CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Software > CZF4BFU - konkretni vyvoj a realizace
« 37383940414243
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
FrankJScott
Senior Member

Registrován: 10.02.2020
Příspěvků: 945

Highest Rated Nasal Dilators Of 2021 Příspěvek č. 673 

Old Post 11.05.2021 v 20:30
FrankJScott je offline   Click Here to See the Profile for FrankJScott   Find more posts by FrankJScott   Click here to Send FrankJScott a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JKLIR
Unreal][
zastupce cloudu 10.32


Registrován: 17.09.2004
Příspěvků: 1141

Team Member: MOD

User is Mapper

Nová verze rozcestníku a pořádek v serverech Příspěvek č. 674 

Zdravím,
vydal jsem po 11 letech novou verzi (Unrealova) rozcestníku v2.0 - link na mém webu . Aktuálně je k vidění na Kobyliském rozcestníku czf4bfu.kobylisy.czf

Rád bych reinkarnoval CZF4BFU a udělal alespoň pořádek v serverech. Pokud jsem koukal správně a nic se nezměnilo, tak ve stanovách NFX je požadavek, že každý člen má mít vytvořený rozcestník. Stále to platí?

1) Koukal jsem, že Praha12 pohltila Hell, Strašnice, Jinonice. Překlady adres jspoj.czf, strasnice.czf, jinonice.czf nefungují a Praha 12 sama žádný rozcestník nemá.

2) JM-Net je dostupný, ale rozcestník již neexistuje; Czela není dostupná skrze CZF, rozcestník již neexistuje. Bude asi více cloudů, které buď již nemají nebo k nim nefunguje peer.

3) Bylo by možná fajn kdyby NFX mělo svůj global soubor v umístění ve složce /czf4bfu/ (stačil by file, nemusel by být přímo rozcestník) a byly v něm uvedené základní linky na fórum, Ripe, nic.czf, mapu, NFX apod. Aktuálně jsou tyto údaje uvedené ve strašnickém globalu

4) Nelze se mi přihlásit do czfree wiki , kdo to má na starost a mohl by mi pomoct?


Díky

__________________

Naposledy upravil JKLIR 31.01.2024 v 18:20

Old Post 31.01.2024 v 17:09
JKLIR je offline   Click Here to See the Profile for JKLIR   Find more posts by JKLIR   Click here to Send JKLIR a Private Message   Click Here to Email JKLIR   Visit JKLIR's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:21.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 37383940414243  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz