Zobrazení Jediného Příspěvku
kirinovic
Junior Member

Registrován: 12.02.2003
Příspěvků: 292

Příspěvek č. 1 

To je presne ono, misto toho, abyste poradili, nebo napsali neco k veci, tak oba napisete naprosty hovadiny, naprosto zbytecne dva posty. Kdyz jste meli cas a moznost je sem poslat, tak proc jste teda nenapsali, neco k veci.



To ze jsem si neprecet FAQuz asi po stopadesateosme a nehledal v nem uz asi tisicpadesatou zmenu je opravdu moje chyba, ale o to v mych prispevcich nejde, jde o princip vaseho chovani k mimoprazskym, ne o tom jak jede mapa. Mimochodem jeste pred casem jela presne, jak jsem napsal.

Kdyz zakhle budete kazdymu s*at na hlavu, tak se vam na to lidi vykaslou, ale vam jde asi opravdu jen o svoje korytka a vlastni casti site. Pokud vim, par lidi si z toho u vas udelalo kseft a vali to skoro jako ISP a hraji si na czfree.
Proc je teda ve foru sekce pripojeni a v ni jednotlive lokality v republice, kdyz je nepovazujete za czfree???

zadam o zmoderovani tohoto sveho prospevku.

__________________

Správce nekolika malo AP

Old Post 09.10.2003 v 19:27
kirinovic je offline   Click Here to See the Profile for kirinovic   Find more posts by kirinovic   Click here to Send kirinovic a Private Message   Click Here to Email kirinovic     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]