CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Bazaar > Kdo daruje,vymeni,proda aspon P120,32 RAM???
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

Kdo daruje,vymeni,proda aspon P120,32 RAM??? Příspěvek č. 1 

Nabidnout muzu ATX case,dale pak ze stareho P120:HDD 250 MB,HDD 60 MB,2x notebook 486 dx,250 MB HDD,8 MB RAM apod.

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 04.01.2003 v 09:05
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukasw
Junior Member

Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 166

Příspěvek č. 2 

mam p133, 16nebo 32 mb ram, 500hdd, kláv + myš za 1500 kč

Old Post 10.01.2003 v 16:52
lukasw je offline   Click Here to See the Profile for lukasw   Find more posts by lukasw   Click here to Send lukasw a Private Message     Visit lukasw's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hugozhor
Newbie

Registrován: 26.12.2002
Příspěvků: 26

Informace Příspěvek č. 3 

V patek jsem si takovej stroj koupil na stavbu routeru (IBM deska, Intel Pentium 166, 32 MB, FDD, VGA S3TRio64+ 1MB int, 3 sloty PCI nebo ISA - sdíleno, bez HDD) na Legerove 36 v Eurotech. Meli jich tam ve cca jeste 5, a stalo to 854 Kc s DPH. Byla v tom i sitovka ISA MADGE, ktera je ale k nicemu (Ringnode 16/4). Jinak je to tichý a má to i USB, coz je ale u routeru k nicemu.

Old Post 18.01.2003 v 21:29
hugozhor je offline   Click Here to See the Profile for hugozhor   Find more posts by hugozhor   Click here to Send hugozhor a Private Message   Click Here to Email hugozhor   Visit hugozhor's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
douby
Moderator
zastupce cloudu 10.132


Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 638

Příspěvek č. 4 

Hmm, me by se tady hodila AT deska na router 486tka s alespon 3 PCI sloty a procesorem. Zatim nemuzu nic sehnat. Vymenim to za 2GB SCSI disk + nejaky kratky SIMMky(1MB)... Diky.

to hugozhor: ty PCI sloty maji sdilene IRQ???

Old Post 19.01.2003 v 14:58
douby je offline   Click Here to See the Profile for douby   Find more posts by douby   Click here to Send douby a Private Message   Click Here to Email douby   Visit douby's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hugozhor
Newbie

Registrován: 26.12.2002
Příspěvků: 26

Nabídka Příspěvek č. 5 

Ty PCI slouty mají dva každý svoje IRQ a ten třetí jsem nezkoušel. Možná je zdíleno s něčím dalším na desce...

Mám tady ale desku AT 486 (4PCI sloty, 4ISA sloty, má integrovaný řadič FDD a IDE), je v ní procesor 486-DX2 66MHz, a má 4 sloty na krátký SIM - teď je tam 8MB v jednom slotu). Jedinej problém co má, je že ta baterka co zálohuje BIOS je trochu zoxidovaná. Kdo to nebude vypínat, tak tomu je to jedno, ale šla by asi i vypájet a dát nová (je to 3,6V, 60mAh).Tak co mi kdo za to nabídne. Hodily by se mě funkční sí?ovky PCI 10Mb nebo lepší.
A ještě tady mám 3 kusy Etherlink III 3C509 Combo ISA, vhodné na RONJU.

Old Post 19.01.2003 v 19:34
hugozhor je offline   Click Here to See the Profile for hugozhor   Find more posts by hugozhor   Click here to Send hugozhor a Private Message   Click Here to Email hugozhor   Visit hugozhor's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
douby
Moderator
zastupce cloudu 10.132


Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 638

Příspěvek č. 6 

Huh, no vzhledem k tomu ze me 1 PCI Realtek sitovka prisla na 200,- tak mi za to ta deska nestoji. ted jsem ji dostal zadarmo i s towerem ). Pokud bys ale chtel mam tady 2GB scsi disk. to uz by se dalo uvazovat o vymene )

Old Post 20.01.2003 v 17:40
douby je offline   Click Here to See the Profile for douby   Find more posts by douby   Click here to Send douby a Private Message   Click Here to Email douby   Visit douby's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:38.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz