Zobrazení Jediného Příspěvku
polakovamartina
Newbie

Registrován: 06.11.2003
Příspěvků: 9

Wink To: xchaos Příspěvek č. 1 

Tedy, tady asi nenarazíš s tím, že jsi žena. Tady narazíš s tím, že se ptáš na MS-něco...

-----------------------------------------------------------------------------------

Dobrá poznámka, ale musím konstatovat, že není proč narazit... Tedy aspoň jsi myslím, že jsem na CZFree a jak je zde v pravidlech psáno, cituji: ,,Slovo free v tomto případně neznamená jak by se mohlo někomu automaticky podbízet "připojení zadarmo", ale Freedom, což je svoboda. "

Z tohoto usuzuji, že má zde snad každý právo se zeptat na cokoliv a diskutovat otevřeně.... no ne?

Co se týče tématu, ano možná že to přímo s CZFree nesouvisí, ale proto jsem svou diskuzi umístila do Klubovny po té, co jsem si prostudovala ostatní příspěvky. No není snad zde v Klubovně psáno: ,, Setkání členů, oznámení pro členy a volná diskuze? " No uznejte.... co je to pojem volná diskuze? Snad není trestné, když se tu někdo zeptá na cokoliv kolem Microsoftu...

Divím se, že hned napíšeš, že narazím, když se ptám na MS Project... Ale udivuje mne tvá sebejistota, že máš tak rychlý úsudek o MS, když si troufám podotknou dle tvé poznámky ,,MS něco", jsi asi ještě ani MS Pro. Server nevyzkoušel, ale již jsi ho odsoudil.... :-)

Nejsi sám, kdo neustále kritizuje MS,

(přikládám poslední výtvor svého spolupracovníka z Helpdesku)

BÁSNIČKA DNE
------------

Ztuhlo to zase,
vzteky bych vylít,
Bill Gates je prase!
CTRL + ALT + DELETE.


ale i když je neustálá kritika, tak je to stejně nejvíse používaný SW...


Takže abych to shrnula, po tom, co jsem si přečetla jiné diskuze, mám pocit, že se to tu často zvrhává k diskuzním bitkám a to bych nerada... ani mne to nebaví... Jsem tu, abych dostala informace, připojila se, přispěla do CZFree a pokusila se něco udělat... No snad nenabízíte pomoc nováčkům? Neuvítáte nového člena? Sorry, teď to neber osobně, ale od Tebe, jako Team Leadera jsem čekala pomoc, ne návod jak narazím... :-)

Všem hezký den

M. P.

Old Post 03.02.2004 v 13:40
polakovamartina je offline   Click Here to See the Profile for polakovamartina   Find more posts by polakovamartina   Click here to Send polakovamartina a Private Message   Click Here to Email polakovamartina   Visit polakovamartina's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]