Zobrazení Jediného Příspěvku
Virnik
Senior Member

Registrován: 13.01.2004
Příspěvků: 604

Příspěvek č. 1 

Nevim zda ma vubec smysl na toto odpovidat, ale pokusim se: Za a) GameServer jsem konfil necely den a pul. Vlastni server taktez. Oboje bezi (ostatne, on je asi problem v definici slova "server," kteremu jak ja chapu Ty ani nerozumis),
b )co se tyce knizky - tech knizek jsem uz precetl vic, a nevidim v tom nic spatneho. V ComputerSystems jsem byl s Hunterem pro switch, a ze jsem mel knizku s sebou? Tahnu ji s sebou vsude kdyz jezdim MHD, ctu si v BUSu, TRAM i Metru. Obecne provoz OS Linux ci BSD je o cteni manualovych stranek ci ucebnic. Jinak se do toho nedostanes. Problem je, ze Tys naposledy cetl maximalne tak Materidousku, jinak by Tvuj projev nebyl tak prostoduchy.
c) sit jsme tu roztahli opravdu klascikym nestinenym TP kabelem, ale jestli si myslis ze by Ti od blesku pomohlo stineni...nehlede na to ze se to platilo z toho co kdo dal. Vzhledem k tomu ze nejsou money, neni funny, tedy neni nic lepsiho. Porad lepsi nez delat slibotechnu jak Ty, slibovat ze napojis celou Vinor, ze zakoupis anteny, kabely atd. Cekali jsme pres pul roku, a prd z toho. Slibotechna hadr. Nevim co lidi u Tebe na brigade (praci nenazyvam nic, kde chodim posilat dopisy, jen co si nekdo piskne), neznam je a nemluvil jsem je.

Okolo hromosvodu to mel omotane Pigstar, ne ja. Navic je ten kabel uz vedenej jinudy, coz se muzes presvedcit. Zvlastni, ze me vyhorela napriklad TV - jak? Prastilo to do trafostanice, nikoli do baraku, tupce. Az se naucis cist, psat, pocitat a hlavne rozumet problematice o ktere hodlas hovorit, radi si Tvuj projev precteme. Do te doby ahoj.

Myslim ze o IQ dane osoby rekl vic nez dost jeho predchozi prizpevek, takze se k tomuto tematu nebudu jiz vracet.

__________________

V.I.R.N.I.K: Vigiliant Individual Responsible for Nocturnal Infiltration and Killing
Resistance is, and always has been futile...

Old Post 28.07.2004 v 11:45
Virnik je offline   Click Here to See the Profile for Virnik   Find more posts by Virnik   Click here to Send Virnik a Private Message   Click Here to Email Virnik   Visit Virnik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]