Zobrazení Jediného Příspěvku
ocior
Newbie

Registrován: 13.07.2003
Příspěvků: 80

Re: Re: Pro oldanimal Příspěvek č. 1 

Vubec jsem ti nemusel psat, kdyby jsi si to vyhledal a sam nepsal. Kdyby na kazdem foru bylo tolik lidi jako jsi ty byly by ty fora plne duplicitnich dotazu a odpovedi. Nikdo by nic nenasel jen ti chudacci co si sami neumi poradit by byli strasne radi ze je po jejich. Schvalne si ted spocitej kolik je tu prispevku uplne zbytecne. A rikam ti znova chces-li resit ze jsem hovado res to soukromne proc s tim otravovat ostatni. A jeste delat neporadek v tvem domaci threadu Ja jsem to odepsal do fora v Kohoutovicich jednak protoze tam jsem tu otazku nasel jako prvni druhak protoze jeden z bodu je primo tady.
Zajimavosti je ze problem s vyhledanim mas jen ty. Slimak to v klidu nasel a normalne podekoval. Tak opravdu nevim kde je chyba.
Jeste jednou aby jsi si toho vsiml a zaridil se podle toho. Chces-li resit ze jsem hovado delej to soukromne nebo si udelej novy thread. Jasne?

BTW samozrejme prosim o smazani tohoto bezcenneho prispevku

Old Post 19.09.2003 v 10:16
ocior je offline   Click Here to See the Profile for ocior   Find more posts by ocior   Click here to Send ocior a Private Message   Click Here to Email ocior     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]