Zobrazení Jediného Příspěvku
dracula
Senior Member

Registrován: 20.01.2003
Příspěvků: 514

vyjadreni Příspěvek č. 1 

Uz me to ani neprekvapuje.
Nevim kde vetsina z Vas bere odvahu komentovat veci, do kterych Vam NIC neni!? O kterych NIC nevite?
2xlibor: ja jsem budoval AP pro sebe a sve kamarady....a NIKDO nam nedal ani korunu. Nevim o co ti ve tvem prispevku jde???Ze jsem drzy oslovit pripadne zajemce s prosbou o pomoc? Co je na slusne prosbe drzeho? Nakonec VSICHNI co NEJAKYM zpusobem pomohli jsou (budou) pripojeni!!!! Tim, ze odmitnu KAZDEHO, ktery je nad limit, ktery jsme si (lidi co jsme se na AP slozili) urcili - tim vydelavam??Omezuji snad svym jednanim nekoho? JAK?
Jak putuji data mi neunika.....ale opet stejna otazka....OMEZUJI SVYM JEDNANIM NEKOHO?Tak proc se mi snazite vnutit myslenku, ze delam neco spatneho?!
Proste a jednoduse - MAME PLNO!Je mi to lito!Ale prednost dostali ti co investovali a pomohli.Na tom je snad taky neco spatneho!?
2shake:muzes mi rict co budu mit z toho, ze odmitnu klienta, ktery by mi zaplatil cast investice do AP?
muzes mi sdelit jake svoje zajmy v ramci SITE prosazuji?
Ja ti muzu rict jake osobni zajmy prosazujes pres CVT ty!Ale nebudu to resit zde.Na to nemam zaludek!
2dead.body: KDO JSI!?JAKA AROGANCE???Co o cele zalezitosti vis??

__________________

********************
dracula(opicak)napivu.com
www.napivu.com

Old Post 30.11.2003 v 21:47
dracula je offline   Click Here to See the Profile for dracula   Find more posts by dracula   Click here to Send dracula a Private Message     Visit dracula's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]