CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Síť > Zije jeste czfree puvodni myslenkou?
1234567
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
zubodravec
Senior Member

Registrován: 09.08.2002
Příspěvků: 705

Re: kamery Příspěvek č. 97 

Old Post 17.03.2005 v 11:54
zubodravec je offline   Click Here to See the Profile for zubodravec   Find more posts by zubodravec   Click here to Send zubodravec a Private Message   Click Here to Email zubodravec   Visit zubodravec's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyvris
Member

Registrován: 06.05.2002
Příspěvků: 468

Příspěvek č. 98 

Halo...., panove! podivejte se co je v topicu - Zije jeste czfree puvodni myslenkou?

skuste se tedy prosim drzet tematu, a nekecat tady vo necem uplnne jinym - co se tyce kamer tak by asi bylo idealni si zalozit vlakno ve Strojovne a ne tady...

diky

__________________

Petr 'Hyvris' Ludera

Old Post 17.03.2005 v 13:36
Hyvris je offline   Click Here to See the Profile for Hyvris   Find more posts by Hyvris   Click here to Send Hyvris a Private Message   Click Here to Email Hyvris   Visit Hyvris's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vocko
Newbie

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 87

Kdysi davno... Příspěvek č. 99 

Kdyz jsem u sebe doma nameril signal a diky jednomu magorovi se pripojil do CZF nemel jsem sebemensiho tucha jak se to rozjede...

Byli jsme ve sve oblasti presne 3 lidi kazdej na druhe strane mesta, takze sesitovat se bylo v te dobe nerealne.

V te dobe jsem jeste veril a doufal... z prvotni vydiny netu jsem se prokousal k ruznym vecem. At uz jsou to kamosi, zkusenosti, ztrata casu... je jich hafo.


Pak nekteri prestali verit a doufat a jali se jit vlastni cestou.
Tak nejak sem vytrval a nezabalil to...

Ted jsme s uplne jinejma lidma OS a chystame se nakoupit si konektivitu do netu od nekoho kdo bude zarukou ze to pojede vsem stailne a tak jak ma.

Od stare touhy vysneneho netu jsem upustil a daleko vic mi prijde dulezitejsi pripojeni do lokalu. Bohuzel neni spolehlivos CZF to prednostni a tak daleko vic zacinam zastavat myslenku: " pridej se k nam - za kvalini net zaplat tak jako mi a k tomu vychutnej sladkou pritomnost CZF "

Za vsechno muze cas...

__________________

... jestlize mi nemas cim rucit, budu ti muset zprerazet obe nohy !!!

Old Post 21.03.2005 v 10:52
vocko je offline   Click Here to See the Profile for vocko   Find more posts by vocko   Click here to Send vocko a Private Message   Click Here to Email vocko     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aldapo
Senior Member

Registrován: 20.12.2002
Příspěvků: 1018

Re: Re: Preves Příspěvek č. 100 

Old Post 22.03.2005 v 07:48
Aldapo je offline   Click Here to See the Profile for Aldapo   Find more posts by Aldapo   Click here to Send Aldapo a Private Message   Click Here to Email Aldapo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RabuKate
Member
zastupce cloudu 10.20


Registrován: 27.01.2004
Příspěvků: 144

Re: Kdysi davno... Příspěvek č. 101 

__________________

Old Post 28.03.2005 v 12:24
RabuKate je offline   Click Here to See the Profile for RabuKate   Find more posts by RabuKate   Click here to Send RabuKate a Private Message   Click Here to Email RabuKate   Visit RabuKate's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:48.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz