CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Vysočany
123456789
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
kuzela
Newbie

Registrován: 16.10.2003
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 81 

Jsem na Postovsky 3, myslite ze dosahnu na nekoho v okoli i s obycejnou vsesmerovou antenkou?

Jo a mam notebook, bude problem ak Access point bude dost casto offline?

Kuko

__________________

Kuko

Old Post 22.10.2003 v 12:36
kuzela je offline   Click Here to See the Profile for kuzela   Find more posts by kuzela   Click here to Send kuzela a Private Message   Click Here to Email kuzela   Visit kuzela's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thomasino
Newbie

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 15

Příspěvek č. 82 

AHoj, ja myslim, ze dosahnes....ale uvidime...je jeste nekdo pritomen ?????

Jinak s tim APckem by to byla asi potiz :(

Thomasino

Old Post 23.10.2003 v 14:40
Thomasino je offline   Click Here to See the Profile for Thomasino   Find more posts by Thomasino   Click here to Send Thomasino a Private Message   Click Here to Email Thomasino     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krynn
Newbie

Registrován: 12.06.2002
Příspěvků: 59

Příspěvek č. 83 

Zdar,

pokud na me vidite, tak se klidne pripojte.
Jinak vam k tomu asi nic nereknu :-)
Ja zatim sdilet adsl nechci. (podilet se)
Konektivita neni nic zářnýho, ale da se.
Pokud nevidite, tak samo muzete udelat AP u nekoho kdo na me vidi.

Ahoj
Krynn

Old Post 23.10.2003 v 14:48
krynn je offline   Click Here to See the Profile for krynn   Find more posts by krynn   Click here to Send krynn a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vurmik
Newbie

Registrován: 26.10.2003
Příspěvků: 4

žádost o připojení Příspěvek č. 84 

Old Post 26.10.2003 v 21:19
Vurmik je offline   Click Here to See the Profile for Vurmik   Find more posts by Vurmik   Click here to Send Vurmik a Private Message   Click Here to Email Vurmik   Visit Vurmik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tobula
Newbie

Registrován: 30.10.2003
Příspěvků: 1

Vysočany u Balabenky - ul.Podvinný Mlýn Příspěvek č. 85 

Zdravím, měl bych zájem se připojit, ale moc to tady zatím nechápu, jak to chodí atd.

Mám byt v cca 3.patře v ulici Podvinný Mlýn, asi 100m na západ od poměrně známého baráku PVT, výhled z bytu jde směrem k Sokolovské, obecně ale moc výhled není.

Snad by se dalo dát něco i na střechu, nevím. Ze střechy by byl i výhled na opačnou stranu na kopec Rokytka a za ním roh Proseku.

Jste schopen mi někdo poradit s bezdrátovou přípojkou, kam se připojit? Se zbytkem konfigurace IP si již poradím. Zajímá mě též dosažitelná rychlost a zhruba cena.

__________________

Kobyla ma maly bok

Old Post 30.10.2003 v 18:42
tobula je offline   Click Here to See the Profile for tobula   Find more posts by tobula   Click here to Send tobula a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jakub
Member
zastupce cloudu 10.28


Registrován: 03.10.2002
Příspěvků: 78

User is Mapper

Příspěvek č. 86 

__________________

Old Post 31.10.2003 v 16:06
Jakub je offline   Click Here to See the Profile for Jakub   Find more posts by Jakub   Click here to Send Jakub a Private Message   Click Here to Email Jakub     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thomasino
Newbie

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 15

Příspěvek č. 87 

Mam Eurotel GPRS, takze kdyby se chtel nekdo pripojit, tak to sem napiste. i lokalne bez CZFREE.

Old Post 07.11.2003 v 16:25
Thomasino je offline   Click Here to See the Profile for Thomasino   Find more posts by Thomasino   Click here to Send Thomasino a Private Message   Click Here to Email Thomasino     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delon
Newbie

Registrován: 04.04.2003
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 88 

To ja mam z nouze taky ale nez jsem mohl napsat tuhle reakci tak jsem si pomalu stihnul uvarit kafe....

