CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Optické Pojítko > Opticke pojitko Ronja 10M Metropolis
« 55565758596061626364656667 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Dargos
Member

Registrován: 30.08.2002
Příspěvků: 392

Re: Vnitřní průměr pájecího očka Příspěvek č. 961 

__________________

Old Post 17.11.2003 v 14:58
Dargos je offline   Click Here to See the Profile for Dargos   Find more posts by Dargos   Click here to Send Dargos a Private Message   Click Here to Email Dargos   Visit Dargos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dargos
Member

Registrován: 30.08.2002
Příspěvků: 392

Příspěvek č. 962 

__________________

Old Post 17.11.2003 v 15:04
Dargos je offline   Click Here to See the Profile for Dargos   Find more posts by Dargos   Click here to Send Dargos a Private Message   Click Here to Email Dargos   Visit Dargos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koala
Newbie

Registrován: 11.08.2002
Příspěvků: 25

Příspěvek č. 963 

Mlha

muzu jeste jednou pozadat o zkusenosti s provozem ronji v mlze? Treba ronja je na dome, pokud jsou jeste videt obrysy toho domu tak jede, jinak ne. Uvazujeme o delce trasy cca 1800m, ale je to udoli reky (byt ve meste) a mlhy jsou tady aspon tomto rocnim obdobi caste. Diky.

__________________

Koala

Old Post 18.11.2003 v 11:44
koala je offline   Click Here to See the Profile for koala   Find more posts by koala   Click here to Send koala a Private Message   Click Here to Email koala     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bobbik
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 149

Příspěvek č. 964 

Old Post 18.11.2003 v 19:41
Bobbik je offline   Click Here to See the Profile for Bobbik   Find more posts by Bobbik   Click here to Send Bobbik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Příspěvek č. 965 

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 18.11.2003 v 21:47
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p0l0us
Junior Member

Registrován: 28.11.2003
Příspěvků: 261

Question 2RYS: Příspěvek č. 966 

Chtel bych se zeptat, jestli to TP ala Highlander co mas na tistakach funguje taky TP <- ... -> AUI ?

Nekde sem cet, ze to nejde tak bych si to chtel overit. Pripadne jestli vis o dalsich nevyhodach/chybach tohohle TPcka ...

Dik

__________________

p0l0us

Old Post 28.11.2003 v 04:37
p0l0us je offline   Click Here to See the Profile for p0l0us   Find more posts by p0l0us   Click here to Send p0l0us a Private Message   Click Here to Email p0l0us     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
-=RYS=-
Senior Member

Registrován: 24.01.2003
Příspěvků: 2424

Re: 2RYS: Příspěvek č. 967 

Old Post 28.11.2003 v 07:47
-=RYS=- je offline   Click Here to See the Profile for -=RYS=-   Find more posts by -=RYS=-   Click here to Send -=RYS=- a Private Message     Visit -=RYS=-'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
highlander
Senior Member

Registrován: 05.08.2002
Příspěvků: 898

Příspěvek č. 968 

Prej to nefunguje, já osobně to nezkoušel, ale někdo z ronja mailing listu mi psal, že jsem asi omylem otočil někde polaritu,....

Old Post 28.11.2003 v 18:53
highlander je offline   Click Here to See the Profile for highlander   Find more posts by highlander   Click here to Send highlander a Private Message   Click Here to Email highlander     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p0l0us
Junior Member

Registrován: 28.11.2003
Příspěvků: 261

DPS u bucka Příspěvek č. 969 

Volal sem panu buckovy do Brna, tistene spoje na TP ala Rys pry ma a neni problem. Ale filtry dava lidem s tistakama :-( a chce za novy ne 620kc (vsech 5ks).

Dalsi veci je cena. Tu mi stanovil nasedovne:

odber - cena za kus
2ks - 672kc
4ks - 526kc
6ks - 413kc
10ks - 320kc (cca)
20ks - 263kc

potreboval bych 2kousky na voskouseni, jestli nam to s tim zbytkem poslape. Bohuzel a nevim, kde je sehnat, protoze 2x670 + 620 do nich investovat nemuzu.

- Nemate nekdo ty tistaky navic ? (k odprodeji)
- Nemoh by mi nekdo ty filtry pujcit ? (sem z Prahy)
- Nechcete taky ty tistaky ? (vysli by levneji)

__________________

p0l0us

Old Post 30.11.2003 v 09:01
p0l0us je offline   Click Here to See the Profile for p0l0us   Find more posts by p0l0us   Click here to Send p0l0us a Private Message   Click Here to Email p0l0us     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ziletka
Junior Member

Registrován: 22.10.2003
Příspěvků: 284

Příspěvek č. 970 

trochu sem nepochopil co myslis tim "Ale filtry dava lidem s tistakama :-( a chce za novy ne 620kc (vsech 5ks). ". jestli myslis ty NE20F01N nebo co, a cenu tistaku i s tim ne20f01n..... ale to je jedno, ja bych mozna chtel 2 ks tistaku na TP interface, ale ja si uz 2 udelal rucne a zatim mi to tu lezi uz tyden na stole a bud nemam cas, nebo 2. PC na kerem bych to mohl odskouset. ale zitra ho uz mozna mit budu, takze kdyby to jelo, tak bych cca 2 vzal. ale taky podle lidi, nebo poctu ts, kolik by se jich bralo. bo, 526 za jeden nedam ... to mam porad levnejsi si to udelat sam ( sice neni nepaj maska ale.... ta se da ozelet.....)...

Old Post 30.11.2003 v 15:33
Ziletka je offline   Click Here to See the Profile for Ziletka   Find more posts by Ziletka   Click here to Send Ziletka a Private Message   Click Here to Email Ziletka   Visit Ziletka's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p0l0us
Junior Member

Registrován: 28.11.2003
Příspěvků: 261

Příspěvek č. 971 

__________________

p0l0us

Old Post 30.11.2003 v 15:52
p0l0us je offline   Click Here to See the Profile for p0l0us   Find more posts by p0l0us   Click here to Send p0l0us a Private Message   Click Here to Email p0l0us     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ziletka
Junior Member

Registrován: 22.10.2003
Příspěvků: 284

Příspěvek č. 972 

jo vlastne.... uz vim. no a neslo by se snim treba nak domluvit, treba pane bucku v cr je hodne debilnich lidi keri se nejslou schpopni domluvit a chtit tistaky naraz, tak si please jedny folije nechte a kdyz vam nekdo dalsi rekne ze je taky chce, tak by ho to vyslo levneji? ....... mozna by nam vyhovel....polkud by se mu to podalo nakou solidnejsi formou .....ale zas pro neho je to asi vetsi xeft kdyz je udela vickrat a posle mu je...... :( ...

mi lezi jeden par na stole jak sem uz rikal....

jak to myslis s tou domluvou? jako zebysme spolecne navrhli ts na tx a rx? ....no, neviom jak ty, ale ja stim zetim moc zkusenosti nemam a nechtel bych se poustet do zadknych vetsich akci .......

ja to mam postavene cele na dps .... myslim ze ty same pouziva i rys... ale nechi mluvit za neho, vim jenom ze kdyz sem tu na foru videl nakou fotku, tak na ni byly moje tx a rx a ten jeho interface..... dal bych sem fotku, ale bohuzel nevim jak, poradte mi please, ja to tu este moc neznam .....

a pak vim ze nake udelal shimi, podle neho chodi, ale ja je nezkousel

ja se s upravama moc nestval. zatim. bo sem to delal na aui a to mi nak nechodilo, no chodilo ale lezly z toho skoro! sinusy misto obdelniku :/ ono to fakt jenom smajdalo .... a ted se pokousim o to TP....

Old Post 30.11.2003 v 18:21
Ziletka je offline   Click Here to See the Profile for Ziletka   Find more posts by Ziletka   Click here to Send Ziletka a Private Message   Click Here to Email Ziletka   Visit Ziletka's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ziletka
Junior Member

Registrován: 22.10.2003
Příspěvků: 284

Příspěvek č. 973 

Old Post 30.11.2003 v 18:42
Ziletka je offline   Click Here to See the Profile for Ziletka   Find more posts by Ziletka   Click here to Send Ziletka a Private Message   Click Here to Email Ziletka   Visit Ziletka's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bratrk
Junior Member

Registrován: 20.12.2002
Příspěvků: 141

Příspěvek č. 974 

Old Post 30.11.2003 v 22:23
bratrk je offline   Click Here to See the Profile for bratrk   Find more posts by bratrk   Click here to Send bratrk a Private Message   Click Here to Email bratrk   Visit bratrk's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Vyvoj oficialniho Ronja 10M TP Interface Příspěvek č. 975 

Vyvoj oficialniho Ronja 10M TP Interface je v plnem proudu.
Informace o prubehu vyvoje jsou k dispozici na Ronja mailing listu.

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 01.12.2003 v 14:22
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ziletka
Junior Member

Registrován: 22.10.2003
Příspěvků: 284

Příspěvek č. 976 

zajima. ale radeji bych to neslysel bo mi to chodi (no, zhasne mi ta ledka co blika kdyz dou nake data...) asi tak na 10 cm :( ....

chtel sem se ale zeptat : kdyz namirim rx a tx proti sobe (myslim tim rx a tx kere sou pripojene na stejny TP interface) zobrazi se mi nake priate bajty ve "stavu site" (tim myslim okynko kdyz 2x kliknu na na ty 2 blikajici pocitacky v liste vi windows )
nebo znate nekdo jiny zpusob jak vyzkouset funkcnost tp ifacu bez pouziti PC ??? .... taky se mi stava ze to co pc posle vetsina z toho se mu vtrati, nevite cim by to mohlo byt?? NE20F001 je dobry:(....

dikes..

Old Post 01.12.2003 v 15:47
Ziletka je offline   Click Here to See the Profile for Ziletka   Find more posts by Ziletka   Click here to Send Ziletka a Private Message   Click Here to Email Ziletka   Visit Ziletka's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:57.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 55565758596061626364656667 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz