CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > Timeout
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Chalan
Newbie

Registrován: 23.05.2004
Příspěvků: 21

Timeout Příspěvek č. 1 

Dobry den, prosim poradte mi som z toho uz zufaly. Mam 2xAP WLine W3000D prepojene ako bridge cez WDS s 19db antenami v H polarizacii. Ide to odrazom na 100-150m a musim povedat ze celkom dobre. Ziadne timeouty. Na oba AP sa mozu pripajat aj klienti z okolitych domoch. Mam zapojenych takto 3och. 2xvsesmerove anteny tie male co sa dodavaju ku kartam original a 1x 24db smerova antena, ktoru si jeden klient docasne zapozical. Ak je pripojeny len jeden z nich ide celkom pekne, t.z rychle odozvy a skoro ziadne timeouty a straty paketov. Ak sa ich vsak pripoji viac 2-3 uz je to ovela horsie a zhorsi sa aj ping z AP-AP. Vsade som bol s mojim NB a PCMCIA wifi kartou a nestracal som ziadne pakety ani neboli timeouty. Nemoze to byt tymi mojimi APckami patria medzi tie lacne (chipset realtek), mam tam este zapnuty spanning tree lebo bez toho mi to neslo vobec. Klienti maju vsade dostatok signalu to znamena napr. 50sila signalu a 70link quality... Klienti pouzivaju Asus 130b a asus Home Wifi... Moja PCMCIA karta ktora ide vsade dobre je Asus 103b...

__________________

Michal Ondreička

Old Post 05.07.2004 v 08:59
Chalan je offline   Click Here to See the Profile for Chalan   Find more posts by Chalan   Click here to Send Chalan a Private Message   Click Here to Email Chalan   Visit Chalan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chalan
Newbie

Registrován: 23.05.2004
Příspěvků: 21

Příspěvek č. 2 

preco mi nikdo nenapise? poradte skusenejsi laikovi prosim...

__________________

Michal Ondreička

Old Post 06.07.2004 v 11:35
Chalan je offline   Click Here to See the Profile for Chalan   Find more posts by Chalan   Click here to Send Chalan a Private Message   Click Here to Email Chalan   Visit Chalan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
goose
Newbie

Registrován: 22.01.2004
Příspěvků: 24

wline Příspěvek č. 3 

moze... . ved skus aspon jedno vymenit......

ja mam s wlineami len velmi zle skusenosti,,,,,a provider ktory mi dava net ich skusal na spojoch tiez a doslova povedal,ze pokial nechem prist o nervy a pokial nechcem byt u zakaznika viac ako doma,,,,,tak sa im mam z dialky vyhnut....

mam skusenosti len s wline 2000....

to iste si myslim o Netife... mal som jedno u seba a roztentovalo mi celu siet,,.... kradlo to vsetky IPcky co naslo v dosahu.. ).ale aspon bola sranda..

Old Post 06.07.2004 v 15:27
goose je offline   Click Here to See the Profile for goose   Find more posts by goose   Click here to Send goose a Private Message   Click Here to Email goose     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chalan
Newbie

Registrován: 23.05.2004
Příspěvků: 21

Příspěvek č. 4 

rad by som ho vymenil, ale dnes mi odisiel AP Asus_WL500b, s ktorym som to chcel skusit. Neda sa ani resetnut ani znova naflashovat... neviem ani ako ho na sieti najdem bohvie aku IPcku si pridelil... neviete ako ho najdem ked je aj na inom segmente?

__________________

Michal Ondreička

Old Post 06.07.2004 v 15:48
Chalan je offline   Click Here to See the Profile for Chalan   Find more posts by Chalan   Click here to Send Chalan a Private Message   Click Here to Email Chalan   Visit Chalan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:32.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz