CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > Asus WL-500b + Siemens Santis 150
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
kolemkol
Newbie

Registrován: 14.03.2004
Příspěvků: 3

Unhappy Asus WL-500b + Siemens Santis 150 Příspěvek č. 1 

Zdravim...
lidi co ma WL-500b(g) je tu zrejme spousta... procital jsem fora, ale nenasel jsem (asi ma chyba) nic o tom jak ho vubec zapojit s adsl modemem. U me jde konkretne o Siemens Santis 150 (contactel). Zapojeni je:
ISP---SIEMENS---ASUS---uzly
Zkousim to vselijak nastavovat a za boha se mi to nedari nastavit. Nejen ze mi nejde net, ale ani si nepingnu na modem z PC. Fw mam na Siemensu puvodni (?) a na Asusu 1.8.1.9v2 original. Byl bych rad aby mi net jel na vsech kompech co budu mit za asusem a taky za asuse napojim switch (pujde to? uplink/normalne), takze i na kompech za switchem a taky pres wifi. Taky bych potreboval abych byl active na dc a sli mi vsechny ty veci jako online play, irc apodobne... to mi kdyz jsem mel modem primo zapojeny do kompa slo pri nastaveni port forwardingu. Predpokladam ze pak akorat hodim znova portforward na asusu zase dal. Tak snad jsem popsal vse... a ted kdo to tak nejak ma (a doufam ze vas par bude) tak at mi to sem popise. Budu velice rad a predem dekuji.

Naposledy upravil kolemkol 04.11.2004 v 08:08

Old Post 30.10.2004 v 12:33
kolemkol je offline   Click Here to See the Profile for kolemkol   Find more posts by kolemkol   Click here to Send kolemkol a Private Message   Click Here to Email kolemkol     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:16.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz