CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Bazaar > Zdroj s pasivnim chlazenim pro router
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
testsw
Newbie

Registrován: 05.05.2002
Příspěvků: 40

Zdroj s pasivnim chlazenim pro router Příspěvek č. 1 

ma nekdo?

Old Post 22.10.2003 v 23:11
testsw je offline   Click Here to See the Profile for testsw   Find more posts by testsw   Click here to Send testsw a Private Message   Click Here to Email testsw     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jimmy sublime
Member

Registrován: 28.05.2003
Příspěvků: 308

Příspěvek č. 2 

Pokud je spotřeba routeru malá (do cca 60 W?) tak by se měl uchladit pasivně i normální zdroj. Já sám jsem asi rok používal pasivní chlazení zdroje na svém PC (K6-2 550, GeForce 256, HD, CD-ROM ..., zdroj 200 W AT) a bylo to bez problémů. Nevydržel jsem ale s nervama a měl jsem PC a zdroj otevřený. Pokud to budeš zkoušet, tak pozor. Jeden z chladičů ve zdroji má na sobě 230 V !

Old Post 23.10.2003 v 20:33
jimmy sublime je offline   Click Here to See the Profile for jimmy sublime   Find more posts by jimmy sublime   Click here to Send jimmy sublime a Private Message   Click Here to Email jimmy sublime   Visit jimmy sublime's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
testsw
Newbie

Registrován: 05.05.2002
Příspěvků: 40

Příspěvek č. 3 

to by sice slo, ale ja to chci dat na pudu a v lete tam byva docela vedro i kolem 60 stupnu a to si myslim ze by ten zdroj nevydrzel.
Uz jsem obesel snad vsechny bazary a obchody v Praze,ale nic neni.Pred rokem jsem videl v bazaru nejaky takovy chladic,bylo to do takoveho maleho pc(asi miniATX)jenze to uz neni k sehnani.

Old Post 23.10.2003 v 21:34
testsw je offline   Click Here to See the Profile for testsw   Find more posts by testsw   Click here to Send testsw a Private Message   Click Here to Email testsw     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
discovery
Junior Member

Registrován: 26.11.2002
Příspěvků: 143

napeti na chladici Příspěvek č. 4 

jen pro presnost, napeti na chladici byva okolo 325V (230 * druha odmocnina ze 2)

Old Post 25.10.2003 v 11:41
discovery je offline   Click Here to See the Profile for discovery   Find more posts by discovery   Click here to Send discovery a Private Message   Click Here to Email discovery   Visit discovery's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Steebe
Junior Member

Registrován: 17.01.2003
Příspěvků: 248

Re: napeti na chladici Příspěvek č. 5 

Old Post 25.10.2003 v 21:29
Steebe je offline   Click Here to See the Profile for Steebe   Find more posts by Steebe   Click here to Send Steebe a Private Message   Click Here to Email Steebe   Visit Steebe's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:40.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz