CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Vysočany
123456789
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Bodie
Newbie

Registrován: 09.07.2003
Příspěvků: 6

Vinice -> Krynn Příspěvek č. 65 

Old Post 10.07.2003 v 07:42
Bodie je offline   Click Here to See the Profile for Bodie   Find more posts by Bodie   Click here to Send Bodie a Private Message   Click Here to Email Bodie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAR
Newbie

Registrován: 13.07.2003
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 66 

Nazdarek,
rad bych se pripojil na NET, ale na me adrese moc moznosti nemam a ani mi moc nevyhovuji (zadna kabelovka, pevna linka atd.), takze jako mozne reseni vidim czfree a KRYNN - nerad bych cpal nejakou antenu na strechu a stavel server - proste se chci neomezene konektnout za rozumnou cenu. Patrne ve vyhledu na KRYNN je jedinou prekazkou budova CKD v demolici - je to velky problem? Musi na sebe oba body primo videt? Nejradeji bych byl, aby stacilo dat antenu z okna.

Old Post 13.07.2003 v 12:10
WAR je offline   Click Here to See the Profile for WAR   Find more posts by WAR   Click here to Send WAR a Private Message   Click Here to Email WAR     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Foxtrot
Junior Member

Registrován: 20.05.2002
Příspěvků: 133

Příspěvek č. 67 

Old Post 13.07.2003 v 14:22
Foxtrot je offline   Click Here to See the Profile for Foxtrot   Find more posts by Foxtrot   Click here to Send Foxtrot a Private Message     Visit Foxtrot's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAR
Newbie

Registrován: 13.07.2003
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 68 

Old Post 14.07.2003 v 08:01
WAR je offline   Click Here to See the Profile for WAR   Find more posts by WAR   Click here to Send WAR a Private Message   Click Here to Email WAR     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Foxtrot
Junior Member

Registrován: 20.05.2002
Příspěvků: 133

Příspěvek č. 69 

Skrz celou budovu to neprosvitis, mozna tak pres stromy, max. strechu apod. Pokud by sis sehnal nekoho s dobrou antenou a notebookem, tak by to mohl promerit - tzn. zjisti, jake body jsou v dohledu.

Old Post 14.07.2003 v 12:01
Foxtrot je offline   Click Here to See the Profile for Foxtrot   Find more posts by Foxtrot   Click here to Send Foxtrot a Private Message     Visit Foxtrot's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAR
Newbie

Registrován: 13.07.2003
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 70 

Old Post 14.07.2003 v 14:08
WAR je offline   Click Here to See the Profile for WAR   Find more posts by WAR   Click here to Send WAR a Private Message   Click Here to Email WAR     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janicata
Newbie

Registrován: 25.07.2003
Příspěvků: 1

Připojení domu Vysočany Příspěvek č. 71 

Nabídněte řešení pro připojení Internet na klíč do domu v Paříkově ulici, Praha 9, Vysočany. Připojení bude využíváno více vlastníky využitím stávajících rozvodů v domě.

Old Post 25.07.2003 v 10:20
Janicata je offline   Click Here to See the Profile for Janicata   Find more posts by Janicata   Click here to Send Janicata a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

moznost konektivity Příspěvek č. 72 

ahoj,udelal jsem ap na ohrade-strecha budovy reifeisen pojistovny,essid "babka00001".pokud mate zajem,tak se mi ozvete,meli by jste to 1 hop do netu....djdodo

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 29.07.2003 v 01:08
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stemar
Newbie

Registrován: 25.09.2002
Příspěvků: 70

2 djdodo Příspěvek č. 73 

No to urcite - jeste dneska lezu s dalekohledem a notebookem na strechu. Je to ale dost daleko - uvidime ...

A vysilas nekam nasim smerem?

__________________

Já sám sobě připadám, že mi je 126 let. Pak sednu k Linuxu a připadá mi že mi je vosum!

Old Post 29.07.2003 v 14:15
stemar je offline   Click Here to See the Profile for stemar   Find more posts by stemar   Click here to Send stemar a Private Message     Visit stemar's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lojza.filip
Newbie

Registrován: 13.08.2003
Příspěvků: 1

Smile Novovysočanská 19 Příspěvek č. 74 

To wormagor: V současné době se stěhuji do Novovysočanské ulice č. 19 (třetí patro).
Mám rozhodně zájem o připojení. Platí nabídka na připojení ke tvému switchi?

(Techtle mechtle s kabeláží tam budu moci začít dělat nejpozději 1. září,
nejdříve příští týden. Ale reálný je tak konec srpna.)

Díky za odpověď.

Old Post 13.08.2003 v 08:11
lojza.filip je offline   Click Here to See the Profile for lojza.filip   Find more posts by lojza.filip   Click here to Send lojza.filip a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jakub
Member
zastupce cloudu 10.28


Registrován: 03.10.2002
Příspěvků: 78

User is Mapper

Re: Balabenka - Podvinny Mlyn Příspěvek č. 75 

__________________

Old Post 12.09.2003 v 09:32
Jakub je offline   Click Here to See the Profile for Jakub   Find more posts by Jakub   Click here to Send Jakub a Private Message   Click Here to Email Jakub     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Digletton
Junior Member

Registrován: 21.05.2003
Příspěvků: 274

hojda.. Příspěvek č. 76 

Old Post 25.09.2003 v 17:10
Digletton je offline   Click Here to See the Profile for Digletton   Find more posts by Digletton   Click here to Send Digletton a Private Message     Visit Digletton's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
climberg
Newbie

Registrován: 20.09.2003
Příspěvků: 2

Chci a chci a chci Příspěvek č. 77 

Prave jsem se prestehoval na roh vysocanske a kolbenovy a jsem pevne presvedcen o tom, ze CZF je to prave. Vyzivam proto vsechna modra kolecka v okoli, aby se ozvali!!! :-)
Popripade bila, ktera by mi mohla zmerit silu signalu. Moc diky

Old Post 12.10.2003 v 23:23
climberg je offline   Click Here to See the Profile for climberg   Find more posts by climberg   Click here to Send climberg a Private Message   Click Here to Email climberg     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jirasek
Newbie

Registrován: 17.10.2003
Příspěvků: 2

Wink Připojení z Ocelářské 13 Příspěvek č. 78 

Rád bych se připojil. Mam to asi 400 m. Antenu mám, kartu plánuji koupit.

Old Post 17.10.2003 v 09:43
jirasek je offline   Click Here to See the Profile for jirasek   Find more posts by jirasek   Click here to Send jirasek a Private Message   Click Here to Email jirasek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stemar
Newbie

Registrován: 25.09.2002
Příspěvků: 70

2 jirasek: Příspěvek č. 79 

OK, tak až to bude aktuální dej vědět třeba přes PM, dohodneme co a jak.

Stemar

__________________

Já sám sobě připadám, že mi je 126 let. Pak sednu k Linuxu a připadá mi že mi je vosum!

Old Post 17.10.2003 v 18:48
stemar je offline   Click Here to See the Profile for stemar   Find more posts by stemar   Click here to Send stemar a Private Message     Visit stemar's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delon
Newbie

Registrován: 04.04.2003
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 80 

Ahoj,
mame tu jeden hlavni problem: nikdo tu nema v prime viditelnosti funkcni AP,mozna Filio nebo Mex Mer by videli na Krynna ale neni jasne co bude stat (a kdy) misto zbouranych budov v arealu CKD.Ja na Krynna bohuzel nevidim a ani jsem ho proto nekontaktoval.Budovani AP meli v nasi oblasti naplanovano Filio a Smile Inside ale nevim jak to vypada dnes.Pokud bys vedel o jine moznosti tak mne prosim informuj.Stale bych mel zajem se pripojit event. se podilet na budovani AP,nas modrych bodu uz je tady v okoli docela dost takze by to urcite melo smysl!

Old Post 19.10.2003 v 21:36
delon je offline   Click Here to See the Profile for delon   Find more posts by delon   Click here to Send delon a Private Message   Click Here to Email delon     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:55.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456789  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz