Zobrazení Jediného Příspěvku
n.e.o.c.z
Senior Member

Registrován: 24.07.2002
Příspěvků: 1125

Pár odpovědí a dotazů Příspěvek č. 1 

čTÚ nezajímá jestli to je vzduch, voda, země, či kabel. Opět doproučuji přečíst telekomunikační zákon a GL. těch které s touto problematikou souví jsou 4.
Toto je k pelagiusovy.

Ad zmoderování mého příspěvku: kdo ho zmoderoval a chci znát důvod. Pokud to byl Lada tak se ptám na zcela jednoznačné vysvětlení bez vytáček a obstrukcí. Podle mého názoru se nejedná o příspěvěk OT. Pokud to byl lada, jako že je jediný, kdo se zde TL objevil a reagoval, tak tě tímto posílám tam, kam slunce nesvítí, protože nesnáším když někdo někde očerňuje člověka z úmyslů, které jsou mu podle mého cizí. Takové keci a? si strčí do řiti a sám se zahrabe sto metrů pod zem, protože podle mého mínění se jedná o člověka, který má problémy se zachováním soudnosti. jednání některých lidí, zejména těch co mají práva aministrátora mě nesmírně serou. A důvod proč mě serou je to, že proti jejich zásahům nemám žádnou možnost se bránit.

Jestli zase bude tenhle příspěvěk zmoderován a nenajdu tu nějaké obencně uspokojivé vysvětlení, tak mi nezbýva konstatovat to, že daný moderátor je méněcené děcko, které má táhnout do prdele a nesrat se do věcí, které není schopný ustát.
HOWG.

__________________

----------------------------------------------
|Autor je možná lama a v sítích vůbec nevyzná|
----------------------------------------------

Old Post 15.05.2003 v 04:34
n.e.o.c.z je offline   Click Here to See the Profile for n.e.o.c.z   Find more posts by n.e.o.c.z   Click here to Send n.e.o.c.z a Private Message     Visit n.e.o.c.z's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]