Old Post 08.11.2003 v 17:01
delon je offline   Click Here to See the Profile for delon   Find more posts by delon   Click here to Send delon a Private Message   Click Here to Email delon     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Belda
Newbie

Registrován: 28.11.2003
Příspěvků: 1

Kovanecká Příspěvek č. 89 

Old Post 28.11.2003 v 23:47
Belda je offline   Click Here to See the Profile for Belda   Find more posts by Belda   Click here to Send Belda a Private Message   Click Here to Email Belda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jo}{nY
Newbie

Registrován: 03.01.2004
Příspěvků: 11

Chci se pripojit ... Příspěvek č. 90 

Cus, bydlim nad krocinkou, sem na mape .... potreboval bych pripojeni a asi nikoho jinyho nevidim, ale ty nepripojujes koncove stanice, skoda, mohl bys mi alespon pomoci .... pls

Old Post 03.01.2004 v 19:53
Jo}{nY je offline   Click Here to See the Profile for Jo}{nY   Find more posts by Jo}{nY   Click here to Send Jo}{nY a Private Message   Click Here to Email Jo}{nY     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wormagor
Newbie

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 8

BOILER AP Příspěvek č. 91 

Old Post 09.01.2004 v 13:38
wormagor je offline   Click Here to See the Profile for wormagor   Find more posts by wormagor   Click here to Send wormagor a Private Message   Click Here to Email wormagor     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iclcz01
Newbie

Registrován: 14.10.2003
Příspěvků: 1

Jak se připojit v Drahobejlově Příspěvek č. 92 

Dobrý den,
bydlím na rohu Kovářské a Drahobejlovy v prvním poschodí. Výhled do Kovářské. Mám výhled i do Drahobejlovy, ale to bych musel mít dlouhý kabel k anténě (12-15m).
Můžete mně prosím poradit, zda mám nějakou šanci na připojení? Podle mapy se mně to moc nezdá.

Díky Zdeněk

Old Post 12.01.2004 v 09:41
iclcz01 je offline   Click Here to See the Profile for iclcz01   Find more posts by iclcz01   Click here to Send iclcz01 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thomasino
Newbie

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 15

Tak jsem zpet... Příspěvek č. 93 

Ahoj ahoj ahoj,

tak se omlouvam ale byl jsem nejaky cas mimo.

Takze Ja jsem Node Thomasino, to je asi jasny ze.

Mam pristup na strechu baraku. mam tam satelit s motorem a kabel domu, takze neni problem tam dat antenu.

jsem v Nemocnicni 14, (barak co je posta)

mam pripojeni na internet ET GPRS + SkyDSL max. 16MB/s, coz ale s GPRS neni dosazitelne diky 1timeslotu upstreamu.

Viditelnost je de-facto po celem udoli vysocan a na svah kopce co je Prosek, az se bude dat vylezt na sikmou stechu - resp. az pocasi dovoli udelam i nejaky fotky.

Problem je v tom, ze nevim co je potreba za HW k propojeni a potreboval bych si promluvit s nekym kdo tady bydli a ma tady aktivni node nebo se ve WiFi alespon vyzna. Poterbuji vedet jaky kabely, utlumy, spojky, anteny koupit apod.

Diky Moc Thomasino

Old Post 22.02.2004 v 17:17
Thomasino je offline   Click Here to See the Profile for Thomasino   Find more posts by Thomasino   Click here to Send Thomasino a Private Message   Click Here to Email Thomasino     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thomasino
Newbie

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 15

Jeste neco.. Příspěvek č. 94


Naposledy upravil Thomasino 22.02.2004 v 17:37

Old Post 22.02.2004 v 17:32
Thomasino je offline Click Here to See the Profile for Thomasino Click here to Send Thomasino a Private Message Click Here to Email Thomasino Find more posts by Thomasino Upravit/Smazat Příspěvek Odpovědět s Citací
wormagor
Newbie

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 8

BOILER AP Příspěvek č. 95 

Old Post 22.02.2004 v 23:48
wormagor je offline   Click Here to See the Profile for wormagor   Find more posts by wormagor   Click here to Send wormagor a Private Message   Click Here to Email wormagor     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zlato
Newbie

Registrován: 02.03.2004
Příspěvků: 2

Připojení přez Krynna Příspěvek č. 96 

Zdravíčko Krynne!!! )

Teď sem to měřil na mapě a zjistil sem, že bydlim 300m od tebe. Okna mam směrem na Vysočany, ale možná to bude za horizontem. Moc toho o týhle technologii nevim. Šlo by se na tebe připojit, nebo mam zkusit někoho na Proseku?

Bydlim v Klíčovský 9 (vedle hospy "Školička")

__________________

Miloš "Zlato" Beníšek
Zvuk je železná košile!

Old Post 02.03.2004 v 11:50
Zlato je offline   Click Here to See the Profile for Zlato   Find more posts by Zlato   Click here to Send Zlato a Private Message   Click Here to Email Zlato     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:42.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456789  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz