CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 5 > Lipence
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Lexa
Newbie

Registrován: 18.11.2002
Příspěvků: 15

Lipence Příspěvek č. 1 

Vazeni,
dokoncuji si nove bydlenicko v Lipencich (nova ulice Na Kyjove, nahore na plani smerem ke Zbraslavi, kousek od Diggera - asi tak 100m...) a vidim podle mne na CAP-01, snad ZAP-O1, asi v budoucnu na CAP-02 a Radotin nevim (je tu lesik a podle fotek z nodu nic moc).
Jsem celkem schopen samostatne cinnosti - doufam.
Pro zacatek bych potreboval otestovat signal, zkuste mi nekdo dat vedet abychom se domluvili.
Diky

__________________

Lexa

Old Post 18.11.2002 v 14:05
Lexa je offline   Click Here to See the Profile for Lexa   Find more posts by Lexa   Click here to Send Lexa a Private Message   Click Here to Email Lexa     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lexa
Newbie

Registrován: 18.11.2002
Příspěvků: 15

Lipence UPDATE Příspěvek č. 2 

__________________

Lexa

Old Post 19.11.2002 v 08:40
Lexa je offline   Click Here to See the Profile for Lexa   Find more posts by Lexa   Click here to Send Lexa a Private Message   Click Here to Email Lexa     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L@DIK
Newbie

Registrován: 22.11.2002
Příspěvků: 2

Lipence - Oddechová ulice Příspěvek č. 3 

Old Post 22.11.2002 v 16:40
L@DIK je offline   Click Here to See the Profile for L@DIK   Find more posts by L@DIK   Click here to Send L@DIK a Private Message   Click Here to Email L@DIK     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
imperator
Newbie

Registrován: 05.08.2002
Příspěvků: 59

kanal #1 Příspěvek č. 4 

Ahoj.

ZAP-01 vysila z vsesmerovky na 5. kanale.Na #1 je smerova antena otocena uplne na druhou stranu.
takze to co vidis bude spise CAP

mej se.

imperator/zap-01

Old Post 22.11.2002 v 17:06
imperator je offline   Click Here to See the Profile for imperator   Find more posts by imperator   Click here to Send imperator a Private Message   Click Here to Email imperator   Visit imperator's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lexa
Newbie

Registrován: 18.11.2002
Příspěvků: 15

co a jak Příspěvek č. 5 

Vazeni,

na hrbetu nad Lipencemi je videt ledacos - vidim link i user ze Vsenor (kolega Cihak, komercni vyuziti), nepretrzite vidim preplneny a neprijimajici ZAP, par dalsich MAC adres ale co jsem jeste nevidel je CAP01.
Jsem na pokraji silenstvi - vzal jsem 24dB sito a zase nic - po CAPu ani tuchy.
Vzal jsem notebook a s kartou a vhuru do Cernosic.
U kamarada na zahrade jsem nasel ZAP, Cihaka ze Vsenor, jenom CAP ne (nevidi na nej).
Sli jsme na Vraz (kde je CAP) - zase - ZAP, Cihak a dalsi MAC addresy... jenom CAP ne!
Vcera jsem byl autem s notebookem v Cernosicich, objel jsem CAP v okruhu cca 30m a NIC VUBEC NIC.
Jsem blazen??? Asi jo...
(Samozrejme jen jsem vyjel nad Dobrichovice, naskocil kolega Cihak user i link - 4 a 2. kanal atd.....)
JSEM BLAZEN JSEM BLAZEN
Pritom bych CAP mel slyset, kdyz slysim node za Vsenor, no proste to nechapu a konec.
Kdyby chtel kolega od piskovny (L@dinek) asistovat, jsem pro - notebook mam, anteny taky.
Jenom mne bude muset pred testem zabit nebo co....

__________________

Lexa

Old Post 27.11.2002 v 12:21
Lexa je offline   Click Here to See the Profile for Lexa   Find more posts by Lexa   Click here to Send Lexa a Private Message   Click Here to Email Lexa     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lexa
Newbie

Registrován: 18.11.2002
Příspěvků: 15

SIGNAL v Lipencich Příspěvek č. 6 

Dnes byl zachycen signal CAP01.

Predchozi pokusy byly mirne ovlivneny faktem, ze karta, kterou jsem mel pujcenou, chodila jen do 11 kanalu a CAP01 je na 12 kanalu. Trochu to vadilo....
Nyni tedy vidim CAP Signal 22%, Noise 8%, LinkQ 20-30% a SignalS 46 - 60%, vse na interni XI-325, pigtail-N a 24dB sito.

Dalsi jednani budou pokracovat, prosim L@du aby se mi ozval (ASAP) abychom vyzkouseli u nej (klidne i v noci, to mam cas...).

__________________

Lexa

Old Post 29.11.2002 v 20:23
Lexa je offline   Click Here to See the Profile for Lexa   Find more posts by Lexa   Click here to Send Lexa a Private Message   Click Here to Email Lexa     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sandis
Newbie

Registrován: 23.11.2003
Příspěvků: 1

Jíloviš?ská 63 Příspěvek č. 7 

Cus, hele v unoru ci breznu se stehuju do Lipencu do Jilovistsky 63, jenze tam to s vyhledem nebude asi nejak slavny...je to skoro u zastavky u kaplicky, ale zase na druhou stranu na rodotin vyhled mam i tak... rozhodne ale nechci ponechat pripojeni k netu na nahode a jsem pripraven spolupracovat na tomto projektu...

Old Post 23.11.2003 v 14:54
sandis je offline   Click Here to See the Profile for sandis   Find more posts by sandis   Click here to Send sandis a Private Message   Click Here to Email sandis   Visit sandis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DASOU
Newbie

Registrován: 09.02.2004
Příspěvků: 1

Lipence Ap Příspěvek č. 8 

Old Post 19.02.2004 v 16:02
DASOU je offline   Click Here to See the Profile for DASOU   Find more posts by DASOU   Click here to Send DASOU a Private Message   Click Here to Email DASOU     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MiPal.cz
Junior Member

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 161

Re: Lipence Ap Příspěvek č. 9 

__________________

MiPal

Old Post 19.02.2004 v 19:48
MiPal.cz je offline   Click Here to See the Profile for MiPal.cz   Find more posts by MiPal.cz   Click here to Send MiPal.cz a Private Message   Click Here to Email MiPal.cz   Visit MiPal.cz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crewer
Newbie

Registrován: 15.01.2004
Příspěvků: 2

Question Apcko Příspěvek č. 10 

Kde presne by to AP bylo?
(presne)
Pry je videt na zbraslav z posledniho baraku v ulici Na panorame (cajthamlovi)
Nebo ode me na negrocity(cernosice)

Old Post 20.02.2004 v 12:32
crewer je offline   Click Here to See the Profile for crewer   Find more posts by crewer   Click here to Send crewer a Private Message   Click Here to Email crewer   Visit crewer's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Razor666
Newbie

Registrován: 21.10.2003
Příspěvků: 62

Question Pripojeni v Lipencich Příspěvek č. 11 

Mam kamarada, ktery bydli v Lipencich. Potrebuju ho pripojit aspon do FreeNetu popripade i nejak slusnejc na net. Je to v dany lokalite mozny? Ja v Lipencich nikoho neznam a on je absolutni mikrovlna lama, ale jeho dum ma vyhodnou pozici pro AP. Vidi v podstate cely Lipence a okoli.

Old Post 01.06.2004 v 15:17
Razor666 je offline   Click Here to See the Profile for Razor666   Find more posts by Razor666   Click here to Send Razor666 a Private Message   Click Here to Email Razor666     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MiM
Newbie

Registrován: 12.09.2002
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 12 

__________________

Míla

Old Post 01.06.2004 v 16:33
MiM je offline   Click Here to See the Profile for MiM   Find more posts by MiM   Click here to Send MiM a Private Message   Click Here to Email MiM     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Razor666
Newbie

Registrován: 21.10.2003
Příspěvků: 62

Příspěvek č. 13 

Dobre ,ale je to jeste freenet nebo uz je to nejaky jiny zdruzeni mimo nej? Nikde se tam nezminujou o tom ,ze pod freenet patrej.

Old Post 01.06.2004 v 18:12
Razor666 je offline   Click Here to See the Profile for Razor666   Find more posts by Razor666   Click here to Send Razor666 a Private Message   Click Here to Email Razor666     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvorma
Senior Member

Registrován: 20.12.2005
Příspěvků: 540

Pripojeni v Lipencich vybudovani noodu Příspěvek č. 14 

Dobry den mate nekdo nood v lipencich?mohl bych tam vybudovat sit ale jde mi o to jestli tam nekdo uz mate nood?mohl bych mozna dat apcko na ten barak s tou cernou strechou jak stoji na kopci kterej deli lipence a zbraslav co vy na to?piste sem kde mate uz noody - nazvy ulic dikys M

Old Post 29.12.2005 v 12:47
dvorma je offline   Click Here to See the Profile for dvorma   Find more posts by dvorma   Click here to Send dvorma a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_the_wolf_
me

Registrován: 27.04.2003
Příspěvků: 239

Re: Pripojeni v Lipencich vybudovani noodu Příspěvek č. 15 

Old Post 29.12.2005 v 17:41
_the_wolf_ je offline   Click Here to See the Profile for _the_wolf_   Find more posts by _the_wolf_   Click here to Send _the_wolf_ a Private Message     Visit _the_wolf_'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvorma
Senior Member

Registrován: 20.12.2005
Příspěvků: 540

Re: Re: Pripojeni v Lipencich vybudovani noodu Příspěvek č. 16 

Old Post 30.12.2005 v 17:23
dvorma je offline   Click Here to See the Profile for dvorma   Find more posts by dvorma   Click here to Send dvorma a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:36.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz