CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > NB + wifi
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
sejc
Newbie

Registrován: 28.08.2003
Příspěvků: 16

NB + wifi Příspěvek č. 1 

Zdar.

Zajímá mě, jestli je možné použít NB + wifi kartu k připojení k czfree. Jasně, jde o signál, ale mě zajímá, jestli to už někdo zkoušel a jaké ma zkušenosti, tj. síla signálu atd.

Nemůžu určit lokalitu, protože s NB cestuju, nejvíce asi Jižní Město a Vysočany!

...sejc

Old Post 13.10.2003 v 00:48
sejc je offline   Click Here to See the Profile for sejc   Find more posts by sejc   Click here to Send sejc a Private Message   Click Here to Email sejc   Visit sejc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plnt
HonzaK

Registrován: 04.06.2002
Příspěvků: 804

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2 

Mozne to samorejme je. Na nekterych APckach je ale closed MAC policy, takze se budes muset domluvit se spravci APcek, kam se budes chtit pripojovat. Pokud chces vyuzivat krome pripojeni do CZFree i internet, je nutne zjistit aktualni situaci kolem iGW, ktere v dane lokalite pusobi a zakoupit od nich konektivitu.

Honza

__________________

Old Post 13.10.2003 v 01:00
Plnt je offline   Click Here to See the Profile for Plnt   Find more posts by Plnt   Click here to Send Plnt a Private Message   Click Here to Email Plnt   Visit Plnt's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sejc
Newbie

Registrován: 28.08.2003
Příspěvků: 16

konektivitu v czf mám Příspěvek č. 3 

Jde mi o signál, protože nejsem žádnej profík přes wifi a nezdá se mi, že by taková "malá kartička bez antény" mohla přijímat data z APček.

To já bych se s někým dohodl. No, asi to budu muset zkoušet.

Old Post 13.10.2003 v 04:58
sejc je offline   Click Here to See the Profile for sejc   Find more posts by sejc   Click here to Send sejc a Private Message   Click Here to Email sejc   Visit sejc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Příspěvek č. 4 

Co se tyce Street Accesu tak sem si s PDA brouzdal poklidu pri cekani na tramvaje v centru. Zvladalo to hezky i roaming (je li to mozne :-)). Omylem sem se i pripojil k nejake neCZF siti a mel sem 0.5Mbps zdarma.
Propo: je to trestne?

__________________

OUT OF SERVICE

Old Post 13.10.2003 v 10:09
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slash75
Newbie

Registrován: 02.03.2005
Příspěvků: 1

WLAN na notesu Příspěvek č. 5 

Mel sem moznost tesnout wifi centrino na HP nx5000 (nejspis s integrovanou antenou) a mam doma MSI pcmcia sí?ovku (takovou tu MALOU a neshledavam o moc horší signál. navic ta MSI umí fungovat (sice pod XP) jako AP.

Old Post 04.03.2005 v 20:34
slash75 je offline   Click Here to See the Profile for slash75   Find more posts by slash75   Click here to Send slash75 a Private Message   Click Here to Email slash75     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hummerman
Newbie

Registrován: 22.01.2007
Příspěvků: 14

Příspěvek č. 6 

Zdravim

Mam notebook HP nx7400 a v pohode se dostanu na AP, ktere je pres dva bloky .. (mam 2 carky signalu).. Download z nejakeho HUBu mi jel v pohode 40 KB/s .. a to jen s tou integrovanou wifi, ktera ma antenu v krytu ..

Takze myslim, ze by s tim nemel byt jedninej problem

Old Post 28.01.2007 v 06:08
Hummerman je offline   Click Here to See the Profile for Hummerman   Find more posts by Hummerman   Click here to Send Hummerman a Private Message     Visit Hummerman's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fraktal
Newbie

Registrován: 23.08.2005
Příspěvků: 82

nc6120 Příspěvek č. 7 

Mam HP nc 6120 s integrovanou antenou a chytam na notasu 2x vic siti nez na ap WA-2204A + PAN12!!
S PCMCI kartama mam zkusenosti rozdilne - dost podle mne zalezi na velikosti (takove ty uplne zapadle, bez ext. anteny za moc nestoji).

__________________

-------
fraktikATgmailTECICKAcom
Kavci hory

Old Post 21.06.2007 v 18:34
fraktal je offline   Click Here to See the Profile for fraktal   Find more posts by fraktal   Click here to Send fraktal a Private Message     Visit fraktal's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eSPeeM
Newbie

Registrován: 02.06.2007
Příspěvků: 74

Příspěvek č. 8 

nj, ale to že to jede vám ještě neznamená, že nezaserete bordelem celý APčko :-) obecně si myslim, že na nějaký delší pobyty je mnohem vhodnější anténa pevná... na druhou stranu, když sedim s notesem v parku, tak proč ne

__________________

Život je krásný jako louka plná rozkvetlých květin. Jen se pro jednu sehneš, tak tě někdo kopne do zadku.

Old Post 22.06.2007 v 10:16
eSPeeM je offline   Click Here to See the Profile for eSPeeM   Find more posts by eSPeeM   Click here to Send eSPeeM a Private Message     Visit eSPeeM's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:49.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz