CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Software > Driver Z-com 626 (zrout pameti)
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Johnny
Newbie

Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 53

Driver Z-com 626 (zrout pameti) Příspěvek č. 1 

Na Windows XP, ktere mi bezi jako router jsem po asi tydnu nonstop provozu vsiml, ze ovladaci soft pro kartu XI-626 zere moc pameti.. Ta aplikace se jmenuje "wlanutil" nebo tak nejak.

Task Manager ukazoval asi 25 MB, ale protoze celkova obsazena pamet byla kolem 510 MB, tak jsem prepnul ovladani primo na Windows a "wlanutil" jsem shodil... Ihned se ovolnilo asi 320 MB pameti!!!!! Coz si myslim, je trosku moc...

Mate s tim nekdo nejakou zkusenost? Vsimli jste si toho??

Old Post 08.02.2003 v 23:31
Johnny je offline   Click Here to See the Profile for Johnny   Find more posts by Johnny   Click here to Send Johnny a Private Message   Click Here to Email Johnny     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phiL
Junior Member

Registrován: 21.10.2002
Příspěvků: 120

relevantni dotaz Příspěvek č. 2 

Ahoj, zkusenosti podobne nemam, ale stala se mi ted jina vec a nevim co s tim. Musel jsem preinstalovat XP a misto toho puvodniho "bezdratove pripojeni k siti", kde to umi vyhledavat ty site atd., mi to tam udelalo "Pripojeni k lokalni siti LAN", ktery sice s pouzitim Wlanutil funguje, ale nemuzu tim padem nechat pripojovani ciste na XP, ale musim pouzivat ten Wlanutil atd.. A uz z principu me to prudi, protoze se mi proste nepodarilo najit jak tam dostat to bezdratovy pripojeni k siti. A tohle ani nejde odstranit atd.

nemate s tim nekdo nejaky zkusenosti prosim? :/

Old Post 09.02.2003 v 02:12
phiL je offline   Click Here to See the Profile for phiL   Find more posts by phiL   Click here to Send phiL a Private Message   Click Here to Email phiL   Visit phiL's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny
Newbie

Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 53

Re: relevantni dotaz Příspěvek č. 3 

Naposledy upravil Johnny 09.02.2003 v 10:45

Old Post 09.02.2003 v 10:39
Johnny je offline   Click Here to See the Profile for Johnny   Find more posts by Johnny   Click here to Send Johnny a Private Message   Click Here to Email Johnny     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phiL
Junior Member

Registrován: 21.10.2002
Příspěvků: 120

re Příspěvek č. 4 

Tak uz se mi to povedlo vsechno nastavit. Problem byl v tom, ze jsem pouzil z CD driver miniPCI Wireless Lan adapter, kterej ty XP chapaly jako pevnou sitovku a podle toho udelaly to pripojenik LAN, misto bezdratovy. Uz to mam, mam to ted i nakonfigurovany na XP misto wlan a beha to krasne ;-)

Old Post 10.02.2003 v 11:43
phiL je offline   Click Here to See the Profile for phiL   Find more posts by phiL   Click here to Send phiL a Private Message   Click Here to Email phiL   Visit phiL's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:40.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz