Zobrazení Jediného Příspěvku
rsaf
Senior Member
zastupce cloudu 10.152


Registrován: 16.01.2003
Příspěvků: 866

Ach jo.... Příspěvek č. 1 

No prostě každý je jiný a v některých všcech se neshodneme...

2 Dracula: Já ti tvé zásluhy pro CZFree neberu... nejsi prostě technik a sí?ař, takže na tyhle věci si pozveš zkušenější = chápu, souhlas... Určitě ti nechci vyčítat mou návštěvu na tvém AP - udělal jsem to rád a rád pomůžu zase. Myslím, že naše vzájemná spolupráce byla vždycky bezproblémová a taky už tě trošku znám... Scoje názory tady už dále nebudu rozepisovat a už vůbec nebudu nikoho hodnotit...

Osobně jsem pro, aby se v této diskuzi udělal trošku pořádak, protože tohle je fakt hnus. Přehazuje se tady akorát špína, ale konkrétní řešení to nepřinese... Možná jsem ve svém příspěvku trošku ujel, sorry. Osobně jsem se ale trošku vcítil do pozice toho odmítnutého... Nově vzniká AP, om s ním tajně počítá (ale třeba nemá čas/podmínky/schopnosti/možnosti k tobu, aby pomohl se stavbou). A najednou mu od AP, které se ještě ani pořádně nezaběhlo příjde info, že je closed... mj. ten člověk je od tebe cca 200m a je tak nízo, že další bod najde jen ztěží.

Odmítnout klienta je naprosto v pořádku, jenže tohle bylo docela natvrdo... no tak to prostě chodí. Ostatně nech? je to poučením pro všechny, kteří na nějaké ap čekají... zajímejte se a HUČTE do člověka, který vás má připojit... musíte mu dát jasně najevo, že se chcete připojit, a i když nemáte možnost pomoci, tak budete bráni na vědomí. Věřím, že kdyby Ra více komunikoval, tak dneska mělo AP Dracula naprosto stejné parametry, ale limit by byl n+1.

__________________

Lide v CZFree se dělí na tři skupiny: 1) deu; netdave 2) ti co znají jejich čísla 3) ti ostatní

Old Post 01.12.2003 v 21:28
rsaf je offline   Click Here to See the Profile for rsaf   Find more posts by rsaf   Click here to Send rsaf a Private Message   Click Here to Email rsaf     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]