CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Síť > Provozní podmínky - máte?
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
milanc
Member

Registrován: 27.12.2002
Příspěvků: 452

Provozní podmínky - máte? Příspěvek č. 1 

Ahoj,
už jsem s do podobné diskuze kdysi zapojil, ale nějak jí nemůžu ubjevit. Jde mi o vyhotovění provozních podmínek sítě, nějaké jasné formulace poviností provozovatle-uživatele, poskytování záruk a tak dále. Pojal jsem to následovně:

- obecné provozní podmínky WLAN (zbývá jen doladit)
- podmínky provozu IGW / poskytování INETU (hledám inspiraci)
- podmínky pro provozovatele spřátelených AP (take by se dalo doplnit)

V podstate vse vychazi z obecnych podminek a INET/provoz AP je jen doplňují nebo upřesňují... Tak se chci zeptat, jestli už to někdo nemáte vychytané, jde mi hlavně o univerzální ale jednoznačné fráze, aby to nějak elegantně vypadalo. :-)

To co jsem zatím udělal je myslím profi, nemám to ještě na netu (pouze starou verzi), ale v případě zájmu bez problému poskytnu. Budu rád i za každou inspiarci k druhému i 3tímu bodu. Díky

Milan

Old Post 20.10.2004 v 21:49
milanc je offline   Click Here to See the Profile for milanc   Find more posts by milanc   Click here to Send milanc a Private Message     Visit milanc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ROOTen
Junior Member

Registrován: 15.09.2003
Příspěvků: 194

Re: Provozní podmínky - máte? Příspěvek č. 2 

viz connected forum

__________________

suicide lama killer

Old Post 29.10.2004 v 15:18
ROOTen je offline   Click Here to See the Profile for ROOTen   Find more posts by ROOTen   Click here to Send ROOTen a Private Message   Click Here to Email ROOTen   Visit ROOTen's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:49.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz