CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Brno > Funkcni Nod - masarykova ctvrt - bratri capku
123456
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Zmatik
Junior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 131

Maják Barvičova - 2. pokus Příspěvek č. 81 

Ve čtvrtek 17.4. bude znovu umístěn maják pro ověření
viditelnosti na místě plánovaného AP Barvičova.
V provozu bude od 21:00 do 21:30, možná i dříve.
Tentokrát by měl být lépe umístěn (na stožáru v
místě antény), tak hurá na střechy a dejte vědět,
kdo tam vidíte. Hledejte záblesky červeného světla
v intervalech asi 2s. Na vrcholu kopce mezi
vysílačem radiokomunikací a věží BiGy
(Biskupské gymnázium/alumnát na konci Barvičovy).

Jak už jsem psal minule, z technických důvodů
nelze v tomto místě zřizovat směrové dálkové spoje,
ale uvítám pozorování i ze vzdálenějších míst
pro ověření funkce majáku.

Zmatík

Old Post 16.04.2003 v 08:50
Zmatik je offline   Click Here to See the Profile for Zmatik   Find more posts by Zmatik   Click here to Send Zmatik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zmatik
Junior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 131

Dalsi test spojeni uspesnejsi Příspěvek č. 82 

Vyzkouseli jsme spojeni na AP bratri capku tentokrat uz
s vlastnim vybavenim (XI-626 + kabel +"plechovka").
Sila signalu byla mezi 15-20%. To neni zadna velka slava,
ale s lepsi antenou by to mohl byt spolehlivy spoj.
Mame vypujcene MMDS sito, chybi juz jen spojka na N konektory.
Pak udelame jeste jeden test a pokud bude uspesny, namontujeme
zridime trvaleho klienta s budoucim propojenim na AP Barvicova.

Zmatik

Old Post 28.04.2003 v 07:48
Zmatik je offline   Click Here to See the Profile for Zmatik   Find more posts by Zmatik   Click here to Send Zmatik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shpenat
Newbie

Registrován: 28.01.2003
Příspěvků: 39

Orwen: Příspěvek č. 83 

Diky za pujceni anteny. Bohuzel ale ma opacny konektor, nez potrebujeme (ma samce potrebujeme samici). Musim proto sehnat propojku. To jsem pres vikend nezvladl, ale dnes se o to pokusim. Nevim jestli to sezenu. Jestli to nevadi, tak si antenu jeste na nejakou dobu necham a dohodneme se co s ni pozdeji (jeste jsme s ni neudšelali test na Kirinovice).

Shpenat

Old Post 28.04.2003 v 09:04
Shpenat je offline   Click Here to See the Profile for Shpenat   Find more posts by Shpenat         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shpenat
Newbie

Registrován: 28.01.2003
Příspěvků: 39

Kirinovic: Příspěvek č. 84 

Predbezne bych navrhoval test s Orwenovou antenou na ctvrtek dopoledne. Napis, jestli ti to vyhovuje.
Shpenat

Old Post 28.04.2003 v 09:06
Shpenat je offline   Click Here to See the Profile for Shpenat   Find more posts by Shpenat         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kirinovic
Junior Member

Registrován: 12.02.2003
Příspěvků: 292

Pripadne testovani..zajemci Příspěvek č. 85 

Pokud budete chtit nekdo testovat pripojeni na muj AP prosim ozvite se mi osobne na 723 624 956, klidne jen sms ale nepiste to sem do fora...stane se ze se na to proste nepodivam a vypada to jako ze nereaguju, viz sphenat vyse........diky....signal sice chytite, ale prez zabezpeceni neprojdete, takze mne prosim predem kontaktujte, nez zacnete testovat.....vse pripravim a poslu vam na mail vsechny potrebne parametry.

Dekuji Martin

Spravce AP Bratri Capku

Old Post 01.05.2003 v 21:10
kirinovic je offline   Click Here to See the Profile for kirinovic   Find more posts by kirinovic   Click here to Send kirinovic a Private Message   Click Here to Email kirinovic     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shpenat
Newbie

Registrován: 28.01.2003
Příspěvků: 39

Kirinovic Příspěvek č. 86 

Ok
Pred pripadnym dalsim testem ti zavolam
Shpenat

Old Post 07.05.2003 v 12:08
Shpenat je offline   Click Here to See the Profile for Shpenat   Find more posts by Shpenat         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orwen
Newbie

Registrován: 16.03.2003
Příspěvků: 36

testování Příspěvek č. 87 

Testovat signál na AP Bratří čapků můžeme i ode mě, jestli by to k něčemu bylo (nevm, jaký má výhled Zmatík&Shpenat). Stejně budu snad v konečném důsledku spojený se Zmatíkem, a? už kabelem, Ronjou, nebo wi-fi a server, vzhledem k tomu, že tady doma mám tři počítače bych chtěl taky.
Jinak, na křižovatce Lerchova x Kampelíkova jsou taky natažené nějaké dráty přes ulici -- nemohla by to být už nějaká existující počítačová sí??

Orwen

Old Post 07.05.2003 v 18:34
Orwen je offline   Click Here to See the Profile for Orwen   Find more posts by Orwen   Click here to Send Orwen a Private Message   Click Here to Email Orwen     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kirinovic
Junior Member

Registrován: 12.02.2003
Příspěvků: 292

Thumbs up Jsem pro Příspěvek č. 88 

No to zalezi jak se domluvite, mne je to jedno, kolik pobezi serveru, ovsem mit kazdy doma server asi neni to prave orechove, zalezi na vas.Klidne vas na sebe pripojim kazdeho solo, s tim problem nemam...treba nez Zmatik da dohromady server...neverte ze je to na odpoledne prace. Nase sit je jiz odladena a trvalo to asi tyden nez se vychytaly vsechny masarky. Druha varianta je, ze pripojim jen Zmatika a ten udela svoje AP. Vsechno by pak slo prez nej.
Obecne neni problem, jak jsem psal vyse, staci mi zavolat a domluvime se na dni a case testovani.

Martin

Old Post 07.05.2003 v 22:20
kirinovic je offline   Click Here to See the Profile for kirinovic   Find more posts by kirinovic   Click here to Send kirinovic a Private Message   Click Here to Email kirinovic     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kirinovic
Junior Member

Registrován: 12.02.2003
Příspěvků: 292

Uzavreni vlakna Příspěvek č. 89 

Naposledy upravil kirinovic 13.05.2003 v 11:25

Old Post 13.05.2003 v 11:21
kirinovic je offline   Click Here to See the Profile for kirinovic   Find more posts by kirinovic   Click here to Send kirinovic a Private Message   Click Here to Email kirinovic     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:20.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz