CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > Zarušenej upload
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
fen
Junior Member

Registrován: 03.02.2003
Příspěvků: 234

Zarušenej upload Příspěvek č. 1 

Nazdar mám jeden problém, a asi jsem skončil se všema možnostma a zkušenostma. Byl jsem na Žižkově připojenej na Casablancu. Z počátku jsem měl 24dbi sejto, 40 metrů hodně dobrýho koaxu, wifina, linux a pohoda spojení. 3 měsice běžela 512 geniálně. Pak jednoho dne ze den na den ani HOVNO. Slinkováno, propinkáno, ale žádná data. Okamžitě jsem změnil HW a na střechu jsem dal EC konvertor s Orinoco silver, útepko kabel a jelo se. Po dalším asi týdnu nastaly další divné věci, postupné snižování propustnosti v obou směrech až do úplné nuly, ale stále se pinkalo. Po restartu AP u připojovatele obnova do půvoního stavu. Toto se opakovalo po cca 7 dnech. Po dalším měsíci se pro restartu AP obnovila propustnost pouze u downloadu a upload zůstal na cca 10kbaudů za vteřinu a jakýkoliv restart byl na nic. Okamžitě jsem vyhodil obrovský sejto a vetknul 8dbi bobek, kterej jsem schoval za komín, aby to ze zadu nic nerušilo. Síla signálu se trošklu snížila, ale byl spojitější. Bohužel upload stále nula nula nic. Zkusil jsem vyměnit AP u poskytovatele za svoje a stále nic. Vyměnil jsem AP u sebe a také nic. Anténu jsem nosil cca 10 metru stranově a žádné zlepšení. Download je jak kdy, ale upload se nelepší a vobčas i horší. Má někdo podobnou zkušenost. Netstumbler neukazuje na daném kanále výraznější zarušení. Lidi okolo nemají s připojením na toto AP žádný problém. Pokud jste na žižkově, je to AP v mapě KINO AERO. Pokud máte k věci co říct, nebo máte v této oblasti podobný problém můžete rovnou na ICQ 158431914
Díky Fén

FEN

Old Post 03.10.2003 v 19:43
fen je offline   Click Here to See the Profile for fen   Find more posts by fen   Click here to Send fen a Private Message   Click Here to Email fen     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:44.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz