CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > Belkin F5D6001 a problem s pripojenim
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Hippie
Newbie

Registrován: 18.12.2002
Příspěvků: 3

Belkin F5D6001 a problem s pripojenim Příspěvek č. 1 

Tak jsem zakoupil PCI belkina a par prvnich dni po instalaci chodilo vsechno v pohode. Vzdalenost od AP cca. 150 metru, prima viditelnost, idealni.
Ale z nicehoz nic (cemuz neverim, cili to z NECEHO musi byt) mi najednou pripojeni dela problemy ... lepe receno nejde se na AP pripojit vubec.
Takze ted zkousim vsechno mozne, aby pripojeni zase fungovalo, ale stale nic. Nevite nekdo v cem muze byt problem?
Jedu na w2k, cista nova instalace ....

Old Post 25.04.2004 v 16:00
Hippie je offline   Click Here to See the Profile for Hippie   Find more posts by Hippie   Click here to Send Hippie a Private Message   Click Here to Email Hippie   Visit Hippie's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladarozan
Senior Member

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 825

Spousta důvodů ... Příspěvek č. 2 

kvalita mechanické instalace, ztráta kontaktů, voda v konektorech (po dešti žádná vzácnost),
růšení jiným vysílačem,stav vlastního AP, pohovořit s obsluhou a ověřit s jiným účastníkem,ověřit kartu v jiném kompu,atd,atd,atd...
program na ověření spoje (Netstumbler)....

Old Post 25.04.2004 v 16:17
ladarozan je offline   Click Here to See the Profile for ladarozan   Find more posts by ladarozan       Visit ladarozan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hippie
Newbie

Registrován: 18.12.2002
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 3 

No ted mi bylo sdeleno, ze ten AP, na ktery jsem pripojenej asi nejede (Jaguar) ... cili to je asi tim.
jinak problem s vodou nemam, antenu mam za oknem

Old Post 25.04.2004 v 16:30
Hippie je offline   Click Here to See the Profile for Hippie   Find more posts by Hippie   Click here to Send Hippie a Private Message   Click Here to Email Hippie   Visit Hippie's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:12.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz