Zobrazení Jediného Příspěvku
rsaf
Senior Member
zastupce cloudu 10.152


Registrován: 16.01.2003
Příspěvků: 866

"Neroutovaný ostrůvek" Příspěvek č. 1 

S tím neroutovaným ostrůvkem to naprosto chápu... Při představě, že někdo postaví AP, vybuduje směrový spoj (to samozřejmě zainvestuje) a potom odmíná další spolupráci... to opravdu fungovat nemůže.

Jinak můj názor je takový, že APčko je schopné zvládnout asi 10 aktivních uživatelů.... samozřejmě normálně pracujících. Ovšem když vás bude 7 tak aktivní budou najednou tak 3, možná 4 - a apčko bude 90% času odpočívat a bude nevyužité.

K těm fiancím - když připojíš dalšího a on ti přispěje, tak budeš mít v ruce nějakou korunu, která může být jako rezerva, může posloužit na vylepšení (router bude chtít nějakou investici, shoří disk...)

Samozřejmě je to vaše investice a můžete si s ní udělat co chcete... Jsme tady prostě různé skupiny a mně osobně je "closed policy" v tomhle směru naprosto cizí.

Kolik nás tam u tebe bylo na střeše, kteří udělali nějakou tu práci a nic za ti nikdo nechtěl (a já bych to ani jinak dělat nemohl)... A proč jsme to dělali, co z toho máme? - máme radost že jsme někomu pomohli, přibyly mi další zelené květinky v ContactListu... ale co jinak....

Kdyby stejným způsobem pracovali třeba vývojáři Linuxu... tak dneska žádný Linux nemáme, routovali bychom na nějakém WinHnusu a bud by nas vsechny pozavirali, nebo bychom zaplatili za kazdy router velke prachy... Proc to ti lide delaji.... dejali to pro sebe a kdyz uz s tim bylo tolik prace, necht si to oklepnou i ostatni...

__________________

Lide v CZFree se dělí na tři skupiny: 1) deu; netdave 2) ti co znají jejich čísla 3) ti ostatní

Old Post 30.11.2003 v 22:24
rsaf je offline   Click Here to See the Profile for rsaf   Find more posts by rsaf   Click here to Send rsaf a Private Message   Click Here to Email rsaf     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]