Zobrazení Jediného Příspěvku
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1 

Dobré ráno,
koukal jsem do tabulky že, u 10.41. je stále napsáno nemá spojení aktuálně jedeme přes VPN což zde vedlo k sáhodlouhé diskuzi na téma jestli to lze považovat za regulerní propoj do CZFree.
Nicméně tento spoj do CZFree existuje. Aby bylo zadostučiněno i těm kteří mne napadaly za neexistenci regulérního rádiového spoje domluvil jsem spoj na Prosek kde závěr Petra Simandla je v proseckém vlákně. Spoj udělám co nejdříve tj cca maximálně konec dubna půlka května.
Na rovinu jsem aktuálně vycuclý z financí upgradem skoro celé sítě takže snad pochopíte že, to opět bude chvíli trvat zárověn jsem po nemoci takže příští týden dojednám upgrade spoje Horní Měcholupy<>Kyje zárověn upravíme určité věci v routování a bude také již dostupná spodní část segmentu 10.41.0.0
Další rádiové spoje minimálně dva jsou na diskuzi a to do cloudu VyPaL a dále se stále chci domluvit s Danem Tenčlem na spoji do Záp. Takže Dane pokud to zde čteš tak mne sděl jakýmkoliv způsobem zde, e-mail, sms tvůj názor na spoj na vodárnu na Zápy. Děkuji předem za tvou odpověď.

Takže jen doplňuji Info že, se snažíme a neflákáme.
K.

__________________

Naposledy upravil kabelnet 30.03.2008 v 23:59

Old Post 30.03.2008 v 23:55
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]