CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Brno > Ořechov 10km JZ od Brna
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
daf7
Newbie

Registrován: 19.03.2003
Příspěvků: 8

Ořechov 10km JZ od Brna Příspěvek č. 1 

je mozne se pripojit i v Ořechove?? Ma nekdo zajem?? Udelam cokoliv aby to slo :-)

Old Post 19.03.2003 v 12:49
daf7 je offline   Click Here to See the Profile for daf7   Find more posts by daf7   Click here to Send daf7 a Private Message   Click Here to Email daf7     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gogol
Newbie

Registrován: 24.10.2002
Příspěvků: 73

Příspěvek č. 2 

- na co mas primou viditelnost
- kolik casu tomu muzes dat(vat)
- kolik penez jsi ochoten investovat

Old Post 19.03.2003 v 12:56
gogol je offline   Click Here to See the Profile for gogol   Find more posts by gogol   Click here to Send gogol a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
daf7
Newbie

Registrován: 19.03.2003
Příspěvků: 8

Příspěvek č. 3 

1) no to presne nevim,stehuju se tam z brna,ale zjistim...
na co bych ji mel nejlepe mit....ale muszu se dostat urcite celkem vysoko...zahrada je do kopce
2)tomu moc nerozumim...je nekde nejaky presny popis co je presne treba???
3) kolik bude potreba...cca do 20 tisic ..bude to stacit?? nemam predstavu


Naposledy upravil daf7 19.03.2003 v 13:31

Old Post 19.03.2003 v 13:05
daf7 je offline   Click Here to See the Profile for daf7   Find more posts by daf7   Click here to Send daf7 a Private Message   Click Here to Email daf7     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
daf7
Newbie

Registrován: 19.03.2003
Příspěvků: 8

Příspěvek č. 4 

Old Post 19.03.2003 v 13:21
daf7 je offline   Click Here to See the Profile for daf7   Find more posts by daf7   Click here to Send daf7 a Private Message   Click Here to Email daf7     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
daf7
Newbie

Registrován: 19.03.2003
Příspěvků: 8

Příspěvek č. 5 

aha:-) jsem asi natvrdly..teprve ted jsem pochopil to kolik casu muzes dat(vat)= dat, davat...
myslim, ze denne od 18.00-?? jinak jsem v praci...staci to???

Old Post 19.03.2003 v 13:23
daf7 je offline   Click Here to See the Profile for daf7   Find more posts by daf7   Click here to Send daf7 a Private Message   Click Here to Email daf7     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gogol
Newbie

Registrován: 24.10.2002
Příspěvků: 73

Příspěvek č. 6 

Old Post 19.03.2003 v 13:41
gogol je offline   Click Here to See the Profile for gogol   Find more posts by gogol   Click here to Send gogol a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
daf7
Newbie

Registrován: 19.03.2003
Příspěvků: 8

Příspěvek č. 7 

jo dik faq jsem uz projel,ale je toho na mne celkem dost...pokud s tim nemam zadnou zkusenost (dnes jsem tyto stranky nasel poprve a ani jsem nemel tuseni,ze neco takoveho existuje)
je tezke presne pochopit termius technicus...

no co se tyce serveru pod linuxem bych ho asi nenainstaloval...
no a s antenou a kabelazi bych to snad zvladnul, pokud by mi nekdo rekl co a jak...na tu pandoru mrknu...diky

no a co se tyce pripojeni ..preferoval bych oboje, tedy internet i sit czfree

Old Post 19.03.2003 v 14:01
daf7 je offline   Click Here to See the Profile for daf7   Find more posts by daf7   Click here to Send daf7 a Private Message   Click Here to Email daf7     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Varhanik2
Newbie

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 8 

Old Post 19.03.2003 v 15:15
Varhanik2 je offline   Click Here to See the Profile for Varhanik2   Find more posts by Varhanik2   Click here to Send Varhanik2 a Private Message   Click Here to Email Varhanik2   Visit Varhanik2's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
daf7
Newbie

Registrován: 19.03.2003
Příspěvků: 8

Příspěvek č. 9 

hmmm.sakra,tak to je fakt blbe...na jih to asi nepujde,protoze ten vrchol kopce smeruje prave na jih...ja jsem tak v jeho 3/4 takze vidim max tam kam smeruje sipka tj S, SV
ale musim to prozkoumat poradne,protoze jsem tam byl zatim jen 2x

Old Post 19.03.2003 v 15:44
daf7 je offline   Click Here to See the Profile for daf7   Find more posts by daf7   Click here to Send daf7 a Private Message   Click Here to Email daf7     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Varhanik2
Newbie

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 10 

Já sem jezdil do Ořechova 5 let do školy tak to tam znám. Jinak by to chtělo asi hodně mezibodů. Ořechov je problém kdyby si se chtěl spojit třeba se Silůvkama nepo Pršticema možná by to šlo ale tam nic není. Zatím čau

Varhanik

Old Post 19.03.2003 v 15:47
Varhanik2 je offline   Click Here to See the Profile for Varhanik2   Find more posts by Varhanik2   Click here to Send Varhanik2 a Private Message   Click Here to Email Varhanik2   Visit Varhanik2's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gogol
Newbie

Registrován: 24.10.2002
Příspěvků: 73

Viditelnost Příspěvek č. 11 

Tak jsem se dival do mapy jak by to mohlo vypadat s viditelnosti a je to nerozhodne.

Nejvetsi sanci maji Kohoutovice (kota 415 n.v.) Jizne od Orechova je kota 314 a asi
nebudes v zadnem pripade vys. nez je tato kota. Smerem na sever jsou koty 346 ( Lichy ) 341 ( Pisonky) a za rekou Bobravou smerem na Nebovid kota 369 a Strelicky les 307.

Kota 369 - Nebovid je zalesnena a poseta chatkama. Pokud by se ti podarilo tam zridit retlansaci tak by mely Prstice Siluvky, Orechov, Hajany, Syrovice, Bratcice, Sobotovice, Ledce vyhrano.

Nebo dalsi moznost je obejit ty Bobravsky kopecky vychodnim smerem na Rajhrad.

Uz se dela hezky na vylety do prirody tak pokud by jsi mel zajem muzem se sejit, podivat na vyhledy, predat si zkusenosti a pod. ( dalekohled mam ).

Old Post 20.03.2003 v 10:04
gogol je offline   Click Here to See the Profile for gogol   Find more posts by gogol   Click here to Send gogol a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pepop
Newbie

Registrován: 18.03.2003
Příspěvků: 77

Příspěvek č. 12 

Ahoj jsem z Kohoutek koukám přímo na Jihozápad ..anténu mám vysoko nad lesem ..Jedu sice na všesměr (malý výkon) ale myslím, že by nebyl problém přidat další AP a nasměrovat ho na Tebe daf7 .. Máme tady takovou malou LAN do Troubska do Popůvek a zkouším připojit i kamoše v Ostopkách, ale je bohužel za horizontem .. a tak asi ..no co dodat .. Vím, kde je Ořechov,ale nevím, kolik je to vzduchem a jestli to proleze přes stromy ..Takovou zkušenost nemám ..

Old Post 20.03.2003 v 19:31
pepop je offline   Click Here to See the Profile for pepop   Find more posts by pepop   Click here to Send pepop a Private Message   Click Here to Email pepop     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pepop
Newbie

Registrován: 18.03.2003
Příspěvků: 77

Příspěvek č. 13 

Ještě jsem koukal na Ořechov .. Vidím kostelní věž a nějaké střechy domů ..ale nevím, jestli to je Ořechov, ale asi ano ..

Old Post 22.03.2003 v 16:21
pepop je offline   Click Here to See the Profile for pepop   Find more posts by pepop   Click here to Send pepop a Private Message   Click Here to Email pepop     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
daf7
Newbie

Registrován: 19.03.2003
Příspěvků: 8

Příspěvek č. 14 

tento tyden resim tedy to pristehovani do orechova...do 2 mesicu bydlim,takze:

gogol: neni problem se sejit pres vikend...pokud ti to vyhovuje...jindy muzu az po 18.00 aspon bys okem znalce zhodnotil a videl zda to ma vubec cenu se tim mym umistenim zabyvat ... jak jsem psal moc do teto problematiky nevidim

Old Post 25.03.2003 v 11:42
daf7 je offline   Click Here to See the Profile for daf7   Find more posts by daf7   Click here to Send daf7 a Private Message   Click Here to Email daf7     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:23.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz