CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > záhadný problém se spojením
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Dvaid
Newbie

Registrován: 07.08.2003
Příspěvků: 39

záhadný problém se spojením Příspěvek č. 1 

Zdravím,
ve čtvrtek se mi stala zajímavá věc: z ničeho nic, z minuty na minutu, se mi na jedné sektorovce pro pět klientů (z toho 4x Compex), na Compexech ztratilo spojení ve smyslu, že signál byl na pohled kvalitní: -60 až - 68, ale TX/RX Rate byla 1 Mbps. Spojení fungovalo velmi špatně, velké ztráty na pingu. Pátý klient, Edimax, však fungoval zcela bez problémů, -54 signál, TX/RX na 11 Mbps. Tento problém trval tři hodiny, poté zničeho nic jak přišel, tak skončil.

Ke kvalitě spojení čtyř Compexů na AP: všechny v rozpětí 15ti stupňů, linka čistá, ztráty žádné. Jen ten problém viz. výše...

Update: dnes se problém opakuje. Zkoušel jsem měnit kanál, jeden po druhým, a nic. Ostatní spojení fungují v pohodě. Může to být třeba anténou, sektorovkou?

Old Post 15.01.2005 v 12:31
Dvaid je offline   Click Here to See the Profile for Dvaid   Find more posts by Dvaid   Click here to Send Dvaid a Private Message   Click Here to Email Dvaid   Visit Dvaid's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raven-il
Senior Member

Registrován: 26.04.2004
Příspěvků: 1199

Příspěvek č. 2 

Velice podobny problem jsem mel, kdyz jsem pouzival tyhle compexy jako APcka, klienti Ovislinky zacaly delat v podstate to samy, dlinky jely ok. Nakonec jsem to vyresil tak ze jsem tam dal Gckovy APcka a od ty doby mam pokoj

__________________

Jen 700wattů ....... a měsíc je blízko

Old Post 15.01.2005 v 19:40
Raven-il je offline   Click Here to See the Profile for Raven-il   Find more posts by Raven-il   Click here to Send Raven-il a Private Message   Click Here to Email Raven-il   Visit Raven-il's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:47.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz