CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > asus wl-500gp a k němu tp-link tl-wr642
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
jankas
Newbie

Registrován: 15.12.2007
Příspěvků: 4

asus wl-500gp a k němu tp-link tl-wr642 Příspěvek č. 1 

Mám doma tyto dva routery. Teď jedu internet přes ADSL (přes zyxel a k němu je asus),v režimu AP. Na internet se připojuji přes wifi na ntb. Bohužel asus mi nepokryje celý barák, tak se chci zeptat jestli jde použít TP-LINK tak, že by byl třeba ve druhém patře a signál by rozšiřoval lépe nahoře (bezdrátově). A já bych si pak vybral tu síť, která by měla lepší signál. Je to myslím režim WDS jestli se nepletu. Na asusu jsem tento režim našel, ale na TP-LINKu ho nemůžu najít. Podporuje ho vůbec? Jde to nějak udělat? Díky za každou radu.

Old Post 01.02.2008 v 09:51
jankas je offline   Click Here to See the Profile for jankas   Find more posts by jankas   Click here to Send jankas a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jankas
Newbie

Registrován: 15.12.2007
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 2 

Může někdo poradit jak rozšířit ten wifi signál pomocí tp-linku? Nebo do ADSL modemu mám dát tp-link a rozšiřovat pomocí asusu? Zkouším to různě nastavit, ale nejde mi to. Někde v popise jsem četl, že tp-link WDS umí, ale nějak to nemůžu najít.

Old Post 01.02.2008 v 18:48
jankas je offline   Click Here to See the Profile for jankas   Find more posts by jankas   Click here to Send jankas a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orange Juice
Member

Registrován: 23.05.2004
Příspěvků: 398

Příspěvek č. 3 

spis by to melo byt v modu repeater, ale to je podle me bordel a nepohodlny porad vybirat kera sit je silnejsi.. ja tohle resim ze nasadim poradnou antenu, at uz vsesmer nebo sektor, podle umisteni v baraku a maximalne se mi to osvedcuje.. podobne sem to vyresil v kancelari kde sme meli 4x ovise (4 ruzny ssid) a kdyz sem prisel do kancelare naproti tak uz sem musel prepinat na jinou sit :(((. takze sem nasadil 1x 19ku sektor a pod 3 carky to nespadne. taky je dobry jet sit v becku!!

Old Post 01.02.2008 v 23:40
Orange Juice je offline   Click Here to See the Profile for Orange Juice   Find more posts by Orange Juice   Click here to Send Orange Juice a Private Message   Click Here to Email Orange Juice   Visit Orange Juice's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jankas
Newbie

Registrován: 15.12.2007
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 4 

S tou anténou nevím jak by to u nás šlo. Mám to dole v obýváku a mít tam zase nějakou anténu nevím. Každopádně o tom budu uvažovat. S tím přepínáním by mi to ani nevadilo, protože dole (a některé pokoje i nahoře) pokryje ten asus. Ale 2 místnosti už ne, takže tam bych přepínal na tu druhou. Spíše mě zajímá jak to vše nastavit. Jak bych je měl nastavit teda (aby bylo vše bezdrátově)? Já jsem to zkoušel tak, že ten TP-LINK (síť tp-link) jsem měl na adsl modem. Nastavil jsem na něm MAC adresu asusu (síť asus)-nastaveno na WDS hybrid - tady jsem nastavil MAC adresu toho tp-linku. Na internet se dostanu v pohodě z tp-linku, ale z asusu už ne. Pořád to vypisuje načítání síťové adresy a pak to napíše omezené nebo žádné připojení.

Old Post 02.02.2008 v 09:22
jankas je offline   Click Here to See the Profile for jankas   Find more posts by jankas   Click here to Send jankas a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:22.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz