CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > čtení dat snmp z RB133 Asusem WL500g do rrdtool
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
vsn
Newbie

Registrován: 26.08.2005
Příspěvků: 13

čtení dat snmp z RB133 Asusem WL500g do rrdtool Příspěvek č. 1 

Zdravim,

doted jsem mel jako router Asus WL500g ktery jsem tedko nahradil mikrotikem RB133 ... WL500g jsem si ponechal protoze mi na nem bezi samba, http server, FTP, a RRD-Tool , funguje jako bridge.

chtel bych aby si RRDTool vycitala hodnoty z mikrotika protoze mikrotik grafy pri restartu maze...

Idealně aby to slo nastavit nejak pro jednotlive IP adresy ... (192.168.2.10,11,12 a wan mikrotiku)

jak to mam nastavit? dekuji

Old Post 10.01.2009 v 15:40
vsn je offline   Click Here to See the Profile for vsn   Find more posts by vsn   Click here to Send vsn a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:00.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz