CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Horní Počernice
« 11121314151617181920
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
ZoZo
Newbie

Registrován: 24.03.2005
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 257 

Jo jo, OK, tak jsem tam (ZoZo, in planning).

Old Post 30.03.2005 v 15:08
ZoZo je offline   Click Here to See the Profile for ZoZo   Find more posts by ZoZo   Click here to Send ZoZo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 258 

Tak tady není o čem kontaktuj JirkuF nebo mne vše se domluví Zdravím Karel

__________________

Old Post 31.03.2005 v 01:11
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZoZo
Newbie

Registrován: 24.03.2005
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 259 

Diky, diky
JirkuF jsem uz kontaktoval (poslal jsem mu vzkaz) ale bez odezvy zatim.

Old Post 01.04.2005 v 11:01
ZoZo je offline   Click Here to See the Profile for ZoZo   Find more posts by ZoZo   Click here to Send ZoZo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 260 

zavolej mne domluvím ti to Karel

__________________

Old Post 03.04.2005 v 01:07
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZoZo
Newbie

Registrován: 24.03.2005
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 261 

Ahoj Ahoj,
byl jsem nemocnej. Urcite zavolam. Jeste se chci zeptat co se ode mne ocekava. Cetl jsem FAQ, ale tam jsem nic nevidel. Napr. jestli mam sdilet nejaka data nebo tvorit access point nebo tak nejak.

Old Post 13.04.2005 v 15:05
ZoZo je offline   Click Here to See the Profile for ZoZo   Find more posts by ZoZo   Click here to Send ZoZo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZoZo
Newbie

Registrován: 24.03.2005
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 262 

Ahoj vespolek,
tak uz mam konecne wifi kartu. Test dopadl dobre-utlum je sice dost velkej, ale mam to zatim bez anteny-jenom cardbus karta do notase. Mam viditelnost na JirkaF.
To KAREL: Zkousel jsem ti volat, ale nikdo mi to nebral.

Jarda

Old Post 28.04.2005 v 11:55
ZoZo je offline   Click Here to See the Profile for ZoZo   Find more posts by ZoZo   Click here to Send ZoZo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JirkaF
Newbie

Registrován: 05.02.2003
Příspěvků: 97

Příspěvek č. 263 

__________________

ICQ: 100003314

Old Post 28.04.2005 v 16:59
JirkaF je offline   Click Here to See the Profile for JirkaF   Find more posts by JirkaF   Click here to Send JirkaF a Private Message   Click Here to Email JirkaF     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sahir
Newbie

Registrován: 09.05.2003
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 264 

Půjčil jsem si wifi kartu, tak uvidim, jak se s tim poperu. Jsem tam co ZoZo, jenom trošku níž.

Old Post 29.04.2005 v 10:51
sahir je offline   Click Here to See the Profile for sahir   Find more posts by sahir   Click here to Send sahir a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JirkaF
Newbie

Registrován: 05.02.2003
Příspěvků: 97

Příspěvek č. 265 

__________________

ICQ: 100003314

Old Post 29.04.2005 v 13:27
JirkaF je offline   Click Here to See the Profile for JirkaF   Find more posts by JirkaF   Click here to Send JirkaF a Private Message   Click Here to Email JirkaF     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sahir
Newbie

Registrován: 09.05.2003
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 266 

Old Post 29.04.2005 v 13:51
sahir je offline   Click Here to See the Profile for sahir   Find more posts by sahir   Click here to Send sahir a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JirkaF
Newbie

Registrován: 05.02.2003
Příspěvků: 97

Příspěvek č. 267 

__________________

ICQ: 100003314

Old Post 29.04.2005 v 14:52
JirkaF je offline   Click Here to See the Profile for JirkaF   Find more posts by JirkaF   Click here to Send JirkaF a Private Message   Click Here to Email JirkaF     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sahir
Newbie

Registrován: 09.05.2003
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 268 

Old Post 29.04.2005 v 15:01
sahir je offline   Click Here to See the Profile for sahir   Find more posts by sahir   Click here to Send sahir a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 269 

Jirko chtel bych od tebe vyjádření zda máš zájem se ještě připojit na Kyje nebo ČM. Zdravím Karel

__________________

Naposledy upravil kabelnet 30.04.2005 v 00:41

Old Post 30.04.2005 v 00:20
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
McMurdo
Newbie

Registrován: 08.11.2004
Příspěvků: 2

Připojení Příspěvek č. 270 

Chtěl bych se připojit na net pomocí WIFI v oblasti Chval (bližší info viz. mapa NODE: McMurdo).
Co všechno byste mi doporučili zakoupit, aby to jelo.
Díky

Old Post 21.05.2005 v 20:03
McMurdo je offline   Click Here to See the Profile for McMurdo   Find more posts by McMurdo   Click here to Send McMurdo a Private Message   Click Here to Email McMurdo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 271 

Zdravím,
takže pokud by jsi viděl na Kyje nebo Wicha není problém. dále je možný se domluvit s pikim měl by vidět na kyje. No jinak ti to mohu domluvit s černým mostem.
Co se týká vybavení tak mne kontaktuj mohu odprodat levné bazarové funkční a se zárukou případně i nakoupit na VO nové taktéž se zárukou. případně i pouze doporučit.
zdravím Karel

__________________

Old Post 22.05.2005 v 20:05
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 272 

Jirko žádal jsem tě o vyjádření k připojení se na kyje. Vzhledem k tomu že, jsi zde tak doposud neučinil na ICQ jsi mne sdělil že, jsi připojen na I-Controla komerční ISP a CZFree tě nyní nezajímá. dále jsem ti nabídl stejné podmínky jako od I-controla a navíc na 5 GHz i toto jsi odmítl. Včera jsem zjistil že, byla odstraněna inplanning link z Kyjí na JirkaF vzhledem k tomu že, nejevíš zájem a link je v nedohlednu jsem tvá AP vč klientů přepl do NON-CZF. Pokud by jsi do budoucna mel zájem se propojit není problém nyní je v tvé blízkosti např. AP Wich.
Zdravím Karel

__________________

Old Post 22.05.2005 v 20:13
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:12.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 11121314151617181920  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz