CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Brno > CZFree.Net_R
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
purporteX
Newbie

Registrován: 22.06.2003
Příspěvků: 23

CZFree.Net_R Příspěvek č. 1 

Provadel jsem mereni na strese a Net Stumbler mi zobrazil 79 APcek... Ale to neni podstatny... stejne vetsina nemela nic spolecnyho s CZFree.Net a nedalo se na ne dohoukat. Jediny, co me zaujalo bylo AP CZFree.Net_R, ktere jsem jen slabe chytil z Cernovic. Miril jsem nekam do mesta (zhruba na Zabrdovice). Komu to AP patri a jestli je pripojene do segmentu Zebetin-Kohoutky-Cernovice...?

PEACE

__________________

Old Post 12.09.2003 v 20:42
purporteX je offline   Click Here to See the Profile for purporteX   Find more posts by purporteX   Click here to Send purporteX a Private Message   Click Here to Email purporteX   Visit purporteX's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slimak
Newbie

Registrován: 17.08.2003
Příspěvků: 37

Příspěvek č. 2 

CZFree.net_R chytam z Pisarek a mirim na Bohunice tohle by me taky zajimalo... chytam pomerne silne

Old Post 13.09.2003 v 03:15
Slimak je offline   Click Here to See the Profile for Slimak   Find more posts by Slimak   Click here to Send Slimak a Private Message   Click Here to Email Slimak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tihec
Newbie

Registrován: 16.04.2003
Příspěvků: 12

Příspěvek č. 3 

Old Post 14.09.2003 v 20:40
tihec je offline   Click Here to See the Profile for tihec   Find more posts by tihec   Click here to Send tihec a Private Message   Click Here to Email tihec     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
purporteX
Newbie

Registrován: 22.06.2003
Příspěvků: 23

Uz vim! Příspěvek č. 4 

CZFree.Net_R je APcko Radka v Kohoutkach. Ale nevim jak dlouho bude v rezimu AP.

__________________

Old Post 28.09.2003 v 11:38
purporteX je offline   Click Here to See the Profile for purporteX   Find more posts by purporteX   Click here to Send purporteX a Private Message   Click Here to Email purporteX   Visit purporteX's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slimak
Newbie

Registrován: 17.08.2003
Příspěvků: 37

Příspěvek č. 5 

nic proti net_R ale doufam ze ho brzi jako AP vypnou ... jelikoz mi rusi muj uz tak chaby signal... a nekdy ho chytam misto toho myho vytouzenyho... :(

Old Post 28.09.2003 v 19:39
Slimak je offline   Click Here to See the Profile for Slimak   Find more posts by Slimak   Click here to Send Slimak a Private Message   Click Here to Email Slimak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:17.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz