CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > Názorná ukázka možnosti demagogické manipulace davem
12345

Jakému termínu 2. mezicloudového srazu dáváte přednost ?
You do not have permission to vote on this poll.
Řádnému termínu 30.4.2005 nebo jinému náhradnímu termínu než 7.5.2005 27 57.45%
Náhradnímu termínu 7.5.2005 20 42.55%
Total: 47 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Hyvris
Member

Registrován: 06.05.2002
Příspěvků: 468

moc pekne Příspěvek č. 17 

Danny a Xchaosi, moc pekne - nez aby se tu prislo s nejakym napadem jak vybrat termin pro dalsi mezikloudy tak se tu vzajemne napadate.

Osobne si myslim ze za soucasnou situaci s terminem spis muze rada gubernatoru z posledniho srazu (takze i ja). Nez sme se rozesli meli sme probrat poradne tema dalsiho srazu a PEVNE stanovit termin... bohuzel se tomu tak nestalo. Doufam ze ale priste budeme chytrejsi

Jsem pro model, kdy predbezne plati originalni definice dle Edorase (ten dvojmesicni cyklus....), s tim ze termin finalne bude potvrzovat rada CZF slozena z hlasovacich jednotek... Proti tomuto potvrzeni uz nebude odvolani.

__________________

Petr 'Hyvris' Ludera

Old Post 25.03.2005 v 18:55
Hyvris je offline   Click Here to See the Profile for Hyvris   Find more posts by Hyvris   Click here to Send Hyvris a Private Message   Click Here to Email Hyvris   Visit Hyvris's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Re: moc pekne Příspěvek č. 18 

Old Post 25.03.2005 v 22:23
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Příspěvek č. 19 

Já bych fakt nerozebíral PROČ se ten náhradní termín nehodí, a soustředil bych se na to, že většina lidí si přeje nějaký jiný termín.

__________________

Old Post 25.03.2005 v 22:44
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 20 

Naposledy upravil critter 28.03.2005 v 21:42

Old Post 25.03.2005 v 22:57
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
critter
Nic mne nenapada...

Registrován: 15.02.2003
Příspěvků: 1136

Team Member: MOD

Příspěvek č. 21 

A co treba proste respektovat ze nekolika (desitkam) lidi / zastupcu cloudu ten termin zkratka nevyhovuje protoze se to kryje s MMM a vymyslet proste jeste neco jinyho? ;-)

__________________

critter

Old Post 26.03.2005 v 02:09
critter je offline   Click Here to See the Profile for critter   Find more posts by critter   Click here to Send critter a Private Message   Click Here to Email critter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyvris
Member

Registrován: 06.05.2002
Příspěvků: 468

Příspěvek č. 22 

Bych to rekl takhle... smolik pacholik - meli si vzpomenout na prvnich mezikloudech a vystoupit tam s pripominkou ohledne terminu - sudy mesic/posledni sobota je zname uz hodne dlouho...

__________________

Petr 'Hyvris' Ludera

Old Post 26.03.2005 v 07:11
Hyvris je offline   Click Here to See the Profile for Hyvris   Find more posts by Hyvris   Click here to Send Hyvris a Private Message   Click Here to Email Hyvris   Visit Hyvris's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_the_wolf_
me

Registrován: 27.04.2003
Příspěvků: 239

Příspěvek č. 23 

Old Post 26.03.2005 v 09:54
_the_wolf_ je offline   Click Here to See the Profile for _the_wolf_   Find more posts by _the_wolf_   Click here to Send _the_wolf_ a Private Message     Visit _the_wolf_'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny
Old Post 26.03.2005 10:11
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 24 
ptak
Team Leader
zastupce cloudu 10.27


Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 755

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 25 

teda xchaosi mnel jsem o tobe lepsi mineni.
1. nechapu proc zakaldas novej thread s irelevantnim nazvem misto toho abys diskutoval v threadu o terminu, kterej uz tu je. Treba ja jsem na tohle tvoje tema narazil az ted a vicemene nahodou.
2. Tvoji argumentaci kolem hlasovatka jsem fakt nepochopil. Pro tvou informaci jsem volby seradil tak jak jdou terminove za sebou a fakt jsem tim nic nesledoval.

Pokud ma nekdo pocit, ze mne tesi ze mezicloudy se kryji s jinou akci tak mne to pekne sere. Problem je v tom, ze proste nemam moznost zajistit vhodne prostory(za/s vhodnych podminek) na 30.4.
Nez jsem vubec neco napsal este jsem se ptal edorase(ano boodine, opet edoras s ptakem) jak to je s tim terminem a presnosti jeho dodrzeni. Jeho reakce byla ze je to doporuceni a finale zalezi na poradajicim cloudu.

Zajimavy je, ze v dobe kdy jsem se na termin ptal se ozvali 2 lidi(tusim wolof a xchaos), ktery mluvili za MMM, ze se to kreje etc. NIkdo dalsi. Jelti to tolika lidem TAK vadi tak proc se NIKDO z nich neozval? Zdrejmne to pro neni neni tak klicovy - at uz mezicloudy(no, ale pokud jim je to az tak jedno tak by asi stejne nedorazili) a nebo MMM.

Radsi bych mnel na diskuzi o terminu vic casu, ale proste pokud nechci mit sal pouze na dopoledne, kdy vsichni spi(to sme videli v Aeru, pak se musela ladova asi nejlepsi prednaska utipnout) tak to proste nemuzu rict ze dne na den.
Jestli znate kino, kde to bez dotlaceni hromady penez udelaj tak mi dejte vedet.

__________________

Old Post 26.03.2005 v 10:13
ptak je offline   Click Here to See the Profile for ptak   Find more posts by ptak       Visit ptak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_the_wolf_
me

Registrován: 27.04.2003
Příspěvků: 239

Příspěvek č. 26 

Old Post 26.03.2005 v 10:42
_the_wolf_ je offline   Click Here to See the Profile for _the_wolf_   Find more posts by _the_wolf_   Click here to Send _the_wolf_ a Private Message     Visit _the_wolf_'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 27 

Old Post 26.03.2005 v 10:49
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_the_wolf_
Old Post 26.03.2005 10:55
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 28 
danny
Old Post 26.03.2005 13:51
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 29 
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Příspěvek č. 30 

Wolfovy "úniky informací z kuloárů" jsou soukromý problém mezi ním a těmi, za které mluví :-)

Osobně jsem velmi nerad, že se tady přetřásal důvod, proč 7. květen není vhodný termín pro mezicloudový sraz. Nebylo to vůbec diplomatické to sem takhle napsat - kdyby prostě hodně lidí napsalo, že se jim 7.květen nehodí, bez udání důvodu, tak mohl být pokoj, a prostě by se ten sraz konal jinou sobotu.

Řekl bych, že v odpoledních hodinách účast na tom srazu asi zřejmě opadne, a řada lidí se zřejmě navíc nezúčastní ani dopoledního programu. No.. aspon' získají příležitost zúčastnit se za některé cloudy i jiní zástupci než různé "známé firmy", to vnitřní demokracii v CZFree jedině prospěje (spousta lidí se tady s demokracií docela ohání...)

__________________

Naposledy upravil xchaos 26.03.2005 v 18:00

Old Post 26.03.2005 v 17:48
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny
Old Post 26.03.2005 17:56
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 31 
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Příspěvek č. 32 

__________________

Old Post 26.03.2005 v 18:04
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:30.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz