CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Vysočany
« 23456789
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
tatt
Newbie

Registrován: 10.02.2005
Příspěvků: 1

pripojeni - cena Příspěvek č. 113 

Zdar lidi (krynne),

muzes mi prosim dat vedet zda je mozne se pichnout na tvuje AP a jake jsou podminky. (zejmena cena, rychlost apod.)

Jde o ulici Pod pekárnami přímo u metra Vysočanská.

Predem diky za odpoved

Old Post 10.02.2005 v 12:22
tatt je offline   Click Here to See the Profile for tatt   Find more posts by tatt   Click here to Send tatt a Private Message   Click Here to Email tatt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beetle_81
Newbie

Registrován: 27.02.2005
Příspěvků: 1

Připojení na křižovatce Harfa Příspěvek č. 114 

Zdar Krynne,

rád bych se zeptal na totéž jako Tatt a mnoho předchozích , tzn. možnosti připojení na Tvé AP, rychlost, cenové podmínky atd.
A hlavně jestli je možno proměřit připojení.....v podstatě mám stejný dotaz jako Brooch - jedná se o ulici Čerpadlová....
S díky Beetle (@cmail.cz)

Old Post 01.03.2005 v 18:17
Beetle_81 je offline   Click Here to See the Profile for Beetle_81   Find more posts by Beetle_81   Click here to Send Beetle_81 a Private Message   Click Here to Email Beetle_81     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lusmir
Newbie

Registrován: 27.05.2005
Příspěvků: 2

Question Možnosti přípojení na Paříkové Příspěvek č. 115 

Stěhuji se na Paříkovou (horní část), nevíte někdo jaké jsou zde možnosti připojení? Popřípadě jaký je zde signál? Na střechu se bohužel asi nedostanu, takže jedině balkon v 4 patře? Prosím poraďte nutně potřebuji přístup na net.

Díky

Old Post 27.05.2005 v 09:27
lusmir je offline   Click Here to See the Profile for lusmir   Find more posts by lusmir   Click here to Send lusmir a Private Message   Click Here to Email lusmir     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fuxoft
Newbie

Registrován: 10.12.2002
Příspěvků: 30

Novostavba u nadrazi Vysocany Příspěvek č. 116 

Old Post 28.05.2005 v 12:06
fuxoft je offline   Click Here to See the Profile for fuxoft   Find more posts by fuxoft   Click here to Send fuxoft a Private Message   Click Here to Email fuxoft   Visit fuxoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lusmir
Newbie

Registrován: 27.05.2005
Příspěvků: 2

Roh Paříkové a Pešlové Příspěvek č. 117 

Nevíte někdo jak je tato oblast pokryta. Jestli tam máte někdo signál poraďte jak se připojit.

Díky

Old Post 30.05.2005 v 12:23
lusmir je offline   Click Here to See the Profile for lusmir   Find more posts by lusmir   Click here to Send lusmir a Private Message   Click Here to Email lusmir     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fuxoft
Newbie

Registrován: 10.12.2002
Příspěvků: 30

Re: Roh Paříkové a Pešlové Příspěvek č. 118 

Old Post 30.05.2005 v 12:34
fuxoft je offline   Click Here to See the Profile for fuxoft   Find more posts by fuxoft   Click here to Send fuxoft a Private Message   Click Here to Email fuxoft   Visit fuxoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krynn
Newbie

Registrován: 12.06.2002
Příspěvků: 59

odpovedi Příspěvek č. 119 

ahoj,

uprimne receno forum uz moc nesleduju, ale pokud mi poslete PMko tak se to ke me dostane :-).

Momentalne mame trochu plne ap ve vysocanech (krynn) a resime to. Nevypada to, ale na nejak zavratne rychle reseni cca mesic az 2.

Cili pripojeni mozne je, ale az v budoucnosti. Jinak dalsi alternativa je node Land a Stemar. Ostatni full ap uz nespadaji do naseho cloudu a ani k nasi GW. Toto je informace ke konci kvetna 2005, takze se urcite bude situace vyvijet.

Dale muzete kontaktovat vlastniky node Stemar a Land. (Stemar a Jakub).

ahoj
krynn

Naposledy upravil krynn 24.05.2006 v 14:58

Old Post 30.05.2005 v 17:11
krynn je offline   Click Here to See the Profile for krynn   Find more posts by krynn   Click here to Send krynn a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomaSoft
Newbie

Registrován: 28.12.2004
Příspěvků: 1

Stavba AP Příspěvek č. 120 

Naposledy upravil TomaSoft 13.06.2005 v 06:09

Old Post 13.06.2005 v 06:03
TomaSoft je offline   Click Here to See the Profile for TomaSoft   Find more posts by TomaSoft   Click here to Send TomaSoft a Private Message   Click Here to Email TomaSoft     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kata
Newbie

Registrován: 01.08.2005
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 121 

Dobry den,

prestehovala jsem se nedavno do Vysocan (ul. U Vysocanskeho pivovaru) a potrebuju se pripojit na internet. Muzete mi prosim nekdo poradit, jestli je tu nejaka moznost a pripadne jak by to bylo cenove narocne?

diky a hezky den

Kata

Old Post 01.08.2005 v 13:16
kata je offline   Click Here to See the Profile for kata   Find more posts by kata   Click here to Send kata a Private Message   Click Here to Email kata     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dana balcarova
Newbie

Registrován: 02.05.2006
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 122 

Old Post 02.05.2006 v 09:35
dana balcarova je offline   Click Here to See the Profile for dana balcarova   Find more posts by dana balcarova   Click here to Send dana balcarova a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dana balcarova
Newbie

Registrován: 02.05.2006
Příspěvků: 2

Pod Krocinkou Příspěvek č. 123 

cuz .. je moznost se nekde pripojit? bydlim Pod Krocinkou (v kopci nad Vysocany) a vidim siroko daleko

Old Post 02.05.2006 v 09:51
dana balcarova je offline   Click Here to See the Profile for dana balcarova   Find more posts by dana balcarova   Click here to Send dana balcarova a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fuxoft
Newbie

Registrován: 10.12.2002
Příspěvků: 30

Re: Pod Krocinkou Příspěvek č. 124 

Old Post 02.05.2006 v 13:53
fuxoft je offline   Click Here to See the Profile for fuxoft   Find more posts by fuxoft   Click here to Send fuxoft a Private Message   Click Here to Email fuxoft   Visit fuxoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krynn
Newbie

Registrován: 12.06.2002
Příspěvků: 59

Krynn Příspěvek č. 125 

Old Post 24.05.2006 v 15:02
krynn je offline   Click Here to See the Profile for krynn   Find more posts by krynn   Click here to Send krynn a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
owoce
Newbie

Registrován: 25.04.2007
Příspěvků: 1

Nové Vysočany, Skloněná -- zájem o připojení k Internetu Příspěvek č. 126 

Zdravím!

Ačkoliv jsem wi-fi technologii vůbec neměl původně v úmyslu používat, alternativní ISP ADSL mě připravili o tolik času a nervů, že odmítám přispět byť jen haléřem nebo další sekundou času na toto téma. Nabídka ISP po wi-fi mě také příliš nenadchla -- samoinstalace pouze při ročním předplatném bez možnosti vyzkoušet předem (CZnet.cz), 500 Kč bez DPH s FUP (duhovasit.cz)..

Jelikož mám 0 času (přesněji řečeno mi denně chybí asi tak 10 až 36 hodin...), nebudu asi pro komunitu přínosem prací, ale třeba bych mohl přispívat právě svým poplatkem za připojení k Internetu.

Moje představa je 512/512 do 500 Kč měsíčně, mé investice do zařízení předpokládám kolem 2000,-, cítím se na samoinstalaci (ale pár rad asi budu potřebovat) zatím bych fungoval jen jako klient.

Co se týče viditelnosti, viz můj node owoce.

A na závěr dva dotazy:
1) Ujme se mě někdo, chcete mě? :-)
2) Anténu (vyhlédl jsem si 14 dB panel) budu asi nucen umístit dovnitř do kuchyně, protože bydlím v obecním bytě a nějaké vrtání do vnější zdi asi nepřichází v úvahu. Nebude okno/sklo příliš velkou překážkou?

Old Post 25.04.2007 v 12:47
owoce je offline   Click Here to See the Profile for owoce   Find more posts by owoce   Click here to Send owoce a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jakub
Member
zastupce cloudu 10.28


Registrován: 03.10.2002
Příspěvků: 78

User is Mapper

Příspěvek č. 127 

Ahoj, odpověděl jsem Ti na mail.

__________________

Old Post 30.04.2007 v 18:50
Jakub je offline   Click Here to See the Profile for Jakub   Find more posts by Jakub   Click here to Send Jakub a Private Message   Click Here to Email Jakub     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spike20
Newbie

Registrován: 05.06.2007
Příspěvků: 2

Pripojeni k internetu Vysočany - Kolbenova 4 Příspěvek č. 128 

Ahoj, je tu možnost připojení do sítě a k internetu? Bydlím v ulici Kolbenova 4 hned u stanice metra. pište kdyžtak na ICQ 221237702 díky

Old Post 05.06.2007 v 22:58
Spike20 je offline   Click Here to See the Profile for Spike20   Find more posts by Spike20   Click here to Send Spike20 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:26.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 23456789  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz