CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > Problem s prihlasenim do AP.
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
wyfyman
Newbie

Registrován: 17.12.2007
Příspěvků: 1

Problem s prihlasenim do AP. Příspěvek č. 1 

Zdravím,
sehnal jsem starší AP Micronet SP912V3 ,když se s nim
spojim cez internetový prohlížeč, zobrazí se úvodní stránka AP kde chce zadat heslo. Heslo je po resete AP "default".Problem je v tom,že po zadani hesla mi to vyhodi hlášku neplatne heslo. Skoušel jsem to cez operu,microsoft explorer. V linuxi cez operu, mozilu,firefox, tam to vyhodi hlášku že stranka na kterou jse pokoušíte připojit obsahuje post data.Po odklepnutí píše že přenáší data ale nic se neděje.
Mám OS Win 2000NT, skoušel jsem to u známého na XP
a taky to stejné. Pak jsem to skoušel v práci na noteboku kde jsou XP a cez microsoft explorer jsem se
default heslem bez problému zalogoval a dostal do AP.
Netušíte někdo kde je pes zakopanej? Dík za radu.

Old Post 18.12.2007 v 16:24
wyfyman je offline   Click Here to See the Profile for wyfyman   Find more posts by wyfyman   Click here to Send wyfyman a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:11.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz