CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Kyje - Na Hrádku
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
klapat
Newbie

Registrován: 26.08.2005
Příspěvků: 9

Exclamation Kyje - Na Hrádku Příspěvek č. 1 

Zdar všem! Nově jsem se přestěhoval do Lipnické ulice v lokalitě Na Hrádku, konkrétně do domu č.p. 1449, 3.patro, výhled směrem do ulice, ne do vnitrobloku.

Delší domu sleduju a přemýšlím o připojení k CZFreeNet. Všiml jsem si ale, že je tu spoustu zájemců o připojení, a kde nic tu nic.

Takže, jestli máte zájem připojit Hrádek k CZFreeNet, je tu pro vás thread.

Mám velký zájem o připojení, takže prosím o příspěvky pouze od těch, kteří chtějí konat, a ne mluvit!

Dále bych prosil o stručné vysvětlení, jak se co nejjednodušeji a nejlevněji připojit do této sítě.

Old Post 10.11.2005 v 07:42
klapat je offline   Click Here to See the Profile for klapat   Find more posts by klapat   Click here to Send klapat a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
klapat
Newbie

Registrován: 26.08.2005
Příspěvků: 9

Doplnění Příspěvek č. 2 

Koukám, moc zájemců tu není. Jak se připojit už vím, koupil jsem si WiFi kartu a anténu, zatím chytám pouze NetTeam...

Je někdo poblíž?

Old Post 21.11.2005 v 09:45
klapat je offline   Click Here to See the Profile for klapat   Find more posts by klapat   Click here to Send klapat a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 3 

chystá se tu link z kyjí takže trochu CZFree trochu netu a tak zdravím Karel

__________________

Old Post 23.11.2005 v 19:08
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
klapat
Newbie

Registrován: 26.08.2005
Příspěvků: 9

AP Na Hrádku Příspěvek č. 4 

Pokud by se tu našlo dost zájemců, jsem ochotnej udělat AP...

Old Post 01.12.2005 v 08:43
klapat je offline   Click Here to See the Profile for klapat   Find more posts by klapat   Click here to Send klapat a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 5 

Určitě něco spácháme další node se tu rýsuje v blízké době Zdravím Karel

__________________

Old Post 01.12.2005 v 13:46
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
klapat
Newbie

Registrován: 26.08.2005
Příspěvků: 9

To jsem rád Příspěvek č. 6 

To jsem rád!

Když se podívám na mapu, tak tam sice nody jsou, ale nevím, jestli ta mapa je aktuální... Přijde mi, že ne...

Jediný, co doma chytám je sí? Netteam, přes tu jsem se od 1.12.2005 připojil k netu, a pak ještě něco chytám, ale nevím, jestli to není nějaká domácí WIFI (jmenuje se "G664-WIFI...")...

Mám možná taky slabou anténu - 5dB, budu asi muset zbastlit nějakou 18dB

Ještě mi řekněte jak funguje sí? CZFree - to jako uvidim ve Windowsech okolní počítače, nebo jak to je?

Jedná se mi taky o hraní her, případně jestli se přes CZFree taky sdílí...

Old Post 02.12.2005 v 10:49
klapat je offline   Click Here to See the Profile for klapat   Find more posts by klapat   Click here to Send klapat a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 7 

V ulici za černým mostem počítám s vybudováním AP. Realizace nekdy v únoru příštího roku.

Mapa je aktuální je potřeba se registrovat. Vetšina bodů a sítí je nastavena jen pro registrované. Pozná se to podle toho že, vetšinou se neregnutým nezobrazí ortofoto podklad.

Na měření z okolí je dobrá Andrew 24 dB, Pacific Wiriles 24dB a antény od vládi-střížkov ty vyjdou finančně i kvalitou nejlépe.

Sít CZFree funguje jako jákakoliv jiná sí?. Pokud si uživatel neco nechá otevřené tak ta možnost videt tu je v rámci CZF se toto děje na DC Hubech nebo přes Bittorent tyto data je možné sdílet a tedy i stahovat. Nikdo ale neručí za obsah a to jestli jiný uživatel to nechá druhého dotahat do konce:( i tací jsou.

Co se týká připojení na mé AP je to tak že, pokud chce uživatel jen do CZFree zaplatí akorát vlezné - příspěvek na Infrastrukturu. Dále nic neplatí. Co se týká INternetu tak je to samozřejmě možné za techto podmínek:

Agregace není žádná, limity dat vůbec žádné.
Ceny za služby: rychlost základní / maximální Vaše cena včetně DPH

Internet 64 rychlost 64 / 512 300,- Kč

Internet 128 rychlost 128 / 768 400,- Kč

Internet 192 rychlost 192 / 1024 600,- Kč

Internet 256 rychlost 256 / 1280 800,- Kč

Internet 512 rychlost 512 / 1536 1500,- Kč

Internet Max rychlost 1024 / 3072 2700,- Kč

Inet Individual rychlost od 1024 a více (včetně garance minimální rychlosti) i cena jsou dohodnuty

individuálně.

Veřejná IP adresa zdarma od rychlosti 512 kbps.

1 veřejná statická IP adresa: jednorázově 200,- Kč měsíčně 0,- Kč

2 veřejné statické IP adresy: jednorázově 300,- Kč měsíčně 0,- Kč

- Neagregováno – 1:1 připojení máte pouze sami pro sebe.
- Neomezená data a čas.
- rychlost v obou směrech (k uživateli i od něj) je totožná.
- Maximální možná rychlost pro Inet Max závisí na kapacitě linky.
Takže kdo máte zájem pište mne na ICQ nebo zavolejte zdravím Karel

__________________

Naposledy upravil kabelnet 05.05.2006 v 06:42

Old Post 03.12.2005 v 12:06
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
klapat
Newbie

Registrován: 26.08.2005
Příspěvků: 9

Nody! Příspěvek č. 8 

Prosím všechny, kdo jsou z Lokality "Na Hrádku" - ulice Lipnická, Pelušková atd... kdo má zanesené Nody na mapě, a mají dál zájem o připojení do CzFree, a? se ozvou, děkuji...

Zajímalo by mě totiž, jestli je ta mapa opravdu aktuální...

Old Post 05.12.2005 v 11:44
klapat je offline   Click Here to See the Profile for klapat   Find more posts by klapat   Click here to Send klapat a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ly_R!
Newbie

Registrován: 22.12.2004
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 9 

Mám zájem o pripojeni, budu bydlet v ulici Lásenická (tento vikend se tam stehujem) Koho mam kontaktovat ?

Old Post 03.05.2006 v 14:57
ly_R! je offline   Click Here to See the Profile for ly_R!   Find more posts by ly_R!   Click here to Send ly_R! a Private Message   Click Here to Email ly_R!   Visit ly_R!'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 10 

Tak stačí například skontaktovat mne Zdravím Karel

__________________

Old Post 03.05.2006 v 15:37
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ly_R!
Newbie

Registrován: 22.12.2004
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 11 

O.K. Psal jsem Vam na ICQ, mozna jsem poslal i PM :-) Telefon mam taky kdyby neco. Jen bych chtel vedet nejake informace ted pokud to jde, jako je napr. vstupni poplatek do site ( pocitam ze kolem 1000-1500 ) A problem bude s instalaci :-( protoze jsem laik a moc tomu nerozumim :-( Takze kdyby se nasel nekdo ochotny, tak bych byl velmi rad. Dekuji.

Old Post 03.05.2006 v 15:42
ly_R! je offline   Click Here to See the Profile for ly_R!   Find more posts by ly_R!   Click here to Send ly_R! a Private Message   Click Here to Email ly_R!   Visit ly_R!'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 12 

Takže, co se týká vstupního poplatku je 1500,- co se týká rádia antény je možné toto pořídit za cenu okolo 3000,- Kč. Tím myslím maximální možnou výbavu tj rádio například Ovislink cena cca 1500,- Kč vč DPH anténu 24 dBcena taktéž 1500,- drobné věci jako kabel koax a ethernet je možné zakomponovat do vstupního poplatku včetně práce atd. Ceny Internetu jsou již od 300,- Kč za neagregovanou rychlost bez jakéhokoliv omezení. Zdravím Karel

__________________

Old Post 03.05.2006 v 22:49
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ly_R!
Newbie

Registrován: 22.12.2004
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 13 

Naposledy upravil ly_R! 04.05.2006 v 14:40

Old Post 04.05.2006 v 14:33
ly_R! je offline   Click Here to See the Profile for ly_R!   Find more posts by ly_R!   Click here to Send ly_R! a Private Message   Click Here to Email ly_R!   Visit ly_R!'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 14 

__________________

Old Post 05.05.2006 v 06:24
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ly_R!
Newbie

Registrován: 22.12.2004
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 15 

Dobre, dekuju za informace, az se tam nastehujem tak se Vam telefonicky ozvu a zkusime se nejak blize domluvit. Pocitam ale ze se se bude jednat o datum trochu pozdejsi z financnich duvodu.Doufam ze muzu volat na telefon co mate v podpise. Diky.

Old Post 05.05.2006 v 06:32
ly_R! je offline   Click Here to See the Profile for ly_R!   Find more posts by ly_R!   Click here to Send ly_R! a Private Message   Click Here to Email ly_R!   Visit ly_R!'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 16 

Ano určitě proto tam na mne všechny kontakty jsou . Dnes třeba volat večer po cca 20.00 ted jsem v práci Zdravím Karel

__________________

Old Post 05.05.2006 v 06:35
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:26.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz