CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Ústředna > Nepochopil jsem CSAT antenu
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
milanc
Member

Registrován: 27.12.2002
Příspěvků: 452

Question Nepochopil jsem CSAT antenu Příspěvek č. 1 

Ahoj,
koupil jsem si CSAT-ISM 19dBi antenu, ale nechapu nasledujici: z umeleho zarice je vyveden koax, ke kteremu se vne anteny pripoji dalsi. Kabel tedy neni zadnym zpusobem pripojen k situ, to je to, co me mate. Jak to funguje? K cemu tam to sito vlastne je?

Milan

Old Post 16.04.2003 v 06:12
milanc je offline   Click Here to See the Profile for milanc   Find more posts by milanc   Click here to Send milanc a Private Message     Visit milanc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milos
Newbie

Registrován: 20.05.2002
Příspěvků: 60

Sito Příspěvek č. 2 

Sito je tam proto, aby odrazelo vlny na ten zaric, obdobne jako u paraboly. Ze k nemu kabel neni vodive pripojenej te nemusi zase az tak znervoznovat, protoze se jedna o BEZDRATOVOU technologii, kde se signal siri vzduchem

Jeste k Tvemu dotazu z jineho threadu ohledne montaze s V/H polarizaci: Zaric se montuje VZDY tak, aby byl rovnobezny s temi (hustsimi) draty na situ. Pak, chces-li H polarizaci, namontujes antenu na stozar tak, aby zaric byl naplacato (tj. draty na situ vodorovne). Pri V polarizaci naopak, cili zaric i draty budou svisle. Docetl jsem se to v navodu, co byl prilozen k te antene - ty ho nemas?

A co se tyce vertikalniho sklonu anteny, pokud druhy bod spojeni lezi vyse/nize, domnivam se, ze to rozhodne nevadi a ze to tak ma byt.

Milos.

Old Post 16.04.2003 v 06:54
milos je offline   Click Here to See the Profile for milos   Find more posts by milos   Click here to Send milos a Private Message   Click Here to Email milos     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milanc
Member

Registrován: 27.12.2002
Příspěvků: 452

návod Příspěvek č. 3 

Ahoj,
díky za odpověď, to složení antény jsem odhadoval dobře :-). Návod tam nějaký byl, jedna A4 s obrázky, podle které jsem to dal dohromady, řídil jsem se ale pouze těmi obrázky, nic moc napsaného tam nebylo. Tak ted mam aspon jistotu, ze je antena normalni. :-) Dík.
PS: nevadi, pokud by bylo cele sito spojeno s opletenim? Třeba dotykem přes konektor...

Milan

Old Post 16.04.2003 v 07:09
milanc je offline   Click Here to See the Profile for milanc   Find more posts by milanc   Click here to Send milanc a Private Message     Visit milanc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milos
Newbie

Registrován: 20.05.2002
Příspěvků: 60

Příspěvek č. 4 

Myslim, ze by to rozhodne vadit nemelo - sito je vodive spojeno se stozarem a kdyby se ho konektor NESMEL dotknout, jiste by na to vyrobce upozornil.

Mimochodem, skutecne jsi zmeril ohmmetrem, ze kabel neni uvnitr zarice spojen s kostrou anteny? Ja to teda nezkousel ...

Zdravi

Milos

Old Post 16.04.2003 v 12:36
milos je offline   Click Here to See the Profile for milos   Find more posts by milos   Click here to Send milos a Private Message   Click Here to Email milos     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
i4ShopNet
Member

Registrován: 04.11.2002
Příspěvků: 434

Návod na složení antény CSAT Příspěvek č. 5 

__________________

i4 support personnel

Old Post 16.04.2003 v 12:52
i4ShopNet je offline   Click Here to See the Profile for i4ShopNet   Find more posts by i4ShopNet   Click here to Send i4ShopNet a Private Message   Click Here to Email i4ShopNet   Visit i4ShopNet's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:39.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz