Zobrazení Jediného Příspěvku
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1 

Trochu mne pobavila ta paralela dalšího něčeho takže to se dohodneme v mini N..X pak to předáme a odhlasujeme v NFX a to se domluví s NCX . Takže to jsme ale, tam kde jsme byli předtím.

Mimo jiné je trochu blbě že, NFX se muselo vytvořit protože podmínky NCX jsou nastaveny tak blbě že, do něj třeba já nemůžu vstoupit. Na NCX se mne nelíbí například výše příspěvků, to už je pak skoro lepší vlézt do NIX.
No a nyní zde vzniká situace kdy si zase budeme muset založit lokální sdružení které nás bude zastupovat kdesi jinde a popravdě vyjde z toho spíš to že, toto sdružení si bude hledat v první řadě konektivitu samo tak aby vyšlo dobře co nejlépe. Ono zase představa toho že, jsem kdesi v Sitelu a z podmínek jednoho ani druhého sdružení jsem nepochopil zda za ty všechny příspěvky dostanu přístup do Intranetu - czfree nebo i něco Internetu a jak je pak vyřešena distribuce dále. Ony ceny jsou celkem mazec a když vezmu ceny pronájmů Fíbrů někam dál, střechy a spol. tak se vyplatí použít pár mega konektu který nevyužiju a udělat třeba VPN k někomu kdo tam je nebo si udělat k někomu linku. Nechci aby to vypadalo pesimesticky ale, stále mne nepřijde že, by plánovači NCX i NFX braly v potaz malé APčkaře. Prostě mám obavu že, tu máme taková dvě velká O2 od kterých jsme se před lety snažily utéct k projektu který se jmenuje CZFree a měl právě podpořit díru na trhu což jsou právě ta malá AP s pár sdílejícíma lidma tlustší linku do Inetu. Obava je i taková že, z svobodné myšlenky CZFree se stane pouze další konglomerát typu GTS,O2,UPC atd.
Ostatní v cloudu i já jsme vyrostly v větší sítě. Nevím jak ostatní v cloudu já jsem nezapoměl z čeho jsem vyrostl- 2x Andrew 24dB 2x Ovislink.... Zkuste se na to podívat i takto. K.

__________________

Naposledy upravil kabelnet 21.10.2007 v 04:11

Old Post 21.10.2007 v 04:07
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]