CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > Antena MMDS snad...
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Sycek
Newbie

Registrován: 19.06.2004
Příspěvků: 34

Antena MMDS snad... Příspěvek č. 1 

Old Post 26.03.2005 v 17:46
Sycek je offline   Click Here to See the Profile for Sycek   Find more posts by Sycek   Click here to Send Sycek a Private Message   Click Here to Email Sycek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DarkArt
Senior Member

Registrován: 31.08.2002
Příspěvků: 709

Příspěvek č. 2 

není jednoduší si koupit nowou ?

stjnak všechen wifi bordel dělají takovýhle předělaný anteny a plechowky ve vzduchu ale lidi si neuvědomují že když ted ušetří par set korun tak pak ty naklady za upg. budou daleko vyšší .)



jinak ano dá se to předělat .)
musíš rozebrat celý ten zářič a vykucha( je tam nějký tišták či co) a dat misto toho normál kabel napájet ...


zksu pohledt ve foru je toho tu o tom spousty i s postupy .)

Old Post 26.03.2005 v 18:27
DarkArt je offline   Click Here to See the Profile for DarkArt   Find more posts by DarkArt   Click here to Send DarkArt a Private Message   Click Here to Email DarkArt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sycek
Newbie

Registrován: 19.06.2004
Příspěvků: 34

hmm Příspěvek č. 3 

No to ja vim. Ale jde mi o to 2xL co se paji na kabel.
Zda je v tom plastu zalitej tak to nema smysl ne.

Mi chces rict ze koupeny anteny NERUSI.... To si me fakt pobavil...

Prosim piste sem jen ti co vite jak tenhle typ predelat. Zda to ma smysl tak aby to jelo.
Neni tem proste ten normalni zraic na konci ale tahle podivan vec.

Old Post 26.03.2005 v 18:53
Sycek je offline   Click Here to See the Profile for Sycek   Find more posts by Sycek   Click here to Send Sycek a Private Message   Click Here to Email Sycek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dj-bobr
Debugger

Registrován: 24.11.2002
Příspěvků: 814

Příspěvek č. 4 

Musis odstranit downkonvertor a pripajet kabel az na ten dipol. Pred chvili jsem zrovna podobne sito predelaval - downkonvertor sel ztuha, byl slozeny ze dvou plosnaku navzajem propojenych nekolika vodici, ktere se napred musely odpajet; pak to slo v pohode - vyhodil jsem pri te prilezitosti i F-konektor, ktery tam byl, a vzniklou dirou jsem protahnul kabel, ktery jsem na konci pripajel k dipolu.
Dipol by bylo dobre opilovat tak o milimetr na kazde strane; MMDS pasmo je trosku nize, nez WiFi. Nicmene vetsina lidi tam necha dipol puvodni a ani to nejak extra nevadi...

__________________

B!

Old Post 27.03.2005 v 04:47
dj-bobr je offline   Click Here to See the Profile for dj-bobr   Find more posts by dj-bobr   Click here to Send dj-bobr a Private Message   Click Here to Email dj-bobr   Visit dj-bobr's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sycek
Newbie

Registrován: 19.06.2004
Příspěvků: 34

Dipol Příspěvek č. 5 

Old Post 27.03.2005 v 08:24
Sycek je offline   Click Here to See the Profile for Sycek   Find more posts by Sycek   Click here to Send Sycek a Private Message   Click Here to Email Sycek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RadeK_B
Senior Member

Registrován: 05.06.2003
Příspěvků: 742

Příspěvek č. 6 

Kdyz na to tak koukam, podle me je dipol v tom plastu, ten je prisroubovan na konvertor a z nej vede bezny koax.kabel. V podstate staci ten dipol nechat tak jak je (bude to mit mensi zisk, ale takova hruza to nebude), vyhodit budes muset ten konvertor, proste vykuchas tistak s elektronikou, propojis to nejakym ohebnym kabelem (H155, RG58 dle signalu) a ono to urcite pojede.

Old Post 27.03.2005 v 10:51
RadeK_B je offline   Click Here to See the Profile for RadeK_B   Find more posts by RadeK_B   Click here to Send RadeK_B a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sycek
Newbie

Registrován: 19.06.2004
Příspěvků: 34

DAKA Příspěvek č. 7 

Old Post 27.03.2005 v 11:57
Sycek je offline   Click Here to See the Profile for Sycek   Find more posts by Sycek   Click here to Send Sycek a Private Message   Click Here to Email Sycek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@vid
...nikdo...

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 322

Thumbs up mmds Příspěvek č. 8 

hoj
když jsem to upravoval já tak jsem kabel pájel místo plošnáku a protáh ho dírou po f.konektoru,diplo zkrátíš tak že spiluješ ten plast na dipolu až narazíš na kov a pak ještě další 2mm,a nebo se na to vykašli je to rozdíl cca 3dB.
Jinak antény mmds jsou na f 2100-2300 Mhz a myslim že ohledně vyzařovácích charakteristik jsou na tom líp než ty všechny možný antény který dneska kde kdo výrábí.

__________________

Zkuste to bez drátů, milý Marconi

Old Post 27.03.2005 v 18:32
D@vid je offline   Click Here to See the Profile for D@vid   Find more posts by D@vid   Click here to Send D@vid a Private Message   Click Here to Email D@vid     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red
Former as MikeRoland

Registrován: 17.04.2004
Příspěvků: 584

User is Mapper

Příspěvek č. 9 

Ty fotky mi nejdou otevrit. 404 - Nenalezeno :(

__________________

Já jsem jenom malej blázen...

-----Ursprüngliche Nachricht-----
Von: Ernst Ingmar Bergman <ingmar.bergman@coopergay.cz>
Gesendet: 16-2, 2:14

Old Post 28.03.2005 v 11:02
Red je offline   Click Here to See the Profile for Red   Find more posts by Red   Click here to Send Red a Private Message   Click Here to Email Red   Visit Red's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:48.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz