Zobrazení Jediného Příspěvku
dracula
Senior Member

Registrován: 20.01.2003
Příspěvků: 514

re:rsaf Příspěvek č. 1 

izolovany ostruvek......odmitam spolupraci....TO JAKO JA!?
uved JEDINY pripad!

Nazor kolik uzivatelu zvladne AP-cko je JEN osobnim nazorem....beru Vam ho?Tak proc mi upirate muj nazor, ze me AP v mych podminkach zvladne 8 uzivatelu.

Ja nechci aby se vratila nejaka investice...kvuli navratnosti jsem to nedelal. Je docela naivni domnivat se, ze bych neco zasadniho za 1000 (jednorazovy prispevek) poridil, kdyz celkova investice byla nejakych 25 000,-kc.Nehlede, ze pocet potencionalnich prispivajicich klientu (do deklarovaneho poctu 10) by byl 2=2000,-kc.

Jaky closed policy?Od nejakyho dubna 2003 do rijna 2003 to bylo zcela open.KAZDY kdo chtel se zapojil!

Pokud mate radost z dobre odvedene prace...tak proc mi to vycitas? Ale nejsi sam, xlibor by taky "nemel tolik odvahy a drzosti na to aby delal nabor"....jeste jednou rikam VZDY jsem PROSIL o POMOC!Priste tedy kdyz nebudes chtit prijit tak nechod!A nebo mi to nevycitej!

Jakym zpusobem pracuji vyvojari?Bud konkretni!To jsem opravdu takovy arogantni, nemoralni despota jak vyplyva z vyse uvedenych prispevku?
Opravdu odmitam nekomu pomoci, nebo s nekym spolupracovat?
Kolika z Vas jsem pomohl- nezistne dobrovolne a rad!A kolik z Vas sem placlo...byt jen par radku!?Podivejte se do historie meho threadu, nebo na me web stranky s fotkama.....Vy moraliste!

Vyjadrujete se jen k tomu co se Vam hodi do kapsy!Kolik z Vas ma podobna ci jina pravidla, ale nemate odvahu je sem hodit verejne do fora!

Je mi z toho vseho zle!Uprimnost a pruhlednost ve vsem jednani.....to se zde asi nenosi....OK. Zaridim se podle toho.

__________________

********************
dracula(opicak)napivu.com
www.napivu.com

Naposledy upravil dracula 30.11.2003 v 23:41

Old Post 30.11.2003 v 23:22
dracula je offline   Click Here to See the Profile for dracula   Find more posts by dracula   Click here to Send dracula a Private Message     Visit dracula's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]