a Private Message   Click Here to Email Rosi_81     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladass393
Newbie

Registrován: 17.04.2006
Příspěvků: 33

Příspěvek č. 18 

taxi mel este zlusit prepnout vysilaci vykon 5460-ky z High na Low

Old Post 17.05.2006 v 22:25
ladass393 je offline   Click Here to See the Profile for ladass393   Find more posts by ladass393       Visit ladass393's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rosi_81
Newbie

Registrován: 29.03.2006
Příspěvků: 20

Příspěvek č. 19 

Old Post 17.05.2006 v 22:46
Rosi_81 je offline   Click Here to See the Profile for Rosi_81   Find more posts by Rosi_81   Click here to Send Rosi_81 a Private Message   Click Here to Email Rosi_81     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrej.Tesar
Junior Member

Registrován: 12.04.2002
Příspěvků: 256

divny ping v rezimu klient Příspěvek č. 20 

Zdravim, prinesl jsem ovise 5460AP, vybalil a pripojil. Zkusil ping - byl konstantne <1ms. Zmenil jsem rezim na CLIENTa ping razem skakal naprosto nepravidelne 1-140ms. Vymenil jsem TP kabel. Vyzkousel to na jinym PC. Nahral FW z inwifi.cz (Firmware v3.2.1 - 2M16M_v3.2.1.3.8e_httpupgrade.bin) a stale stejny. Zmenil mod na AP a opet na obou PC s obema kabelama ping <1ms.

DHCP v Ovisovi jsem zkousel zapnuty i vypnuty, do zadne wifi site jsem se nepripojoval.

Tusite nekdo co s tim ? Setkal jste se s tim nekdo ?

Old Post 26.05.2006 v 17:24
Ondrej.Tesar je offline   Click Here to See the Profile for Ondrej.Tesar   Find more posts by Ondrej.Tesar   Click here to Send Ondrej.Tesar a Private Message   Click Here to Email Ondrej.Tesar   Visit Ondrej.Tesar's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VAS
Junior Member

Registrován: 10.10.2002
Příspěvků: 105

Re: divny ping v rezimu klient Příspěvek č. 21 

Old Post 26.05.2006 v 17:51
VAS je offline   Click Here to See the Profile for VAS   Find more posts by VAS   Click here to Send VAS a Private Message   Click Here to Email VAS     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrej.Tesar
Junior Member

Registrován: 12.04.2002
Příspěvků: 256

Příspěvek č. 22 

Eh? jak to myslis ? Ping mezi zarizenim a PC musi prece fungovat bez ohledu na to, jestli jsem konektlej nebo ne, ne? Alespon u 1120 to takhle fungovalo.

Jestli jsi to ovsem myslel tak, ze je to moje 1. potkani se s wifi, tak to jsi strelil vedle.

Old Post 26.05.2006 v 18:56
Ondrej.Tesar je offline   Click Here to See the Profile for Ondrej.Tesar   Find more posts by Ondrej.Tesar   Click here to Send Ondrej.Tesar a Private Message   Click Here to Email Ondrej.Tesar   Visit Ondrej.Tesar's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vydrat
Senior Member

Registrován: 12.12.2003
Příspěvků: 736

Příspěvek č. 23 

__________________

Rád se hrabu v čemkoliv......
BOK.Net Vejprnice

Old Post 26.05.2006 v 19:00
vydrat je offline   Click Here to See the Profile for vydrat   Find more posts by vydrat   Click here to Send vydrat a Private Message   Click Here to Email vydrat     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrej.Tesar
Junior Member

Registrován: 12.04.2002
Příspěvků: 256

Příspěvek č. 24 

OK, super, diky za uklidneni, tohle jsem potreboval slyset :-)

Old Post 26.05.2006 v 19:03
Ondrej.Tesar je offline   Click Here to See the Profile for Ondrej.Tesar   Find more posts by Ondrej.Tesar   Click here to Send Ondrej.Tesar a Private Message   Click Here to Email Ondrej.Tesar   Visit Ondrej.Tesar's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
superweb
Senior Member

Registrován: 29.10.2004
Příspěvků: 809

Příspěvek č. 25 

z mych zkusenosti, nektery ty 5450 a 5460 jsou uplne uzasny a kdyz ma clovek smulu proste dostane smejda, a smejdy jsou vetsinou pospolu, tgze ani jedna reklamace, pokud nasleduje hned prvni den po koupi nemusi problem vyresit
kdyz to nechod poradnei, nestydte se to prodejci omlatit o hlavu

__________________

Old Post 27.05.2006 v 10:50
superweb je offline   Click Here to See the Profile for superweb   Find more posts by superweb   Click here to Send superweb a Private Message     Visit superweb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:26.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz