CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > Kvalitni AP (54Mbps) aneb doba bez vytuhnuti... ?
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
KUBA
Junior Member

Registrován: 13.06.2002
Příspěvků: 164

HW AP pro velké zatížení Příspěvek č. 17 

Ahoj, vy kdož provozujete zatíženější APčka, jaké máte zkušenosti s jakým HW? Stavím AP, uvažuji tam 20 - 30 klientů a jde mi hlavně o spolehlivost.

Gčko není podmínkou. Zatím je mým favoritem Zcom XI-1500V. Cena pod 5000 Kč. Co třeba Linksys nebo Asus, jak vám chodí?

Předem děkuji za rady...


Compex už jsem zkoušel a nechtěl se mi na něj chytnout Ovislink 1120, ale prej to může být firmwarem, pohraju si s tím ještě.

__________________

Old Post 11.01.2006 v 11:12
KUBA je offline   Click Here to See the Profile for KUBA   Find more posts by KUBA   Click here to Send KUBA a Private Message   Click Here to Email KUBA     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvbuser
Newbie

Registrován: 28.05.2003
Příspěvků: 88

Příspěvek č. 18 

Naposledy upravil dvbuser 11.01.2006 v 14:08

Old Post 11.01.2006 v 14:01
dvbuser je offline   Click Here to See the Profile for dvbuser   Find more posts by dvbuser   Click here to Send dvbuser a Private Message   Click Here to Email dvbuser   Visit dvbuser's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nanotop
Junior Member

Registrován: 11.04.2005
Příspěvků: 198

Zcom XI-1500V Příspěvek č. 19 

Zcom XI-1500V perfektní, ale nezapínej bandwidth control.
Běží mi tři roky a za tu dobu nikdy nevytuhnul.
Nikdy jsem ho nemusel resetnou a to mi běhá na všesměru.
Vedle něj jedöu silné sousedské sítě a jede stále.
Za ty tři roky o něm ani nevím, je to držák jako bejk.

Je sice trochu dražší, ale drží se jak červ ve švestce.
Je to neuvěřitelně houževnatý a odolný přístroj.
Nejspolehlivější AP, které jsem kdy měl - mohu ho jen
doporučit.

Old Post 12.01.2006 v 01:00
nanotop je offline   Click Here to See the Profile for nanotop   Find more posts by nanotop   Click here to Send nanotop a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Re: Zcom XI-1500V Příspěvek č. 20 

Old Post 12.01.2006 v 07:36
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
locki
Newbie

Registrován: 18.04.2005
Příspěvků: 20

Příspěvek č. 21 

ja mam AP linksys WRT54GS V1.1 a 6 klientu s G a GS
a taky o nich nevim. FW openwrt. Problem je jen kdyz nejde eletrika. Jen bacha v 5 nende tam openwrt a FW tretich stran

Old Post 16.01.2006 v 21:36
locki je offline   Click Here to See the Profile for locki   Find more posts by locki   Click here to Send locki a Private Message   Click Here to Email locki   Visit locki's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lyra
Junior Member

Registrován: 26.09.2002
Příspěvků: 258

singmax Příspěvek č. 22 

__________________

www.wiracom.cz bezdrátová počítačová sí? v Rakovníku a okolí.

Old Post 17.01.2006 v 12:10
lyra je offline   Click Here to See the Profile for lyra   Find more posts by lyra   Click here to Send lyra a Private Message   Click Here to Email lyra   Visit lyra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvbuser
Newbie

Registrován: 28.05.2003
Příspěvků: 88

Příspěvek č. 23 

Old Post 17.01.2006 v 12:27
dvbuser je offline   Click Here to See the Profile for dvbuser   Find more posts by dvbuser   Click here to Send dvbuser a Private Message   Click Here to Email dvbuser   Visit dvbuser's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raven-il
Senior Member

Registrován: 26.04.2004
Příspěvků: 1199

Re: .. Příspěvek č. 24 

__________________

Jen 700wattů ....... a měsíc je blízko

Old Post 19.01.2006 v 16:29
Raven-il je offline   Click Here to See the Profile for Raven-il   Find more posts by Raven-il   Click here to Send Raven-il a Private Message   Click Here to Email Raven-il   Visit Raven-il's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viktorinek
Newbie

Registrován: 12.02.2004
Příspěvků: 1

Moje AP, Bridge a klienti Příspěvek č. 25 

Old Post 24.03.2006 v 08:22
Viktorinek je offline   Click Here to See the Profile for Viktorinek   Find more posts by Viktorinek   Click here to Send Viktorinek a Private Message   Click Here to Email Viktorinek   Visit Viktorinek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:20.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz