CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Vysočany
123456789
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Jardik
Newbie

Registrován: 13.01.2003
Příspěvků: 1

Prosba o radu Příspěvek č. 49 

Zdravim vsechny z Vysocan, bydlim zde taky a chtel bych se hrozne moc pripojit, ale moc toho o mikrovlnym spojeni nevim a hlavne nevim jaky by byl nejvhodnejsi pripojny bod. Bydlim v ulici U svobodárny ve 4 patre 5 patroveho cinzaku. Vyhled mam smerem k Vysocansky radnici, smerem na zizkov k Telecomu a asi na spojovaci ulici. Budu vdecny za kazdou radu a pomoc.

Predem vsem dekuji.

Old Post 14.01.2003 v 00:03
Jardik je offline   Click Here to See the Profile for Jardik   Find more posts by Jardik   Click here to Send Jardik a Private Message   Click Here to Email Jardik   Visit Jardik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Filio
Newbie

Registrován: 22.11.2002
Příspěvků: 4

VYSOCANY - Praha 9 - Tak co je s vama Příspěvek č. 50 

Old Post 17.01.2003 v 15:35
Filio je offline   Click Here to See the Profile for Filio   Find more posts by Filio   Click here to Send Filio a Private Message   Click Here to Email Filio   Visit Filio's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
romanek
Newbie

Registrován: 02.12.2002
Příspěvků: 5

Zajem o pripojeni Příspěvek č. 51 

Ahoj, mam zajem o pripojeni, ale nevim jakou kompatiblini kartu nebo krabicku si mam koupit, aby mi to t tema vasema fungovalo. Porad te mi prosim. Dekuji Roman

Old Post 23.01.2003 v 22:49
romanek je offline   Click Here to See the Profile for romanek   Find more posts by romanek   Click here to Send romanek a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krynn
Newbie

Registrován: 12.06.2002
Příspěvků: 59

Příspěvek č. 52 

Old Post 24.01.2003 v 10:13
krynn je offline   Click Here to See the Profile for krynn   Find more posts by krynn   Click here to Send krynn a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjotr76
Newbie

Registrován: 09.02.2003
Příspěvků: 4

asi te uvidim Příspěvek č. 53 

Čau kamarádi,

jsem ve Vysocanech dole v udoli, ulice Pod strojirnami 10, ale ze strechy na tebe dohlidnu. Jestli jsi nekde v ulice Pod Krocinkou je to pohoda.
Jsem kdykoli pro schuzku, domluvit se a zprovoznit to.

Telefon - 724035955.
Jsem pro relativne rychly zprovozneni proto prosim urychlene na tom zacit delat.

dik,

Petr C

Old Post 09.02.2003 v 22:10
pjotr76 je offline   Click Here to See the Profile for pjotr76   Find more posts by pjotr76   Click here to Send pjotr76 a Private Message   Click Here to Email pjotr76   Visit pjotr76's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
morgothcz
Newbie

Registrován: 17.02.2003
Příspěvků: 2

Pripojeni v Hloubetine Příspěvek č. 54 

Naposledy upravil morgothcz 17.02.2003 v 20:47

Old Post 17.02.2003 v 20:42
morgothcz je offline   Click Here to See the Profile for morgothcz   Find more posts by morgothcz   Click here to Send morgothcz a Private Message   Click Here to Email morgothcz     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stemar
Newbie

Registrován: 25.09.2002
Příspěvků: 70

Praha 9, Novovyočanská x Spojovací Příspěvek č. 55 

Naposledy upravil stemar 10.03.2003 v 07:57

Old Post 09.03.2003 v 20:31
stemar je offline   Click Here to See the Profile for stemar   Find more posts by stemar   Click here to Send stemar a Private Message     Visit stemar's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stemar
Newbie

Registrován: 25.09.2002
Příspěvků: 70

Příspěvek č. 56 

__________________

Já sám sobě připadám, že mi je 126 let. Pak sednu k Linuxu a připadá mi že mi je vosum!

Naposledy upravil stemar 18.03.2003 v 23:04

Old Post 18.03.2003 v 22:37
stemar je offline   Click Here to See the Profile for stemar   Find more posts by stemar   Click here to Send stemar a Private Message     Visit stemar's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stemar
Newbie

Registrován: 25.09.2002
Příspěvků: 70

Příspěvek č. 57 

Včera, přátelé, včera ve 22:50 nastal ten velký okamžik!

APčko ve víceméně konečné konfiguraci, v doufám už konečném umístění (nakonec se jako nejvhodnější ukázal falešný strop na WC ) s doufám už konečnou kartou a anténou navázalo spojení s bodem Krynn.

Ještě jednou bych chtěl poděkovat Krynnovi, který nebyl líný a v neděli ve skoro 11 večer mi po telefonu diagnostikoval můj Linux. Celkem hravě pak odhalil, že chytám sám sebe (přijímací anténa dala přednost lokálnímu, mnohokrát silnějšímu, signálu před Krynnem). Stačilo poladit ESSID a běží!!!

Musím tedy přiznat, že buď vinou mé špatné konfigurace, nebo jakousi poruchou někde na trase jsem nedopingnul dál než asi jedno AP za Krynna, ale to se odladí.

Vysílací anténu zatím představuje půlvlnný "dipól", kus drátu zapíchnutý do pigtailu. Po bytě spojení jedna báseň. Vysílací anténa čeká na dokončení.

__________________

Já sám sobě připadám, že mi je 126 let. Pak sednu k Linuxu a připadá mi že mi je vosum!

Old Post 24.03.2003 v 12:14
stemar je offline   Click Here to See the Profile for stemar   Find more posts by stemar   Click here to Send stemar a Private Message     Visit stemar's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delon
Newbie

Registrován: 04.04.2003
Příspěvků: 4

Re: VYSOCANY - Praha 9 - Tak co je s vama Příspěvek č. 58 

Ahoj Filio! Jsem taky na Kolbenovy (viz. monitor).Pokud uz mas rozjete budovani AP tak mi prosim posli nejake info!Mel bych taky zajem se konektnout a podilet se ale moc moznosti nemam (a taky toho o tom moc nevim...zatim tu brouzdam a sosam informace co to dá).

Old Post 07.04.2003 v 23:25
delon je offline   Click Here to See the Profile for delon   Find more posts by delon   Click here to Send delon a Private Message   Click Here to Email delon     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smile Inside
Member

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 338

Příspěvek č. 59 

zdravim.. ohledne tech vysocan planuju v jandove APcko na strese a ceny by meli by podobne porseku tedy 64 za 400 , 128 za 700-800 atd atd... vse samodrejme neomezene ..vyhledove cca v nejblissi dobe

mel by to byt node kon-3 tam co je inetkavarna modra hvezda jinak sni nemam nic spolecneho )

Old Post 08.04.2003 v 12:45
Smile Inside je offline   Click Here to See the Profile for Smile Inside   Find more posts by Smile Inside   Click here to Send Smile Inside a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delon
Newbie

Registrován: 04.04.2003
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 60 

Ahoj!No to by bylo absolutne skvely,tam bych mel celkem bez problemu videt aniz bych musel na strechu baraku.
Kde bude fyzicky AP umisten?Nad inetkavarnou a nebo spis na kraji baraku (bliz k viaduktu nebo nad policajty)?Pokud bude moznost tak bych urcite mel zajem,cenove to je v pohode.Prosim send me dalsi informace az to bude aktualni!Zatim zdravim

Old Post 08.04.2003 v 23:05
delon je offline   Click Here to See the Profile for delon   Find more posts by delon   Click here to Send delon a Private Message   Click Here to Email delon     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stemar
Newbie

Registrován: 25.09.2002
Příspěvků: 70

Exclamation Je to tady!!! Příspěvek č. 61 

__________________

Já sám sobě připadám, že mi je 126 let. Pak sednu k Linuxu a připadá mi že mi je vosum!

Naposledy upravil stemar 18.05.2003 v 22:19

Old Post 18.04.2003 v 23:04
stemar je offline   Click Here to See the Profile for stemar   Find more posts by stemar   Click here to Send stemar a Private Message     Visit stemar's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stemar
Newbie

Registrován: 25.09.2002
Příspěvků: 70

Změna IP Příspěvek č. 62 

__________________

Já sám sobě připadám, že mi je 126 let. Pak sednu k Linuxu a připadá mi že mi je vosum!

Old Post 26.04.2003 v 00:47
stemar je offline   Click Here to See the Profile for stemar   Find more posts by stemar   Click here to Send stemar a Private Message     Visit stemar's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wormagor
Newbie

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 8

wormagor nod Příspěvek č. 63 

tak pratele, bod wormagor je prave ve fazi nakupovani hw, jelikoz bud mit 8portovej switch tak si dovolu ji nabidnout kabelove pripojeni dalsim uchazecum o czfree v tomto bloku domu tzn Novovysočanská asi 10 - 19, dale za roh herny vegas do spojovací ulice, takze panacci hlaste se at to muzeme nejak zpocitat a vytizid nod Stemar ))

Old Post 28.04.2003 v 12:40
wormagor je offline   Click Here to See the Profile for wormagor   Find more posts by wormagor   Click here to Send wormagor a Private Message   Click Here to Email wormagor     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alexworld99
Newbie

Registrován: 06.05.2003
Příspěvků: 16

Question Balabenka - Podvinny Mlyn Příspěvek č. 64 

Hojte... bydlim na Podvinny Mlyn .. je to mezi Balabenkou a U Svobodarny (Sokolovska ul.)...primo naproti bance KB ... sem ve 3.patre... jak si zjistim zda beych mel sanci se pripojit ... ? vubec, s ceho mam zacit ... vim ze mi poradite FAQ ... ale kdyby se nasel nekdo s kym bych si o tom mohl promluvit na icq .. byl bych vdecny
icq: # 154149495

__________________

... :: NIKOMU NIC NEDAM!!! :: ...

Old Post 06.05.2003 v 15:54
alexworld99 je offline   Click Here to See the Profile for alexworld99   Find more posts by alexworld99   Click here to Send alexworld99 a Private Message   Click Here to Email alexworld99   Visit alexworld99's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:06.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456789  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz