Zobrazení Jediného Příspěvku
dracula
Senior Member

Registrován: 20.01.2003
Příspěvků: 514

re: Shake Příspěvek č. 1 

Podivej se Shakeu (uz vim proc ma tuto prezdivku), nevim kde beres odvahu hodnotit KDO a KOLIK toho pro czfree udelal!??
KDO jsi!?Jsi snad nejaky "regulator" nebo "reditel" CZFree?
Jak si MUZES dovolit neco nekomu narizovat!?Jak jinak si mam vysvetlovat "doporuceni" pripojovat dalsi lidi!?Kdyby jsi se se mnou nekdy o mem AP bavil, tak by jsi vedel, ze mi druzstvo schvalilo POUZE 2 anteny (mam tam 3) a ze dalsi anteny NELZE umistit.Ale ty a par ostatnich ze me udelate arogantniho despotu, ktery jde proti CZFree.
K tem hromadnym setkanim....byl jsem na 2 (ze tri) hromadnych setkanich. Ty posledni dve jsem domluvil,zaridil mistnost, pripojeni do LAN, datavideoprojektor ja osobne na FAST (tak malo delam pro CZFree).
Zajdi si k ocnimu lekari pokud jsi me tam videl jen jednou!(omlouvam se ostatnim ctenarum tohoto prispevku, ale nemohu si pomoci)
Najednou mi nikdo nebere pravo rozhodnout kolik lidi si dam na sve AP...to je pro me novinka!A ty predchozi prispevky jsou o tom jak je dracula rozumnej, ze chce pro sve klienty jen to nejlepsi...ze chce aby to vsem fungovalo jak ma.......jasneeeee neumim cist mezi radky!To jsem teda trouba....
To ze nelze umistit dalsi zarizeni na strechu pisi vyse...pokud to teda nekoho vubec zajima!

__________________

********************
dracula(opicak)napivu.com
www.napivu.com

Naposledy upravil dracula 01.12.2003 v 10:24

Old Post 01.12.2003 v 10:12
dracula je offline   Click Here to See the Profile for dracula   Find more posts by dracula   Click here to Send dracula a Private Message     Visit dracula's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]