CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > TRENDnet TEW-510APB (2.4+5GHz)
« 910111213141516
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Petr-II
Newbie

Registrován: 22.11.2002
Příspěvků: 61

Příspěvek č. 225 

Je vhodne pouzit zarizeni SparkLAN - WX-7800A k prijmu signalu v pasmu 5GHz a soucane k sireni po dome v pasmu 2.4GHz ?
Diskuzi zde jsem prochazel a odkazy byly na tuto diskuzi, ze zarizeni jsou shodna. Nic podobneho jsem nenasel, pokud se to nekde resilo omlouvam se. Prosim o link, mozna jsem to prehlednul. Je zde jiz mnoho info a clovek neznaly to muze prehlednout. Dekuji za odpovedi.

Old Post 26.02.2008 v 09:22
Petr-II je offline   Click Here to See the Profile for Petr-II   Find more posts by Petr-II   Click here to Send Petr-II a Private Message   Click Here to Email Petr-II     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 226 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 26.02.2008 v 11:58
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Petr-II
Newbie

Registrován: 22.11.2002
Příspěvků: 61

Příspěvek č. 227 

to cipis: Moc tomu nehovim takze tva odpoved me moc nepomohla. Muzes me tedy rict jake zarizeni si mam poridit pro nasledujici reseni. Provider vysila na 5GHz a ja chci dal sirit tento signal ve svem domku na pasmu 2,4GHz (notebook a PC). Dekuji

Old Post 26.02.2008 v 12:08
Petr-II je offline   Click Here to See the Profile for Petr-II   Find more posts by Petr-II   Click here to Send Petr-II a Private Message   Click Here to Email Petr-II     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 228 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 26.02.2008 v 12:26
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Petr-II
Newbie

Registrován: 22.11.2002
Příspěvků: 61

Příspěvek č. 229 

Provider takove reseni nenabizi. Maji jen zarizeni na ktere bych se musel s notebookem a PC pripojit kabelem. Ale ja chci mit moznost zapnout notebook kdekoli ve svem domku tak hledam zarizeni, ktere me to umozni. Myslel jsem, ze 5GHz cast pouziji na pripojeni k providerovi a 2,4GHz cast pouziji k sireni signalu po svem domku. Asi jsem spatne pochopil toto zarizeni.

Old Post 26.02.2008 v 12:39
Petr-II je offline   Click Here to See the Profile for Petr-II   Find more posts by Petr-II   Click here to Send Petr-II a Private Message   Click Here to Email Petr-II     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 230 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 26.02.2008 v 13:51
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
akrubek
Newbie

Registrován: 10.04.2008
Příspěvků: 1

No co to... Příspěvek č. 231 

Ahoj, dostal se mi tento bazmek do rukou, chtěl jsem ho jako klienta na 5Ghz a Ap na 2,4GHz...nebojte, četl jsem, že se na klienta nehodí, ale tak zadarmo, neberte to. No nicméně jako klient mi funguje naprosto v pohodě, přes LAN mi data posílá normálně, ale nějak divně funguje v tom režimu AP 2,4GHz. Přiděluje špatně IP adresy, připojím se sice na něj, ale data nejdou...nevíte někdo prosím, co s tím?

Old Post 10.04.2008 v 12:23
akrubek je offline   Click Here to See the Profile for akrubek   Find more posts by akrubek   Click here to Send akrubek a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pokluda
Member
zastupce cloudu 10.25


Registrován: 03.07.2002
Příspěvků: 131

Post Re: No co to... Příspěvek č. 232 

__________________

Správce AP zvahov, AS64525 a domény pjih.czf
Óm guru díp namahá.

Old Post 10.04.2008 v 13:47
pokluda je offline   Click Here to See the Profile for pokluda   Find more posts by pokluda   Click here to Send pokluda a Private Message   Click Here to Email pokluda   Visit pokluda's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Petr-II
Newbie

Registrován: 22.11.2002
Příspěvků: 61

Příspěvek č. 233 

Tak zarizeni Alfa AWAP803, ktere jsem zakoupil a provozoval, zacalo vykazovat nasledujici zavadu. Poradite nekdo cim to muze byt?
Zarizeni ma fw 1.1.2.5E. Cast 5GHz je jako klient pripojeno k providerovi a cast 2.4GHz je jako AP, ktere prijimam na notebooku. Cast 5GHz je pripojeno na externi antenu mimo objekt a na casti 2,4GHz je dodavany bicik. Vzdalenost od anteny providera je cca 40m. Pokud je spoj pod zatezi (stahuji, ci dam trvaly ping) vse funguje jak ma. Pokud prohlizim web stranky (ctu si z nich) ci nic nedelam tak zarizeni provadi reset kazdych cca 90sekund.
Dik za odpovedi.

Old Post 09.10.2008 v 09:56
Petr-II je offline   Click Here to See the Profile for Petr-II   Find more posts by Petr-II   Click here to Send Petr-II a Private Message   Click Here to Email Petr-II     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 234 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 09.10.2008 v 11:42
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pokluda
Member
zastupce cloudu 10.25


Registrován: 03.07.2002
Příspěvků: 131

Příspěvek č. 235 

__________________

Správce AP zvahov, AS64525 a domény pjih.czf
Óm guru díp namahá.

Old Post 09.10.2008 v 15:55
pokluda je offline   Click Here to See the Profile for pokluda   Find more posts by pokluda   Click here to Send pokluda a Private Message   Click Here to Email pokluda   Visit pokluda's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Petr-II
Newbie

Registrován: 22.11.2002
Příspěvků: 61

Příspěvek č. 236 

Sem se lek. Do default nastaveni jsem to samo zkousel. Reset bez zateze se ale opakuje.

Old Post 09.10.2008 v 17:50
Petr-II je offline   Click Here to See the Profile for Petr-II   Find more posts by Petr-II   Click here to Send Petr-II a Private Message   Click Here to Email Petr-II     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 237 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 09.10.2008 v 20:05
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nechtej
Newbie

Registrován: 01.08.2005
Příspěvků: 51

asi trochu OT Příspěvek č. 238 

zdravim, nezkousel jste nekdo na TEW510APB rozjet openwrt?
postupně je nahrazujeme mikrotikama a rad bych pro ne našel nějaký rozumný využití a potřeboval.bych nejen bridge. Samozrejme jistym resenim je oswave, ale tomu jsem na chuť nějak neprišel, navic je placený
Díky

__________________


To že jste paranoidní ještě neznamená, že po Vás nejdou...

Old Post 10.10.2008 v 07:32
nechtej je offline   Click Here to See the Profile for nechtej   Find more posts by nechtej   Click here to Send nechtej a Private Message   Click Here to Email nechtej     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
highlander
Senior Member

Registrován: 05.08.2002
Příspěvků: 898

Příspěvek č. 239 

Old Post 10.10.2008 v 08:47
highlander je offline   Click Here to See the Profile for highlander   Find more posts by highlander   Click here to Send highlander a Private Message   Click Here to Email highlander     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Petr-II
Newbie

Registrován: 22.11.2002
Příspěvků: 61

Příspěvek č. 240 

Old Post 10.10.2008 v 09:12
Petr-II je offline   Click Here to See the Profile for Petr-II   Find more posts by Petr-II   Click here to Send Petr-II a Private Message   Click Here to Email Petr-II     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:37.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 910111213141516  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz