CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Software > Redhat 8.0 - Pripojeni pres breezenet
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
nerocz
Newbie

Registrován: 10.02.2003
Příspěvků: 41

Redhat 8.0 - Pripojeni pres breezenet Příspěvek č. 1 

Nainstaloval jsem si Redhat 8.0 ( v linuxu jsem docela novacek) ale nemuzu pres nej rozchodit moje pripojeni. Mam tu breezenet (v ponajmu takze ani presne nevim co to je, ale vy urcite jo :-). do kteryho se pripojuju pres ethernet. V linuxu zadam v parametrech eth0 IP, masku site, gateway a dna DNS servery, ale nechc to chodit. Muze mi s tim nekdo pomoct? Diky moc.

Old Post 22.02.2003 v 22:16
nerocz je offline   Click Here to See the Profile for nerocz   Find more posts by nerocz   Click here to Send nerocz a Private Message   Click Here to Email nerocz     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bublos
Junior Member

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 120

Re: Redhat 8.0 - Pripojeni pres breezenet Příspěvek č. 2 

Old Post 22.02.2003 v 22:50
bublos je offline   Click Here to See the Profile for bublos   Find more posts by bublos   Click here to Send bublos a Private Message   Click Here to Email bublos     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nerocz
Newbie

Registrován: 10.02.2003
Příspěvků: 41

Příspěvek č. 3 

Vubec to nechodi, zadnej ping neprojde, proste nic... . Nevim jestli je to jenom linuxem, protoze jsem to uz zkousel na win 98, win2000 pro, winxp pro a uplne to samy. K tomu mi to v pohode slape na mym notebooku s uplne samym nasnavenim (pod winxp pro). Nevite nekdo jestli breezenet nema neco podle ceho identifikuje jednotlivi pocitace? treba podle MAC nebo neco tak, protoze se mi zda ze to chodi jen na tom pocitaci na kterym jsem to poprve nainstaloval. Prohlidnul jsem hardware, vsechno plne funkcni.... Nevim si vubec rady....

Old Post 22.02.2003 v 23:26
nerocz je offline   Click Here to See the Profile for nerocz   Find more posts by nerocz   Click here to Send nerocz a Private Message   Click Here to Email nerocz     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zaphod
Newbie

Registrován: 21.02.2003
Příspěvků: 38

Příspěvek č. 4 

Hm... mas toho breeza furt zapnutyho? Co pamatuju, tak kdyz se strkal do jine sitovky musel byt breeze restartovan...

Old Post 22.02.2003 v 23:53
Zaphod je offline   Click Here to See the Profile for Zaphod   Find more posts by Zaphod   Click here to Send Zaphod a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nerocz
Newbie

Registrován: 10.02.2003
Příspěvků: 41

Příspěvek č. 5 

Vyzkousim to....

Old Post 23.02.2003 v 10:48
nerocz je offline   Click Here to See the Profile for nerocz   Find more posts by nerocz   Click here to Send nerocz a Private Message   Click Here to Email nerocz     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nerocz
Newbie

Registrován: 10.02.2003
Příspěvků: 41

Příspěvek č. 6 

Diky, mel si pravdu, ted to funguje...dik

Old Post 23.02.2003 v 11:09
nerocz je offline   Click Here to See the Profile for nerocz   Find more posts by nerocz   Click here to Send nerocz a Private Message   Click Here to Email nerocz     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bublos
Junior Member

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 120

Příspěvek č. 7 

Old Post 23.02.2003 v 11:46
bublos je offline   Click Here to See the Profile for bublos   Find more posts by bublos   Click here to Send bublos a Private Message   Click Here to Email bublos     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ghoust
Junior Member

Registrován: 07.03.2003
Příspěvků: 187

Příspěvek č. 8 

sa od breezu se vaze na mac adresu sitovky a musi se restnout( vytahnout zdroj na par vterin a znovu zapnout)

Old Post 09.03.2003 v 16:42
ghoust je offline   Click Here to See the Profile for ghoust   Find more posts by ghoust   Click here to Send ghoust a Private Message   Click Here to Email ghoust   Visit ghoust's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaltman
Junior Member

Registrován: 15.03.2003
Příspěvků: 145

Breeznet Příspěvek č. 9 

Taky sem mel ten samej problem... Ten breez se chova jako bridge, kterej si prevezme MAC adresu... s jinacim komplem pak nefunguje.... pak sem to nastaveni odjebal pryc (s tou MAC adresou) a uz to valilo.....

Old Post 02.04.2003 v 18:22
jaltman je offline   Click Here to See the Profile for jaltman   Find more posts by jaltman   Click here to Send jaltman a Private Message   Click Here to Email jaltman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:54.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz