Zobrazení Jediného Příspěvku
Jardax
Newbie

Registrován: 26.09.2006
Příspěvků: 23

Příspěvek č. 1 

Jak jsem rekl - obvykle to neni problem. To implikuje, ze jsem si vedom, ze to proste nekdy nejde. Nebo ze je to slozite. Ze se musi neco vyplnit a neco vybehat. Dobra, vim o tom.
Stejne jako vim, ze to leckde jde uplne v pohode.

Takze to berte jen jako prispevek do diskuse 200m atd. Uprimne se divim, proc to resite, kdyz to ve vasem pripade zrovna nejde.
Jinak, co si vzpominam na specifikace prave toho Samsungu, tak je to nejakych 250m - vyrobce samozrejme uvadi v tabulkach tahove zatizeni, 500N. At si kazdy spocita vlastni hodnoty podle mistni situace, kilometrove klubo vazi nejakych 12 kilo...? Nemam v ruce moc presny odhad a v datasheetu jsem to nenasel.

A je komicke v tehle souvislosti resit konstrukcni hranici
No nic, nechtel jsem na tohle tema flame, jen jsem to dodal k mym postrehum se zemnenim a napajenim.
Takze pojdme predpokladat, ze uz jste na to v podobnem duchu jako minule odpovedeli, ze to nejde a nejde a nejde a je to, nemusime to dal pitvat, OK?

Old Post 10.11.2010 v 10:21
Jardax je offline   Click Here to See the Profile for Jardax   Find more posts by Jardax   Click here to Send Jardax a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]