CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Kladno > Kladno
12345678910 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Alnagon
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 93

Příspěvek č. 49 

Bezva,
pokud by se dal hlavní bod na ten dvanáctipatrák(tam bydlí Doug a Chocki), co na něj koukáš z okna, tak by ses na něj píchnul. Na dvanáctipatrák bych měl vidět já, Mbala, Libor, možná i Míla(Míla přinejhorším uvidí na mě nebo Mbalu). Mílu by mohl vidět Krakonoš a toho zase při troše štěstí Jaguar.
Je tu ovšem otázka tvojí budoucnosti, zda a kam se ti přestěhuje kancelář. Pokud by Ti Gateway zůstala doma, tak by ses snad z tý kanceláře mohl píchat přes tu naší lokální sí?, pokud na ní uvidíš.

Old Post 05.09.2002 v 09:26
Alnagon je offline   Click Here to See the Profile for Alnagon   Find more posts by Alnagon   Click here to Send Alnagon a Private Message   Click Here to Email Alnagon   Visit Alnagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jacek
Newbie

Registrován: 05.09.2002
Příspěvků: 7

net na kladnu Příspěvek č. 50 

ano to je vec, kterou jeste resim a jedno reseni uz se rysuje
uvidime
jinak podle myho by bylo dobry , pokud by toho nebylo moc a pokud by ste to chteli realizovat nekdy v blizke dobe, nechat , jak to je a propoje k ostatnim udelat treba na bazi vf
to uz se dneska normalne pouziva a je s tim mene starosti
taky nevim , jak je to s legislativou, pokud si chces ne na cerno tam rozmistit na strechach nejakou srandu

Old Post 05.09.2002 v 09:38
Jacek je offline   Click Here to See the Profile for Jacek   Find more posts by Jacek   Click here to Send Jacek a Private Message   Click Here to Email Jacek   Visit Jacek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jacek
Newbie

Registrován: 05.09.2002
Příspěvků: 7

net na kladne Příspěvek č. 51 

zdar lidi,
tak jsem se dival na ty wificka a je to zajimava vec specialne na kratke vzdalenosti do 500m outdoor
v podstate rozumnej zpusob propojeni bezdratove a to i s moznosti brdge, coz je presne to prave orechove

Old Post 05.09.2002 v 21:59
Jacek je offline   Click Here to See the Profile for Jacek   Find more posts by Jacek   Click here to Send Jacek a Private Message   Click Here to Email Jacek   Visit Jacek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krakonos
Junior Member

Registrován: 20.08.2002
Příspěvků: 109

Thumbs up jen tak dal Příspěvek č. 52 

Ted jsem tu chvilku nebyl a koukam TransgasNet uz frci a Kladno ma za chvilku taky svuj CZfree.net - bohuzel diky se nepritomnosi v CR nemohu overit viditelnost na Milu ani na Jaguara:(( Ale v bydlim v tom prostrednim vezaku v Mostecky ul. tak to snad na kluky uvidim.
Myslim, ze by stalo za to zjistit kolik a kde je na Kladne LANu (po ruznejch panelacich) a informovat je o moznosti propojeni do 1 site. Porad mi prijde ze nas je to necelych 10 a to na avizovanych 75-80K potencialnich uzivatelu je malo:(( Co rikate nejake hromadne letakove akci?

__________________

Kladno to je to mesto! www.klfree.net

Old Post 06.09.2002 v 04:36
krakonos je offline   Click Here to See the Profile for krakonos   Find more posts by krakonos   Click here to Send krakonos a Private Message   Click Here to Email krakonos   Visit krakonos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alnagon
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 93

see my homepage Příspěvek č. 53 

Přidal jsem do mapy přímky, mezi mnou a Mílou by nic vyššího být nemělo.

Old Post 06.09.2002 v 14:02
Alnagon je offline   Click Here to See the Profile for Alnagon   Find more posts by Alnagon   Click here to Send Alnagon a Private Message   Click Here to Email Alnagon   Visit Alnagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mila
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 45

Příspěvek č. 54 

pekne primky doufam ze to tak skutecne bude, a obavam se ze na Sitnou neuvidim pres terasove panelaky ktere jsou vedle Kauflandu.

Old Post 06.09.2002 v 14:16
Mila je offline   Click Here to See the Profile for Mila   Find more posts by Mila   Click here to Send Mila a Private Message   Click Here to Email Mila     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Podrazsky
Newbie

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 19

Cool RE: Buštěhrad Příspěvek č. 55 

Já se z Buštěhradu také připojuji k zájemcům o připojení. Ze střechy vidím některé Kladenské paneláky (asi někde u Okrsku 0.) a taky snad cely Buštěhrad :-))) Tak až bude připojene Kladno......

Old Post 08.09.2002 v 19:05
Podrazsky je offline   Click Here to See the Profile for Podrazsky   Find more posts by Podrazsky   Click here to Send Podrazsky a Private Message     Visit Podrazsky's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
banzaj
Newbie

Registrován: 10.09.2002
Příspěvků: 1

Dobry den vespolek... Příspěvek č. 56 

Zdravim, jsem kladenak jak brno... Do tedle srandy bych sel!!! Moc se mi to zamlouva, i kdyz vim o tom teprve od vcerejska, takze to tu musim poradne prolezt.
Jinak bydlim taky ve Wednesbury - ve dvaatricitce - v prostrednim baraku za zastavkou

Old Post 10.09.2002 v 08:20
banzaj je offline   Click Here to See the Profile for banzaj   Find more posts by banzaj   Click here to Send banzaj a Private Message   Click Here to Email banzaj     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krakonos
Junior Member

Registrován: 20.08.2002
Příspěvků: 109

Smile akce WiFi karet Příspěvek č. 57 

__________________

Kladno to je to mesto! www.klfree.net

Old Post 11.09.2002 v 15:05
krakonos je offline   Click Here to See the Profile for krakonos   Find more posts by krakonos   Click here to Send krakonos a Private Message   Click Here to Email krakonos   Visit krakonos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sroub
Newbie

Registrován: 12.09.2002
Příspěvků: 24

kladno Příspěvek č. 58 

Zdravim Kladno, nejsem sice uplne ciste Kladenak (jsem z Kacice) ale k tematu: moje babicka bydli ve druhym vezaku v rozdelove , a z nej je krasne videt na ruzyn a dal . Zna se dobre se spravcovou takze umistit antenu na strechu by nemel byt problem a kdyby byl tak z devatyho patra by to slo taky. Rad bych se zapojil vic ale momentalne jsem uplne dutej a zacnu az po zime. Rad bych se zapojil i u me doma, bydlim na kopci a mam skvely vyhled na Stochov, Nove Straseci, Lany a castecne na Tuchlovice a Kamenne Zehrovice. V K. Zehrovicich mam bratranka, toho se pokusim taky nadchnout. Zdravim vsechny. Sroub

Old Post 12.09.2002 v 21:04
sroub je offline   Click Here to See the Profile for sroub   Find more posts by sroub   Click here to Send sroub a Private Message     Visit sroub's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
avanger
Newbie

Registrován: 14.09.2002
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 59 

Ahoj lidi
Bydlim ve Hřebči a chtěl bych taky na czfree.
Je to hned na kraji Hřebče (u čamrdy). Ja sice na paneláky do Kladna nevidim ale náš soused vidi střechu úplně toho posledního ale nevim jestli tam bude chtit anténu. Mám nějakou jinou možnost dík všem za odpovědi

Old Post 14.09.2002 v 16:06
avanger je offline   Click Here to See the Profile for avanger   Find more posts by avanger   Click here to Send avanger a Private Message   Click Here to Email avanger     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaguar004
Newbie

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 17

kde? Příspěvek č. 60 

kde jsou nejaky informace o wifickach? vubec nevim, co to je a proto nevim, kde hledat.

Diky

Old Post 14.09.2002 v 17:01
Jaguar004 je offline   Click Here to See the Profile for Jaguar004   Find more posts by Jaguar004   Click here to Send Jaguar004 a Private Message   Click Here to Email Jaguar004     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alnagon
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 93

Wink to avanger Příspěvek č. 61 

Řekni, kde přesně bydlíš, a? si tě můžu bodnout do mapy.

Old Post 17.09.2002 v 11:21
Alnagon je offline   Click Here to See the Profile for Alnagon   Find more posts by Alnagon   Click here to Send Alnagon a Private Message   Click Here to Email Alnagon   Visit Alnagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alnagon
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 93

Wink to sroub Příspěvek č. 62 

totéž na Tvou babičku :-)

Old Post 17.09.2002 v 11:23
Alnagon je offline   Click Here to See the Profile for Alnagon   Find more posts by Alnagon   Click here to Send Alnagon a Private Message   Click Here to Email Alnagon   Visit Alnagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
avanger
Newbie

Registrován: 14.09.2002
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 63 

Ahoj
Je to ve Hřebči (u čamrdy asi 100m od. Když se vyleze ven tak je to přímo naproti na kopci) teď se tam akorát stavěj nový domy je to cca 1km od Kladna.

Old Post 18.09.2002 v 18:59
avanger je offline   Click Here to See the Profile for avanger   Find more posts by avanger   Click here to Send avanger a Private Message   Click Here to Email avanger     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alnagon
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 93

to avenger Příspěvek č. 64 

Já vím, Čamrdu zhusta navštěvuju, chtěl jsem vědět přesně dům. Myslím, že na ty dvanáctipatráky v Litevské bys mohl vidět, ne?

Old Post 19.09.2002 v 07:35
Alnagon je offline   Click Here to See the Profile for Alnagon   Find more posts by Alnagon   Click here to Send Alnagon a Private Message   Click Here to Email Alnagon   Visit Alnagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:00.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678910 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz