Zobrazení Jediného Příspěvku
Virnik
Senior Member

Registrován: 13.01.2004
Příspěvků: 604

Příspěvek č. 1 

ano, dalsi pan rypal, dekuji za komentar.
situace je trosku slozitejsi, ale nema pro me smysl to vysvetlovat nekomu, koho fakta nezajimaji. nepochybuju o tom, ze bych to i z toho mala informaci co jsou k dostani dal do kopy, ale pochybuju o tom, ze bych na to mel cas. prioritou cislo jedna je ted pro me vazne neco jineho, nez czf4bfu.
musim dat do kopy ostatni routery v cloudu (nehlede na plany s prekopanim brk.sv) a postarat se o doplneni DNS, vyridit a setridit costy v cloudu a podivat se na sluzby nove nahozeneho AP a doladit je. fakt sorry ze jsem Ti udelal radost, a muzes si opet rypnout. ja se z toho, ze tu nepobezi czf4bfu neposeru, stejne tak jako se neposere czf4bfu bez informaci o nasem cloudu, vazne. nechtel jsem, aby nekdo delal praci za me, ale aby mi nekdo hodil kompletni, strucny a uceleny howto, za coz vsak wiki ve forme, v jake je ted, povazovat nemohu, protoze prokousavat se tou ne vzdy zcela kompletni vatou me akorat obere o cas, ktery bych mohl venovat sluzbam, ktere tu jiz bezi, a jeste nejsou zcela optimalni.

__________________

V.I.R.N.I.K: Vigiliant Individual Responsible for Nocturnal Infiltration and Killing
Resistance is, and always has been futile...

Old Post 03.07.2008 v 17:49
Virnik je offline   Click Here to See the Profile for Virnik   Find more posts by Virnik   Click here to Send Virnik a Private Message   Click Here to Email Virnik   Visit Virnik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]