CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Software > Help Me!
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
vevy
Newbie

Registrován: 05.01.2003
Příspěvků: 64

Help Me! Příspěvek č. 1 

Hola hola, hledá se linuxový nadšenec, co by mě zasvětil do světa tohoto softu. Nejlépe Pardubicko nebo Brno. Rád bych doma LINUX server, ale copak vím, jak na to? Héélp!!!

Old Post 21.01.2003 v 13:42
vevy je offline   Click Here to See the Profile for vevy   Find more posts by vevy   Click here to Send vevy a Private Message   Click Here to Email vevy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bohumil Muller
Newbie

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 3

Linux Příspěvek č. 2 

Ahoj,
pomúžu ti pokud to bude v mých skrovných schopnostech. Skusíme to na dálku. V prvé řadě mě zajímají tvé znalosti, abychom se od něčeho odpíchli. Víš něco o teorii operačních systémů, o sítích, o počítačích. Pokus se popsat svou počítačovou gramotnost. Mám představu, že bych ti poslal nějaké učební texty, podle rozsahu tvých znalostí a studium by bylo na tobě, odpovídal bych na tvoje případné dotazy a ukončit bychom to mohli dokumentačním projektem LINUXu (je i v češtině). Pokud nemáš LINUX, mohl bych ti ev. poslat CDčko a disketu (když mi popíšeš svoji mašinku, kterou máš k dispozici). Princip by byl takový, že po startu z floppy by zavaděč natáhnul systém z CDčka do RAMdisku (můžeš dělat psí kusy) a původní systém(data a konfigurace) by byl na HDD. Po ukončení pokusů, a vypnutí systému prostě vyjmeš disketu a nastartuješ původní netknutý systém z HDD. Vše by záviselo na tobě, kolik chuti a energie bys měl.
Ahoj Bob

__________________

bob

Old Post 09.02.2003 v 19:06
Bohumil Muller je offline   Click Here to See the Profile for Bohumil Muller   Find more posts by Bohumil Muller   Click here to Send Bohumil Muller a Private Message   Click Here to Email Bohumil Muller     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:09.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz